FİLTRE

Ayna

(32 ürün)
Asteroid Duvar Aynası Yeşil G 51cm Y 79cm
Bizzotto
3.129,00 TL
2.289,00 TL
Asteroid Duvar Aynası Siyah G 51cm Y 79cm
Bizzotto
3.129,00 TL
2.289,00 TL
Nucleos Çerçeveli Ayna Siyah G 80cm Y 70cm
Bizzotto
13.092,00 TL
10.629,00 TL
Larjam Motifli Duvar Aynası Siyah Ç 70cm
Bizzotto
7.770,00 TL
6.289,00 TL
Galaxy Sisli Duvar Aynası G 40cm Y 50cm
Bizzotto
3.253,00 TL
2.139,00 TL
Planet Sisli Duvar Aynası Ç 60cm
Bizzotto
4.490,00 TL
3.209,00 TL
Keira Çerçeveli Ayna G 30cm Y 120cm
Bizzotto
7.337,00 TL
5.659,00 TL
Hidra Sage Yeşil Duvar Aynası Çap 70cm
Bizzotto
8.899,00 TL
Adara Gold Duvar Aynası Çap 80cm
Bizzotto
12.102,00 TL
9.769,00 TL
Adara Nickel Duvar Aynası Çap 80cm
Bizzotto
12.102,00 TL
9.769,00 TL
Rushil Siyah Çiçek Dekorlu Ayna 70 cm
Bizzotto
6.200,00 TL
6.169,00 TL
Eldora Ayna 78 cm
Bizzotto
9.514,00 TL
9.239,00 TL
Rafter Ayna G 25cm Y 90cm
Bizzotto
5.516,00 TL
5.249,00 TL
Dhaval Ayna G 70cm Y 100cm
Bizzotto
12.749,00 TL
Naturel Çerçeveli Yuvarlak Ayna Çap 72cm
Via Gardenia
3.049,00 TL
TÜKENDİ
Yuvarlak Teak Ayna Çap 52cm
Via Gardenia
TÜKENDİ
Dikdörtgen Teak Ayna Genişlik 103cm
Via Gardenia
TÜKENDİ
Rattan Çerçeveli Oval Ayna 57cm*49 cm.
Via Gardenia
TÜKENDİ
Rattan Çerçeveli Yuvarlak Ayna Çap 50cm
Via Gardenia
TÜKENDİ
Rafter Ayna G 25cm Y 120cm
Bizzotto
TÜKENDİ
Örgü Çerçeveli Yuvarlak Ayna Çap 60cm
Via Gardenia
TÜKENDİ
Örgü Çerçeveli Yuvarlak Ayna Çap 45cm
Via Gardenia
TÜKENDİ
Zulu Ayna 33.5 cm
Bizzotto
TÜKENDİ
Amira Dikdörtgen Ayna
Bizzotto

Ayna Modelleri ve Fiyatları

Aynalar kullanıldıkları her alana şık bir görünüm sunarken, kendinizi görmenizi sağlamaktadır. İşlevsel özelliklere sahip olan ayna modelleri, yaşam alanlarının her yerinde kullanılan dekoratif aksesuarlar arasındadır. Etkili bir derinlik hissi oluşturan ayna çeşitleri salon, oturma odası, banyo, antre ve yatak odası gibi farklı odalarda kullanım için uygundur.

Dekorasyona kazandırdığı şıklığın yanı sıra aydınlık katan aynalar kullanışlı tasarım ayrıntısı sayesinde tüm yaşam alanlarının olmazsa olmaz ürünleri arasında yer almaktadır. Şık bir aksesuar olan ayna modelleri arasında beğendiklerinizi satın alarak, geniş ve ferah bir ortam oluşturabilirsiniz. Farklı boyutları ve kesim hatları olan aynalar, küçük veya büyük her mekan için ideal olup, ekonomik fiyatları ile her bütçeye hitap etmektedir.

Küçük, orta veya büyük boy ayna modelleri arasından kullanmak istediğiniz alana uygun çeşitleri kategorimizde detaylı şekilde inceleyerek en uygun ayna fiyatları ile sipariş verebilirsiniz. Yaygın ürün yelpazesi ile beğeninize sunmuş olduğumuz ürünler arasında ihtiyacınızı karşılayacak ölçülerde ve özelliklerde ayna çeşitlerini satın alarak bulunduğunuz mekanların atmosferini değiştirebilirsiniz. Evinizin dekorasyonunu tamamlarken kullanıldığı her noktada genişlik hissi sunan ayna modelleri kare, dikdörtgen, üçgen, altıgen ve daire gibi birbirinden farklı geometrik şekillerde üretilmektedir.

Kullanışlı ve fonksiyonel aynalar arasından beğendiklerinizi satın alarak, kendinize özgü bir stil oluştururken, zaman geçirdiğiniz alanları keyifli bir atmosfere kavuşturabilirsiniz.

Dekorasyon tarzınızı ve kişisel zevkinizi yansıtabileceğiniz her mekana uygun dekoratif ayna modelleri, en ucuz ayna fiyatları ile via Gardenia’da.

Kullanışlı ve dekoratif ayna modelleri estetik çerçeve tasarımları ile iç mekanların vazgeçilmezidir. Estetik ve hoş bir görünüm elde etmenizi sağlayan aynalar insan hayatında önemli bir yere sahiptir. Gündelik hayatta en sık kullanılan ayna modelleri arasından seçim yapmak için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

İmalatında kullanılan materyale, ebatlarına ve tasarım özelliklerine göre farklılık gösteren ayna modelleri ev ve ofis gibi hemen hemen her alanda sıklıkla kullanıldığı için çok satanlar arasındadır.

Tekdüze çeşitlilikten çıkıp kullanım amaçlarına ve tasarım detaylarına göre değişen ayna çeşitlerini kullanarak modern bir atmosfer oluşturabilirsiniz. Karakteristik mekan oluşturmak için kullanabileceğiniz aynalar, birbirinden farklı ebatlarda üretilmektedir. Mekanları ferah bir görünüme kavuşturmak için kullanabileceğiniz ayna çeşitleri mekanın şıklığını artırmaktadır. Estetik çerçeve tasarımları sayesinde merak uyandıran ayna modellerini kullanarak dilerseniz evinizi hoş bir görünüme kavuşturabilir, dilerseniz de şık ve dikkat çekici bir ambiyans oluşturabilirsiniz. Farklı ebat ve formlarda olan aynalar asılabilir, takılabilir veya uygun bir şey üzerine konulabilir.

Ayna modelleri her çeşit gereksinimi ve beklentiyi karşılayabilmek için farklı ebatlara ve özelliklere sahiptir. Göze hoş görünen mekanlar elde etmenizi sağlayan aynalar, etkili ve fonksiyonel aksesuarlardır. Dekoratif özelliği ile ön plana çıkan ayna modelleri duvara monte ederek rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Ayna modelleri estetik ve dekoratif beklentileri karşılayabilmek için tasarım olarak birbirinden değişik alternatiflerle satışa sunulmuştur. Dekorasyonunuzu tamamlarken zarif görünüm elde etmenizi sağlayan aynalar ile istediğiniz gibi fark oluşturabilirsiniz.

Yaşam alanlarının atmosferine benzersiz dokunuşlar yapmanızı mümkün kılan ayna modellerine via Gardenia ayrıcalıkları ile hemen sahip olabilirsiniz.

Geniş ve aydınlık bir ortam için ayna modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Birbirinden gösterişli ve dekoratif çerçeve tasarımlarına sahip olan ayna çeşitleri arasından yuvarlak, çokgen, kare, dikdörtgen veya asimetrik olanları en uygun ayna fiyatları ile hemen sipariş verebilirsiniz.

Dekorasyonunun tamamlanması, çizgilerin yumuşatılması için satın alabileceğiniz aynalar, göz alıcı görünümleri ve mekana kazandırdığı görünüm özellikleri ile yaygın şekilde kullanılmaktadır. Bulunduğunuz mekanlara hoş, samimi ve etkileyici bir ambiyans katmak için fonksiyonel ayna modellerini istediğini adette ve formda kullanabilirsiniz.

Dekorasyonun tamamlayıcı ayna modellerini dekorasyon tarzınıza ve alanın büyüklüğüne göre seçim yapabilirsiniz. Her zevke ve dekorasyon tarzına uygun boy aynası, duvar ayna modelleri ve banyo ayna modelleri yaygın ürün yelpazesi ile kategorimizde sizleri beklemektedir. Ucuz ayna fiyatları ile hemen satın alabileceğiniz, farklı alanlarda kullanabileceğiniz aynalar via Gardenia’da.

Fonksiyonel özelliklerinden dolayı beğeni toplayan boy aynası modelleri, duvar ayna modelleri, banyo ayna modelleri gibi birbirinden farklı ayna çeşitleri yaşamı kolaylaştıran ürünlerdir.

Ucuz ayna fiyatları ile satın alabileceğiniz aynalar, her bütçeye uygundur. Küçük, orta ve büyük ebatlarda, işlevsel ve estetik ayna modellerini via Gardenia’da ucuz ayna fiyat seçeneği ile hemen satın alarak evinizi güzelleştirebilirsiniz.

Devamını Gör
Daha Az Gör