HAKKIMIZDA
67 yıllık tecrübemizle Türkiye'de süs bitkisi ve peyzaj sektörünün kurucusu olarak hizmet veriyoruz. Doğanın rehberliğinde tecrübe edindiğimiz bilgilerle insanlığın daha konforlu ve daha yeşil bir coğrafyada yaşam sürmesi için sürdürülebilir üretim ve kaliteyle hizmet sağlayarak, tecrübemizi ve tüm yenilikleri sizlerle buluşturuyoruz.
TARİHİMİZ
Kurucumuz Renzo Rino Disperati, 1948 yılında Türkiye Cumhuriyeti’nin davetiyle İstanbul'a geldi. Atatürk’ün talimatıyla Türkiye'nin ilk bahçıvan okulu olan Büyükdere Fidanlığı’nda Rönesans’a dayanan İtalyan bahçecilik geleneğini, Türkiye’de uygulamaya başladı. Renzo Rino Disperati, ülkenin dört bir yanında görev alacak bahçıvan adaylarına, kentlerini inşa eden genç Cumhuriyetin ihtiyaçlarına cevap verecek süs bitkileri yetiştirmeyi öğretti. 1953 yılında Büyükada'da ve 1960 yılında Yalova’da kurduğu bahçelerle Gardenia’nın ve Türk peyzaj sektörünün temellerini attı. Bayrağı babasından devralan Riccardo Disperati önderliğinde ve bugün 3. kuşağın sürdürdüğü Gardenia; engin bilgisi, zengin kültürü, iş disiplini, etik değerleri, yaratıcı kimliği, güncel ve güçlü teknolojisiyle her zaman sektörün öncüsü ve okulu olmaya devam ediyor.
BÜYÜK BİR AİLE AĞACI
Çocuklarınız İçin Var
Çocukların doğa ile iç içe büyümesi her ailenin en büyük arzusudur. Via Gardenia olarak tüm çocukların doğa ile büyümesini istiyor, bu vizyon doğrultusunda kendimizi her geçen gün geliştiriyoruz.
Evcil Dostlarınız İçin Var
Doğanın barındırdığı her detay bizim dostumuzdur. Evcil dostlarımızın yaşam konforu da düşünülerek oluşturulan ürün yelpazemiz ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.
Bahçeniz İçin Var
Bahçenizde bir eksik mi var? Bir de şu olsa daha güzel olur mu diyorsunuz? Via Gardenia bahçenizde ihtiyacınız olan her detayı sizler için tasarladı.
VİA GARDENİA AVANTAJLARI
Hızlı Servis
Talep ettiğiniz tüm ürünleri kısa bir süre içerisinde hazırlayarak özenle teslim ediyoruz.
Satış Sonrası Destek
Satış sonrası destek ekibimizle tüm sorularınızı içtenlikle cevaplandırıyoruz.
Müşteri Memnuniyeti
Talep ettiğiniz tüm ürünleri kısa bir süre içerisinde hazırlayarak özenle teslim ediyoruz.
5 Bin Ürün
Birbirinden farklı binlerce ürün çeşidiyle, misafirlerimize farklı hizmet alanlarında çözümler sunuyoruz.