FİLTRE

Kedi Tuvaleti

(8 ürün)
Pets Collection Kedi Matı
Pets Collection
140,00 TL
119,00 TL
Açık Kedi Tuvaleti Üçgen
Koopman
705,00 TL
599,00 TL
TÜKENDİ
Kedi Tuvaleti Paspas
Koopman
TÜKENDİ
Kapalı Kedi Tuvaleti Yeşil-Beyaz
Via Gardenia
TÜKENDİ
Kapalı Kedi Tuvaleti
Koopman
TÜKENDİ
Kediler İçin Kapalı Tuvalet
Bama
TÜKENDİ
Bama Kedi Tuvaleti
Bama
TÜKENDİ
Kediler İçin Kapalı Tuvalet Boz Kahverengi
Bama

Kedi Tuvaleti Modelleri ve Fiyatları

Yaşam alanınıza ilk kez bir kedi getirdiğinizde, bu ortam sevimli dostunuz için uygun olmalıdır. Bunun için kedinize uygun, kolaylıkla tuvaletini yapabileceği kedi tuvaleti çeşitleri ve kedi kumu gerekmektedir. Kedi tuvaleti modelleri arasından seçim yaparken kedinin cinsi, yaşı ve türü dikkate alınmalıdır. Kedi tuvaleti, kedi kumu, kedi oyuncağı ve uygun mama çeşitlerini satın alarak tüylü dostunuz için uygun koşulları sağlayabilirsiniz. Kedinizin yeni yaşam alanlarının tadını çıkarırken kullanabileceği kedi tuvaleti modelleri kategorimizde yaygın ürün yelpazesi ile beğeninize sunulmuştur.

Yaşam alanını kediler için uygun hale getirmenize yardımcı olan kedi tuvaleti çeşitleri, birbirinden farklı özellikleri ile ön plana çıkmaktadır.

Bir yavru kedi tuvalet eğitimi sizin için oldukça zor olabilir. Bu yüzden kedinize uygun bir tuvalet eğitimi vermek için, uygun kedi tuvaleti seçmeye özen göstermelisiniz.

Kedi tuvaleti modelleri arasından seçim yaparken göz önünde bulundurulması gereken en önemli faktörlerden biri kutunun boyutudur. Seçtiğiniz kedi tuvaleti modelin de kedinizin içine sığabilmesi ve kumu rahatça kullanabilmesi için yeterince büyük olduğundan emin olun. Kedilerin genellikle küçük, sıkışık ve kapalı alanlardan kaçındıklarını ve kendilerini endişeli hissettiklerini de unutmayın.

Kedi tuvaletinin içine giren dostunuzun rahat şekilde hareket edebileceği ölçülerde olması, kumu eşeleme gibi eylemleri kolaylıkla yapmasına imkan sunmaktadır. Kedi tuvaletinde kutunun uzunluğu sevimli dostunuzun başından kuyruğuna kadar olan uzunluktan büyük, kutunun genişliği ise minimum kedinin uzunluğu kadar olmalıdır.

Kediniz için kedi tuvaleti sipariş verirken kutunun yüksekliği de kedinin işini yapabilmesi için çok önemlidir. Kedilerin kutuya rahat şekilde girip çıkması için kedi tuvaleti uygun yüksekliğe sahip olmalıdır.

Kedi tuvaleti otomatik, kedi tuvaleti kapalı ve açık kedi tuvaleti gibi birbirinden farklı Kedi tuvaleti modelleri en uygun Kedi tuvaleti fiyatları ile via Gardenia da.

Kedinizin ihtiyacını karşılayacağı kedi tuvaletine karar vermek için, yaygın ürün yelpazesi ile beğeninize sunmuş olduğumuz kedi tuvaleti modellerini deneyebilirsin. Kedinizin rahat şekilde kullanabileceği en iyi olan kedi tuvaletini bulamadığınız takdirde, severek kullanacağı modeli bulana kadar denemeyi sürdürmelisiniz.

Sevimli dostlarınız için satın alabileceğiniz kedi tuvaleti modelleri arasındaki otomatik kedi tuvaleti modelleri temizlikte sunmuş olduğu avantajlarından dolayı çok satanlar arasındadır. Ancak manuel olarak temizlenen kedi tuvaleti modelleri de sıklıkla tercih edilmektedir. Manuel olarak temizlenen kedi tuvaleti çeşitleri için kedi kumu küreği kullanmak gerekmektedir. Otomatik kedi tuvaleti modellerinde ise kokusuz, zahmetsiz ve çabucak kedi tuvaletinin temizliğinin yapıldığını gözlemleyebilirsiniz. Bütün kedi cinsleri için özel olarak tasarlanmış en iyi kedi tuvaleti modelleri, ekonomik kedi tuvaleti fiyatları ile via Gardenia da.

Kedi tuvaleti kapalı, kedi tuvaleti büyük boy ve kedi tuvaleti otomatik seçenekleri arasından seçim yapmak için kedi tuvaleti modellerinin ürün görsellerini tıklayabilirsiniz.

Uygun uzunluk ve yükseklik gibi ölçülere sahip olan kedi tuvaletleri kediler tarafından sevilen en doğru kedi tuvaleti çeşididir. Fakat sevimli dostunuz büyüdükçe veya kullandığı kedi tuvaletinden sıkıldığında, yeni bir kedi tuvaleti satın alabilirsiniz. Kedinizi kullanırken çok mutlu edecek kedi tuvaleti modellerini, kullanım kolaylığı sağlayan kedi tuvaleti kapağı ve kedi tuvaleti paspası gibi aksesuarları ile satın alabilirsiniz.

Kedi tuvaleti en ucuz fiyat seçeneği ile sipariş verebileceğiniz modeller farklı yaştan ve farklı türden kediler için uygundur. En iyi kedi tuvaleti modelleri, en uygun kedi tuvaleti fiyatları ile via Gardenia da sizleri beklemektedir.

Devamını Gör
Daha Az Gör