FİLTRE

Kedi

(58 ürün)
Windhager Hayvan Savunma Bariyeri
Windhager
846,00 TL
719,00 TL
Pets Collection Kedi Matı
Pets Collection
140,00 TL
119,00 TL
Kapalı Kedi Tuvaleti
Koopman
729,00 TL
619,00 TL
Köpek Mama Su Kabı Plastik Antrasit 1200 ml 20 cm
Koopman
129,00 TL
109,00 TL
Kedi Tırmalama Tahtası Kelebek Figürlü
Via Gardenia
176,00 TL
149,00 TL
Açık Kedi Tuvaleti Üçgen
Koopman
705,00 TL
599,00 TL
Köpek Mama Su Kabı Plastik Yeşil 1200 ml 20 cm
Koopman
129,00 TL
109,00 TL
Windhager Kedi Ağı
Windhager
2.235,00 TL
1.899,00 TL
Köpek Mama Su Kabı Plastik Gri 1200 ml 20 cm
Koopman
129,00 TL
109,00 TL
Kedi Tırmalama Tahtası Balık Figürlü
Via Gardenia
176,00 TL
149,00 TL
Kedi Otu
Eden
140,00 TL
119,00 TL
TÜKENDİ
İkili Metal Mama Kabı
Via Gardenia
TÜKENDİ
Kedi Tuvaleti Paspas
Koopman
TÜKENDİ
Pro Line Marsilya Sabun Kokulu Bentonit Kum
Pro Line
TÜKENDİ
Kapalı Kedi Tuvaleti Yeşil-Beyaz
Via Gardenia
TÜKENDİ
Kedi Tırmalama Tahtası Kedi Figürlü
Via Gardenia
TÜKENDİ
Reflex Plus Kümes Hayvanlı Jöle Yavru Kedi Konservesi
Reflex
TÜKENDİ
Kediler İçin Kapalı Tuvalet
Bama
TÜKENDİ
Bama Kedi Oyun Küpü Buz Rengi
Bama
TÜKENDİ
Bama Kedi Tuvaleti
Bama
TÜKENDİ
Royal Canin Mother & Baby Cat Yavru Kedi Maması
Royal Canin
TÜKENDİ
Windhager Kedi Ağı
Windhager
TÜKENDİ
Proline Tavuklu Kedi Maması
Pro Line
TÜKENDİ
Proline Kuzu & Pirinçli Kedi Maması
Pro Line

Kedi Ürünleri ve Fiyatları

Kedi ürünleri ve kedi malzemeleri, ev ortamında yaşamlarını devam ettiren kediler için ev içerisinde günlük hayatlarını rahatlıkla sürdürebilmeleri amacı kullanım için idealdir. Kedilerin sağlıklı bir yaşam sürmeleri için gerekli olan kedi ürünleri sayesinde evcil hayvanlarınızın hayatlarını problemsiz bir biçimde devam ettirmelerini sağlayabilirsiniz. Evcil hayvanınızın dişleri, tırnakları, tüyleri, konforu ya da sağlığı için gereksinim duyacağı herhangi bir alana uygun Kedi ürünleri arasından seçim yaparak via Gardenia ayrıcalıkları ile satın alabilirsiniz.

Kediler için birbirinden farklı sağlık ve bakım ürünleri arasında yer alan kedi maması çeşitleri, kedi tuvaleti modelleri, kedi mama ve su kabı çeşitleri de önemli bir yer tutmaktadır. Kedinin yaşına, sağlık durumuna ve cinsine bağlı olarak birbirinden farklı kedi ürünleri ve kedi malzemeleri arasından seçimlerinizi yapmalısınız.

Popüler markalar tarafından üretilmiş kaliteli ve en iyi kedi ürünleri arasından seçim yapmak için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Kedi malzemeleri arasında yer alan en iyi kedi mamaları ile veterinerlere harcamış olduğunuz ücretleri minimuma indirebilir, kedinizin normalde olduğundan daha iştahlı bir şekilde yemek yemesini sağlayabilirsiniz. Sahipleri ile kediler arasındaki bağın kuvvetlenmesi de dahil olmak üzere pek çok şeye şeyi etki eden kedi maması ürünlerini detaylı şekilde inceleyerek doğru ürünleri satın alabilir, böylelikle kedinizin sağlıklı ve mutlu olmasını sağlayabilirsiniz.

Tüylü dostlarımızın beslenme ihtiyaçlarını gideren, kimyasal maddeleri içerisinde bulundurmayan ve onlara en uygun kedi maması çeşitleri, en uygun kedi maması fiyatları ile via Gardenia da.

Doğru kedi maması seçimi yapmak için kedilerin birbirinden farklı özelliklere sahip olduklarını göz önünde bulundurmak gerekir. Kedi mamaları form olarak iki grupta sınıflandırılır. Yaş ve kuru kedi maması olmak üzere ikiye ayrılırlar. Kuru kedi mamaları yaş kedi mamalarına göre daha uygun fiyata sahiptirler ve daha uzun ömürlü oldukları için saklaması daha kolaydır. Bu sebeple kuru kedi mamaları çok satanlar arasındadır.

Kedi mama ve su kabı gibi kedi malzemeleri arasından seçim yaparken kapta kullanılan malzemeler dikkate alınmalıdır. Kedi mamasının üzerinde bakterilerin oluşmasına sebep olmayacak maddelerden yapılmış kedi mama ve su kabı ürünleri kullanılmalıdır. Kullanılmaya en uygun kedi mama ve su kabı ürünleri paslanmaz çelik, seramik, plastik veya cam gibi materyaller kullanılarak üretilen ürünlerdir.

Plastik ve paslanmaz çelikten üretilen mama ve su kapları, basit bir şekilde temizlenebilir ve kuruması kolaydır. Ayrıca kırılma ihtimali olmadığı için uzun süre kullanılabilirler. Sevimli ve oyuncu dostlarınız için tercih edebileceğiniz kedi mama ve kedi su kabı modelleri, kedilerin uygun bir şekilde yemek yiyebilmesi bakımından çok önem arz etmektedir.

En iyi kedi malzemesi ürünleri içerisindeki kedi tuvaleti kabını alırken öncelikle dikkat etmeniz gereken şey kullanımı ve temizliğinin kolay halledilebilir olmasıdır. Ayrıca kedi tuvaleti alırken ortaya çıkacak kokuyu önlemek amacıyla açık tuvaletler yerine kapalı tuvaletleri de tercih edebilirsiniz. Kolay taşıyabileceğiniz ve temizleyebileceğiniz plastik malzemeden üretilmiş kedi tuvaleti ürünleri avantajlı olduğu için sıklıkla tercih edilmektedir.

Kedi malzemeleri ve kedi ürünleri set çeşitleri, kedi ürünleri ucuz fiyat seçeneği ile via Gardenia'da.

Devamını Gör
Daha Az Gör