FİLTRE

Kedi Oyuncağı

(7 ürün)
Kedi Tırmalama Tahtası Kelebek Figürlü
Via Gardenia
176,00 TL
149,00 TL
Kedi Tırmalama Tahtası Balık Figürlü
Via Gardenia
176,00 TL
149,00 TL
TÜKENDİ
Kedi Tırmalama Tahtası Kedi Figürlü
Via Gardenia
TÜKENDİ
Bama Kedi Oyun Küpü Buz Rengi
Bama
TÜKENDİ
Fareli Kedi Tırmalama Tahtası
Koopman
TÜKENDİ
Mini Oyun Çubuğu
Bama
TÜKENDİ
Kedi Oyun Küpü
Bama

Kedi Oyuncağı Modelleri ve Fiyatları

Pek çok evin neşe kaynağı olan kediler, karınları tok ve keyifleri yerindeyken kedi oyuncağı çeşitleri ile çok eğlenceli zaman geçirirler. İzleyenlere kahkaha attıracak derecede oyuncu olabilen kediler, mevcut enerjilerini oyun oynayarak kolaylıkla atabilirler. Hemen hemen her şeyi kendileri için oyuncağa dönüştürmeyi başaran kediniz için en iyi kedi oyuncağı çeşitlerini satın alarak, kedinizin keyfini ve konforunu artırabilirsiniz.

Farklı tasarımlara sahip, her yaştan ve her ırktan kediler için özel olarak hazırlanan kedi oyuncağı modelleri, kedilerin yaşaması için gerekli olmasa da yaşam kalitelerini artırmak için uygun özelliklere sahiptir. Kedilerin oyun saatlerini çok coşkulu ve eğlenceli geçirmesini sağlayan kedi oyuncağı çeşitlerine via Gardenia ayrıcalıkları ile hemen sahip olabilirsiniz.

Kedi oyuncakları çeşitleri hemen hemen bir çocuğun oyuncakları kadar çeşitliliğe sahiptir. Birbirinden değişik amaçlar için üretilmiş olan kedi oyuncakları, rengarenk görünümleri sayesinde kedilerin ilgi odağı olmaktadır.

Kedi tırmanma tahtası gibi kedi oyuncakları dokusu sayesinde, sevimli dostlarınızın tırmanma gibi bazı ihtiyaçlarını görmektedir. Yumuşak dokuya sahip kedi oyuncakları ise kedilerin en sevdiğidir. Çünkü bu tip oyuncakları bazen patileri bazen de ağızları ile kavrayarak oynayabilirler. Çok satanlar arasında yer alan kedi oyun küpü, kedi oyuncağı balık ve fare gibi kedi oyuncakları her kedi cinsinin oynayabileceği oyuncak türlerindendir.

En uygun kedi oyuncağı fiyatları ile satın alabileceğiniz en iyi kedi oyuncakları sayesinde kedinizin saatlerce eğlenmesini sağlanabilir. Kedi oyuncakları eğlence amacıyla kullanılmasının yanı sıra, kedilerin pek çok gereksinimini de karşılamaktadır. Kedilerin tırnakları törpülemeye yarayan kedi tırmanma tahtaları çeşitlerine, her kedi sahibi kesinlikle sahip olmalıdır. Kedilerin tırnakları kadar çiğneme ve ısırma dürtüsünü geliştirebileceği kedi oyuncakları da son derece önemlidir. Yumuşak dokuya sahip olan kedi oyuncağı çeşitleri, kedilerin gereksinimi karşılayan, başarılı oyuncaklara en iyi örnektir.

Sevimli olduğu kadar oyun oynamaya bayılan kediler, başarılı bir avcıdır. Kedinizle aramızdaki bağı güçlendirecek, kedi oyuncağı çeşitleri kategorimizde sizleri beklemektedir.  Sevimli dostunuzun eğlenceli vakit geçirmesini sağlayan kedi oyuncağı çeşitleri ile evcil hayvanınıza ideal bir yaşam alanı oluşturabilirsiniz.

Yetişkin kedi oyuncakları veya yavru kedi oyuncakları arasından kedinize uygun olanları satın alarak kedinizin kendisini yalnız hissetmesini de engelleyebilirsiniz. Kedilerin içgüdülerini yaşama imkanı sunan en iyi kedi oyuncağı modelleri, oyun ve egzersiz için uygundur. Kedi oyuncakları ile zaman geçiren kediniz nesneleri takip ederken, arkasından koşarken, üstünden atlarken, ısırırken veya tırmalarken iç güdelerini de geliştirirler.

Kedinizin kalbini feth etmenizi sağlayacak interaktif kedi oyuncağı çeşitleri arasından seçim yapmak için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz. Her bütçeye uygun kedi oyuncağı fiyatları ile sipariş verebileceğiniz modeller sayesinde, sizde kedinizi mutlu etmenin keyfini via Gardenia ayrıcalıkları ile yaşayabilirsiniz.

Devamını Gör
Daha Az Gör