FİLTRE

Kedi Kumu

(6 ürün)
TÜKENDİ
Pro Line Marsilya Sabun Kokulu Bentonit Kum
Pro Line
TÜKENDİ
Pro Line Bentonit Kedi Kumu
Pro Line
TÜKENDİ
Kristal Kedi Kumu
Bonnie
TÜKENDİ
Reflex Aktif Karbonlu Topaklanan Kedi Kumu 5 Adet
Reflex
TÜKENDİ
Bentonit Kedi Kumu
Pro Line
TÜKENDİ
Bentonit Kedi Kumu
Pro Line

Kedi Kumu Çeşitleri & Fiyatları

Kedilerin tuvaleti kullandıktan sonra, atıklarını örtmek için doğal bir içgüdüsü vardır. Kedi kumu, kedilerin yaşadıkları evlerde hayatı kolaylaştıran bir çözüm olarak rahatlıkla öne çıkan bir üründür. Farklı malzemelerden yapılmış olanlar da dahil olmak üzere çeşitli kedi kumu türleri vardır. Bir kedi kumu seçmek istiyorsanız, evcil hayvanlarınız için kalitesinden ve güvenliğinden emin olmalısınız. Kediler bizim sevimli dostlarımızdır. Doğal ortamlarını taklit ederek kendilerini rahat hissetmemizi sağlayan kedi kumları, evde hijyene katkıda bulunurlar. Kategorimizde en popüler kedi kumu çeşitlerini filtreleyerek bulabilirsiniz.

Kokuyu emen, topak oluşturmayan, ince ve hafif olduğu kadar emici olan çeşitli kedi kumu ürünleri arasından tercih yapabilirsiniz. Birbirinden farklı kedi kumu markası tarafından üretilen çeşitler, kedinizin rahatlığını sağlamaktadır.

Yaşam alanlarını beraber kullandığımızın kedilerin sıklıkla kullandığı kedi kumları, kedi kumu kabı gibi seçeneklerde rahatlıkla kullanılmaktadır. Çeşitli özelliklere sahip kedi kumu çeşitleri en uygun kedi kumu fiyatları ile kategorimizde sizleri beklemektedir. Doğru kum, kedilerin daha az stresli hissetmelerine yardımcı olabilir ve kutunun dışına pisleme gibi uygunsuz davranmalarını önleyebilir.

Kedi kumu küreği ve kedi kumu paspası ile kullanılmış kedi kumlarını kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Son dönemlerde sıklıkla talep edilen Koku yapmayan kedi kumu çeşitleri, patili dostların ve evde yaşayan bireylerin yaşamını kolaylaştırmaktadır. Kediler kedi kumu konusunda fazlası ile hassaslardır. Bu gibi sebeplerden dolayı, kedinize en uygun olanı bulmadan önce farklı tür ve çeşitleri test etmeniz gerekebilir.

Kedi Kumu Çeşitleri

Topaklanan, granül ve silika olmak üzere değişiklik gösteren kedi kumu çeşitleri arasından ihtiyacınızı karşılayacak ürünü kategorimizden inceleyerek kolaylıkla satın alabilirsiniz. Bu üç çeşit kedi kumunun haricinde de birbirinden farklı kedi kumları ve Pelet Kedi kumu çeşitleri bulunmaktadır.

Granül olarak isimlendirilen kedi kumu çeşidi diğer kedi kumu çeşitlerine kıyasla farklı tane boyutuna sahiptir. Sevimli dostlarımızın kullanacakları kedi kumu çeşitleri farklılık gösterebilir. Mesela bazı kedi cinsleri silika kedi kumu veya granül kedi kumu çeşidini beğenirler. Ancak bazı kediler ise bentonit kedi kumunu tercih etmektedir.

Kedi Kumu Fiyatları

Kedi kumlarının fiyatları birtakım kriterlere bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Kedi kumu fiyatları kumun üretim yapıldığı materyale bağlı olarak farklılaşmaktadır. Pelet kedi kumu, kristal kedi kumu ve topaklanan kedi kumu fiyatları farklıdır. Kedi kumu fiyatlarına etki eden faktörler arasında kedi kumu markaları da bulunmaktadır.

Kedi kumu çeşitlerinde var olan ekstra özellikler de fiyatlara etki etmektedir. Mesela parfümsüz kedi kumu çeşitleri parfümlü olanlara kıyasla daha ekonomiktir. Birbirinden popüler kedi kumu markaları tarafından üretilen ürünlerin özelliklerini ve fiyatlarını kategorimizden inceleyerek, sevimli dostlarınız için en uygun olanı satın alabilirsiniz. Diatomit, bentonit, topaklanan, kristal ve çam peleti türü materyaller içeren en iyi kedi kumu çeşitlerini ayrıntılı şekilde inceleyebilirsiniz. Patili dostunuza, yaşam alanlarınızın koşullarına ve bütçenize en uygun kedi kumunu hemen sipariş verebilirsiniz. En iyi markaların en kaliteli ham zaddeleri kullanarak ürettiği kedi kumu çeşitleri kategorimizde sizleri beklemektedir.

En uygun kedi kumu fiyatları ile sahip olabileceğiniz ürünler sayesinde patili dostunuzun tuvaletini keyifle yapmasını sağlayabilirsiniz. Ekonomik fiyatlarla kedi kumu çeşidini satın alarak kedinizi mutlu edebilirsiniz.

Kedi Kumu Nedir?

Kedi kumu, dünya çapında kedi sahipleri ve sevenleri için yaşamı kolaylaştıran bir üründür. Kedi kumu ilk olarak 1940 senesinde kedilerin idrar yapma ve dışkılama ihtiyacını karşılamak için üretilmiştir. Kedilerin idrarını emmesi ile pek çok avantaj sağlayan kedi kumu çeşitleri, kokuyu hapsederken, temizlik için de idealdir.

Geçmiş yıllarda kedi kumu üzerine birçok çalışma yapılmıştır. Bunun sonucunda farklı yöntemler kullanılarak, farklı özelliklere sahip çeşitli malzemeler geliştirilmiştir. Ayrıca yeni ihtiyaçları karşılamak için de kedi kumlarının özellikleri geliştirilmiştir. Kedilerin kişilikleri, alışkanlıkları ve ihtiyaçları insanlarınkinden farklıdır. Yaşam ortamları da farklılık göstermektedir. Dolayısıyla, pazarın gereksinimlerindeki farklılıkları da eklediğimizde, farklı kedi kumlarının önemini daha iyi anlayabiliriz.

Kedi kumu, insanlara veya kedilere zarar vermeyecek materyaller kullanılarak üretilmiştir. Kedilerin tuvalet ihtiyaçlarını gidermeleri için kullanılan kedi kumu çeşitlerinin kullanımı fazlası ile kolaydır. İhtiyacınızı karşılayacak en iyi kedi kumu çeşitleri kategorimizde yer almaktadır. Sevimli dostunuzun tuvalet ihtiyacını hijyenik şekilde gidermesini istiyorsanız kedinize kedi kumu önerisi olarak tavsiye ettiğimiz, özellikli kedi kumu çeşitlerini satın alabilirsiniz.

Kedi kumu 10 kg, kedi kumu 20 lt ve en iyi kedi kumu çeşitleri en ucuz kedi kumu fiyatları ile Via Gardenia da.

Devamını Gör
Daha Az Gör