FİLTRE

Ahşap Böcek Oteli

(3 ürün)
Windhager Ahşap Böcek Oteli
Windhager
574,00 TL
499,00 TL
TÜKENDİ
Windhager Böcek Oteli
Windhager
TÜKENDİ
Çam Ağacı Bambu Çam Kozalağı Böcek Oteli
Via Gardenia

Ahşap Böcek Oteli Modelleri ve Fiyatları

Ahşap böcek oteli modelleri bahçe gibi dış mekanlarda kullanım için idealdir. Birbirinden farklı markalar tarafından üretilmiş olan kaliteli böcek oteli modelleri arasından beğendiklerinizi satın alarak doğaya yardımcı olabilirsiniz.

Ahşap böcek otelleri bahar ve yaz aylarında böcekler için dinlenme ve üreme yeri görevi görmektedir. Sıcak olmayan ve yağışlı aylarda ise ahşap böcek oteli çeşitleri arı, uğur böcekleri, kelebekler ve diğer böcekler tarafından kullanılmaktadır. Çünkü bu tür canlılar için kış uykusu için böcek otelleri kusursuzdur. En uygun böcek oteli fiyatları ile satışa sunmuş olduğumuz modeller son dönemlerde sıklıkla talep edilmektedir.

Yüksek kaliteye sahip böcek otelleri farklı renk seçenekleri ile kategorimizde yer almaktadır. Beğendiğiniz böcek otellerini satın alarak, böceklerle bahçenizdeki bitkilerin tozlaştırmasına yardımcı olabilirsiniz. Böcek otellerinde barınmasını sağladığınız böceklerden dolayı, daha sağlıklı bir bahçeye de kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Tozlaşma ve sağlıklı bir bahçe için böceklere rahat bir ev sağlamak istiyorsanız, her bütçeye hitap eden ahşap böcek oteli modelleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Çevre dostu hammadde kullanılarak üretilmiş olan böcek otelleri dekoratif tasarımları ile kullanıldığı alana şık bir görüntü de sağlamaktadır. Doğal dokusunun yanı sıra pürüzsüz yüzeyi ile kullanışlı ve estetik duran ahşap böcek otelleri bahçe süslemelerinin de vazgeçilmez aksesuarları arasındadır.

Göz alıcı, güzel ve kullanışlı böcek otelleri bahçeler için hem fonksiyonel bir süs hem de böcekler için en iyi dinlenme ve üreme alanıdır.

Doğal ahşap böcek oteli modellerinin ürün özelliklerini ve fiyatlarını detaylı şekilde inceleyerek, ihtiyacınızı karşılayacak modeli via Gardenia ayrıcalıkları ile sipariş verebilirsiniz.

Devamını Gör
Daha Az Gör