FİLTRE

Böcek

(3 ürün)
Çam Ağacı Bambu Çam Kozalağı Böcek Oteli
Via Gardenia
411,00 TL
349,00 TL
Windhager Ahşap Böcek Oteli
Windhager
449,00 TL
379,00 TL
TÜKENDİ
Windhager Böcek Oteli
Windhager

Böcek Oteli Çeşitleri ve Fiyatları

Böceklerin üreme ve dinlenme tarzı aktivitelerini gerçekleştirebileceği böcek oteli modelleri, dekoratif yapı tarzı ile bahçeler de sıklıkla kullanılmaktadır. Böceklerin doğal dengesinin artmasını sağlayan böcek otelleri zararlı haşerelerin yanı sıra, böcekleri kontrol etmenize yardımcı olmaktadır.

Birbirinden farklı materyaller kullanılarak üretilmiş olan böcek oteli modelleri, faydalı böcekleri bahçenize çekmenize ve haşereleri kontrol altında tutmanıza yardımcı olacaktır. Bahçenizde bir dizi böcek barındırarak, zamanla birbirlerini doğal olarak dengelemesini sağlayabilirsiniz. Bu sayede bahçenizdeki böceklerle savaşmak için zehir kullanmanıza gerek kalmayacak.

Böcek oteli modelleri faydalı böcekleri bahçeye çektiği için çok satanlar arasındadır. Çok daha iyi haşere kontrolü sağlayan en iyi böcek otelleri çocukların böcekleri tanımasına imkan sunmaktadır. Birbirinden farklı modellerin yer aldığı böcek otelleri arasından beğendiklerinizi satın alarak bahçenizde çeşitli böcekler için bir yaşam alanı oluşturabilirsiniz.

Böcek evleri, ilkbahar ve yaz aylarında böcekler için ideal dinlenme ve üreme alanı sağlamaktadır. Soğuk ve yağışlı aylarda arıların ve böceklerin kış uykusuna yatması için mükemmeldirler. En yaygın böcek oteli türü, içine farklı boyutlarda delikler açılmış bir ağaç gövdesidir. İlk böcekler kışın sonuna doğru aktif hale gelir ve yerleşecek bir yer ararlar. Bazı türler ise yuvalarını çamur, taş, kum ve tuğla gibi malzemeler arasına yapmaktadırlar.

Böcek otelleri genel olarak iğnesiz olan, yerli ve yalnız yaşayan arıları çekmek için tasarlanarak üretilmiştir. Ancak böcek evleri bahçe, teras ve balkon gibi alanlarda yaşayan ve sinir bozan yaprak bitlerini yiyen, uğur böceklerini de kendilerine çekmektedirler.

Böcek otelleri haşereleri kontrol altında tutmak, çiçekleri tozlaştırmak ve böcek çeşitliliğini yükseltmek için pek çok bakımdan bahçenize yararlı olmaktadır. Bahçe gibi açık alanlarda daha fazla ürün yetiştirmek için uygun olan böcek evleri, bahçenize birbirinden farklı böcekleri çeker. Maksimum meyve verimliliği sağlayan böcek otelleri çeşitleri arasından beğendiklerinizi seçim yaparak bahçenize renk katabilirsiniz.

Faydalı tozlaşma yapan böceklerimizin çoğu, doğal yaşam alanlarını kaybettikleri için daha az yaygın hale geliyor. En iyi böcek oteli modelleri ile bahçenizde böcekler için bir yaşam alanı oluşturabilir ve yiyecek sağlamak için çeşitli çiçekler büyüterek onlara kusursuz bir yuva ortamı sunabilirsiniz.

Bahçelerdeki zararlı böcek ilacı kullanma gereksiniminizi minimuma indirecek böcek oteli modelleri, en uygun böcek oteli fiyatları ile kategorimizde sizleri beklemektedir.

Ahşap ve Bambu gibi materyaller kullanılarak üretilmiş olan böcek otelinizin boyutunu bahçenize göre kolaylıkla düzenleyebilirsiniz. Böceklerin doğal dengesini artıran en kaliteli böcek oteli modellerine via Gardenia ayrıcalıkları ile hemen sahip olabilirsiniz.

Devamını Gör
Daha Az Gör