FİLTRE

Tohum

(141 ürün)
Genta Prestige Pembe Bahar Yıldızı
Genta
70,00 TL
59,00 TL
Genta Karışık Renkli Hercai Menekşe Tohumu
Genta
46,00 TL
39,00 TL
Genta Prestige Gülhatmi Tohumu
Genta
58,00 TL
49,00 TL
Genta Karışık Renkli İri Çiçekli Karanfil Tohumu
Genta
46,00 TL
39,00 TL
Genta Prestige Kırmızı Kısa Petunya Tohumu
Genta
70,00 TL
59,00 TL
Genta Prestige Semizotu Tohumu
Genta
58,00 TL
49,00 TL
Genta Akşam Sefası Tohumu
Genta
70,00 TL
59,00 TL
Kitch'n Garden Roka Kiti
Kitch'n Garden
105,00 TL
69,00 TL
Genta Prestige Fransız Kadife Çiçeği Sarı Kırmızı
Genta
70,00 TL
59,00 TL
Genta Karışık Hazeran Tohumu
Genta
46,00 TL
39,00 TL
Genta Prestige Süs Kabakları
Genta
70,00 TL
59,00 TL
Genta Pretige Solmaz Çiçek/Tilki Kuyruğu
Genta
70,00 TL
59,00 TL
Genta Mavi Ageratum
Genta
46,00 TL
39,00 TL
Genta Karışık Renkli Çörek Otu Tohumu
Genta
70,00 TL
59,00 TL
Kitch'n Garden Maydanoz Kiti
Kitch'n Garden
105,00 TL
69,00 TL
Genta Prestige Göbek/ Iceberg Marul
Genta
93,00 TL
79,00 TL
Genta Prestige Ananas Tipi Kavun
Genta
93,00 TL
79,00 TL
Genta Prestige Tatlı Kıl Biber
Genta
58,00 TL
49,00 TL
Genta Prestige Kapya Biberi
Genta
58,00 TL
49,00 TL
Genta Prestige Karışık Renkli Kısa Petunya
Genta
70,00 TL
59,00 TL
Vilmorin Kereviz (582)
Vilmorin
93,00 TL
59,00 TL
Kıtch'n Garden-Dereotu (Kutu)
Kitch'n Garden
105,00 TL
69,00 TL
Genta Karışık Renkli Kısa Petunya Tohumu
Genta
46,00 TL
39,00 TL
Genta Prestige Kırkağaç Kavunu Tohumu
Genta
35,00 TL
29,00 TL

Tohum Çeşitleri ve Fiyatları

Doğadaki bitkisel canlılığın devamı için gerekli olan tohum çeşitleri, bahçe ve toprak işleri ile ilgilenen bireylerin temel gereksinimlerinden bir tanesidir. Gereksinimlerinizi karşılayacak tohum çeşitleri, sebze tohumları ve çiçek tohumları yaygın ürün yelpazesinde kategorimizde satışa sunulmuştur.

Zengin çeşitliliğe sahip sebze tohumları içerisinden yetiştirmek istediğiniz sebzelerin tohumlarını satın alarak, uygun koşullar altında her türlü sebzeyi kolaylıkla yetiştirebilirsiniz. Bahçe, balkon, teras gibi yaşam alanlarına renk katmak isteyenler için de birbirinden farklı çiçek tohumu mevcuttur. Evinizin ya da bahçenizin görünümü ile beraber havasını da değiştiren sebze tohumları ve çiçek tohumları en uygun fiyat seçeneği ile via Gardenia da.

Tohum çeşitleri yeterli olgunluk seviyesine ulaştığında meyve ve sebze vererek yetiştiricisine rahatlama hissi yaşatırken, çevresine de mis gibi kokular yayarlar.

Bitki tohumlarının hem ilk büyümelerinde hem de tam olgunluklarında bakımlarının yanı sıra uygun şartların sağlanması da fazlası ile önemlidir. Yeterli bakımın sağlanabilmesi için her bir bitki türünün ihtiyaçları araştırılmalı ve uzmanların tavsiyeleri dikkate alınmalıdır. Tohum kategorimizde ister profesyonel isterse de hobi amaçlı olsun tüm müşterilerimizin her türlü ihtiyacını karşılayabilecek, en kaliteli tohum çeşitleri en uygun fiyatla sizleri beklemektedir.

Sebze tohumları çeşitlerinin bahçe, balkon, saksı ya da teras gibi alanlarda yetişenleri çok popülerdir.  Yapraklı sebzelerden kıvırcık marul, göbek marul, ıspanak, roka ve tere gibi sebzeler çok kısa sürede büyümesinin yanı sıra farklı iklim koşullarında yetişmesi ile de yetiştiriciler tarafından sıklıkla talep edilmektedir. Etkili kokuları ile yetiştirildiği ortama farklı bir ambiyans katan kekik, fesleğen veya nane tarzı aromatik bitki tohumları saksılarda kolaylıkla yetiştirilmektedir. Aromatik bitki tohumlarını yetiştirirken dekoratif saksıları tercih ederek, yaşam alanlarınızın dekorunu da tamamlayabilirsiniz.

Markaları ve gramajları farklılık gösteren sebze tohumları, çim tohumları, meyve tohumları, çiçek tohumları ve ağaç tohumları en uygun tohum fiyatları ile via Gardenia da.

via Gardenia Türkiye’nin değil, Dünya’nın en geniş tohum çeşitlerini en rekabetçi fiyatlarla sizlere sunmaktadır. Tohum kategorimizde çiçek tohumları, sebze tohumları, süs bitkisi tohumları, organik sebze tohumları, aromatik bitki tohumları, organik tohum ve çim tohumu gibi tohum çeşitlerini bulabilirsiniz. Yetiştirmek istediğiniz kaliteli tohum çeşidini sepetinize ekleyerek hemen sipariş verebilirsiniz.

Son dönemlerde sağlıklı ve daha doğal bir yaşam sürmek isteyen pek çok birey, kendi besinlerini ve bitkilerini tohumlardan yetiştirmeyi tercih ediyor. Tohum çeşitleri, evinizde veya bitki yetiştirmek istediğiniz her yerde doğal bir atmosfer oluşturmanızı sağlamaktadır. Organik tohum, ata tohumu, yerli tohum, çiçek tohumu ve sebze tohumu gibi değişik tohumlar arasından tercih yaparak sizler de bahçe ve balkon dekorasyonunuzu etkileyici şekilde tamamlayabilirsiniz. Çok renkli ve göz alıcı yaşam alanları için balkonunuzu ve bahçenizi renklendirecek değişik tohumlar en uygun tohum fiyatları ile via Gardenia da.

Bitki yetiştiriciliğini amatör ya da profesyonel amaçlı yapan bireyler için sunmuş olduğumuz çiçek tohumları, sebze tohumları, bitki tohumları ve diğer karışık tohum çeşitleri arasından yetiştirmek istediğin tohum çeşitlerini satın alarak doğanın doğurganlığından yararlanabilirsiniz.

Sulamaktan ve bakımını yapmaktan mutluluk duyacağınız çiçek tohumu çeşitleri ile isterseniz bahçenizi isterseniz balkonunuzu renkli ve canlı bir ortama dönüştürebilirsiniz.

Kaliteli ve birbirinden değişik tohum çeşitleri arasından yetiştirme alanınız için en uygun olanları, en uygun tohum fiyatları ile satın almak için kategorimize ziyaret edebilirsiniz.


Devamını Gör
Daha Az Gör