FİLTRE

Tırmık

(37 ürün)
Çocuklar İçin Ahşap Saplı Mavi Metal Bahçe Tırmık
Windhager
458,00 TL
389,00 TL
Ahşap Saplı Ot Temizleyici 3 Dişli
Via Gardenia
846,00 TL
719,00 TL
ProGarden Kısa Ahşap Saplı Bahçe Tırmığı
Progarden
164,00 TL
139,00 TL
Tırmık DRM35
Wolf Garten
1.023,00 TL
719,00 TL
ProGarden Ahşap Saplı Tırmık 14 dışlı
Progarden
1.199,00 TL
1.019,00 TL
ProGarden Kısa Ahşap Saplı Tırmıklı Kazma
Progarden
176,00 TL
149,00 TL
Freund El Tırmıgı Destekli Plastik Saplı
Freund
282,00 TL
199,00 TL
Mini Tırmık Lj-M Sapsız
Wolf Garten
482,00 TL
339,00 TL
Seyreltici Tırmık Ug-M 3
Wolf Garten
1.788,00 TL
1.259,00 TL
Mini Tırmık 11,5 Cm Ld-2K
Wolf Garten
658,00 TL
459,00 TL
Metal Mini Tırmık LIZ
Wolf Garten
458,00 TL
319,00 TL
TÜKENDİ
ProGarden Ahşap Saplı Mini Alet Seti
Progarden
TÜKENDİ
Ahşap Saplı Tırmık 22 dışlı 142cm
Progarden
TÜKENDİ
Freund Tırmık Metal
Freund
TÜKENDİ
Freund Küçük Tırmık Ahşap Sap
Freund
TÜKENDİ
Yaprak Tırmığı UIM
Wolf Garten
TÜKENDİ
Freund Meyve Ve Taş Toplayıcı
Freund
TÜKENDİ
Formosa Tırmık Ahşap Saplı
Formasa
TÜKENDİ
Freund Çim Tırmığı İnce Uçlu Saplı
Freund
TÜKENDİ
Freund Ahşap Tırmık Saplı
Freund
TÜKENDİ
Freund Çapa Tırmık
Freund
TÜKENDİ
Freund Yaprak Toplayıcı Tırmık Sapsız
Freund
TÜKENDİ
Freund Yaprak Toplayıcı Siyah Saplı
Freund
TÜKENDİ
Freund Yaprak Toplayıcı Tırmık
Freund

Tırmık çeşitleri bahçe işleri esnasında sıklıkla kullanılmaktadır. Uzun veya kısa saplı tasarıma sahip sivri uçlu tırmık modelleri en uygun tırmık fiyatları ile satışa sunulmuştur. Ahşap saplı, metal saplı tırmıklar plastik ya da metal uçlu olabilmektedir. Tırmık çeşitleri paslanmaz çelikten üretim yapıldığı için uzun süre rahatlıkla kullanılmaktadır.


Bahçedeki yabancı maddeleri temizlemek, düşen yaprakları toplamak, yabani bitkileri arındırmak gibi işlemler için bahçelerde tırmık çeşitleri kullanılır. Birbirinden farklı işlevler için kullanılan tırmıklar sayesinde bahçenizin görünümünü güzelleştirebilirsiniz. Bahçedeki yabancı maddeleri temizlemek, düşen yaprakları süpürmek, yabani bitkileri fırçalamak ve kesilmiş sapları ayırmak için de tırmık çeşitleri kullanabilirsiniz.


Kullanımı tarama işlemini anımsatan tırmıkları her yaştan kullanıcı kolaylıkla kullanabilmektedir. Kullanımı çok kolay olan tırmık modellerine en uygun bahçe tırmık fiyatları ile sahip olmak için kategorimizi inceleyebilirsiniz.


Profesyonel bahçıvan ekipmanları arasındaki tırmıkları, amatör bahçıvanlar da kullanmaktadır. Ayarlanabilir saplara sahip, uzun veya kısa saplı tırmıklar, farklı şekilli saplara uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Bir tırmığın sadece uç kısmı haricen satılabilir. Bir sapınız var ise satın alacağınız tırmık ucunu sapa takarak hemen kullanabilirsiniz.


Tırmık Çeşitleri

Bitkilerle çalışmak bahçeciliğin önemli bir parçasıdır. Bahçeyle uğraşan insanlar, farklı amaçlar için farklı türde tırmıklar kullanırlar. Bitkiler ve toprakla çalışmak konusunda tutkulu olanlar, hobilerini sürdürmek için ihtiyaç duydukları tırmık çeşitlerini kategorimizde bulabilirler.

 

Değişik diş sayıları, dişlerin yapıldığı malzeme, dişlerin ne kadar düz veya kavisli olduğu ve bunların nereye yerleştirildiği, tırmık aletinin nasıl kullanılacağını etkiler. Toprak üstündeki ağır olmayan küçük kalıntıları toparlamak için küçük tel tırmıklar tercih edebilirsiniz.


Teleskopik tırmık çeşitleri kullanıcılar tarafından çok tercih edilmektedir. Üç dişten başlayıp 30 dişe kadar çeşitleri bulunan tırmıklar arasından seçim yapabilirsiniz. Tırmıkların çapa ile beraber tek sapa bağlı olan modelleri de mevcuttur. Budama makası veya çapa ile kesilmiş otları ve dalları toparlamak için tırmıkları kullanabilirsiniz. Bahçenizin temizliğini ve bakımını yapmak için kullanılan tırmık çeşitleriyle, işlerinizi hızlıca tamamlayabilirsiniz.


Toprağı toplamak, toprağı havalandırmak ve toprağı ekime hazırlamak için kullanılan bir araç olan tırmık, bir bahçe aracı olarak kullanıcıların ilk tercihleri arasında yer almaktadır. Bahçecilik kapsamında farklı malzemelerden yapılmış birçok tırmık çeşidi bulunmaktadır. Ahşaptan, metalden ve plastikten üretilmiş olan çeşitler arasından beğendiklerinizi sipariş verebilirsiniz.


Tırmıkların uzunluklarına göre uzun ve kısa saplı versiyonları mevcuttur. Küçük tırmık modelleri arasında çiçek ve sebze dikmeden önce toprağı havalandırmak için kullanılanlar da vardır. Ergonomik tutamaklar, toprağı işlerken rahat bir süreç oluşturmaya yardımcı olur. Tırmık uçları farklı şekilde tasarlanmış ve şekillendirilmiştir.


Paslanmayan çelik kullanılarak üretilen tırmık uçları, güvenli bir kullanım sunmaktadır. 2, 3, 5 ve 6’lı diş sayısı ve farklı renkleri ile satışa sunmuş olduğumuz tırmıklar, beklentileri en iyi şekilde karşılamaktadır. Bu özellik ile kullanıcı, uygulama alanına ve amacına göre daha uygun bir seçim yapabilmektedir.


Bitkilerin renklerini ve canlılıklarını kaybetmelerini önlemede büyük önem taşıyan seralarda havalandırma için tırmık çeşitleri kullanılmaktadır. Bu tırmıklar genellikle uzun sapa, sivri ve uzun dişlere sahiptir. Farklı diş sayılarına sahip modeller ve geniş ağızlı modeller arasında insanların tercih ettiği tek unsur diş sayısıdır. Uzun saplı tırmık çeşitleri, yaprakları kolaylıkla toplamak için tasarlanmıştır. Bu aletlerin ince sivri dişleri ve dayanıklı sapları yaprakları toplamayı çok kolaylaştırır. Sapsız tırmık çeşitleri değişik iş alanlarında kullanılmaktadır.


Tırmık Fiyatları

Bahçe aletlerinin ortalama fiyatlarına bakarsanız, tırmık kategorimizde nispeten ucuz olan birçok alet olduğunu görebilirsiniz. Mevcut olan tırmık modelleri arasından bütçesine ve gereksiniminize uygun seçim yapabilirsiniz. Pek çok tırmık modelin bulunduğu kategorimizde ürünler arasındaki fiyat farkları aralıkları da oldukça uygundur.


Tırmık çeşitleri satın alırken ürünlerin özelliklerini ve fiyatlarını da incelemeniz gerekmektedir. Çok farklı işlemlerde kullanabileceğiniz tırmıkların kullanım şekline göre özellikleri inceleyebilir ve bu özelliklere göre seçim yapabilirsin. Tırmık çeşitlerinin boyutları da tırmık fiyatlarına etki etmektedir. Büyük ve küçük tırmıklar kendi özelliklerine göre farklı fiyatlandırılır. En uygun tırmık fiyatları ile satışa sunmuş olduğumuz en iyi tırmık modellerini satın alarak bahçe işlerinde keyifle kullanabilirsiniz.

Devamını Gör
Daha Az Gör