FİLTRE

Sulama Başlığı

(28 ürün)
Rehau Eco Sulama Tabancası
Rehau
499,00 TL
Windhager Pet Şişeler İçin Sprey
Windhager
305,00 TL
259,00 TL
Rehau Static Sprink Ayarlı
Rehau
489,00 TL
Rehau Sulama Tabancası Ayarlı Profesyonel
Rehau
659,00 TL
Rehau Sprink Daire
Rehau
639,00 TL
Rehau Eco Ayarlı Sprey Tabanca
Rehau
329,00 TL
Rehau Kazıklı Yağmurlama Sprink
Rehau
249,00 TL
Rehau Sprink
Rehau
509,00 TL
Rehau Sulama Tabancası Uzun
Rehau
1.669,00 TL
Rehau Confort Salınımlı Fıskıye 320 m2 18 Delik
Rehau
1.589,00 TL
Rehau Eco Ayarlı Yeşil Sprey Tabanca
Rehau
419,00 TL
Rehau Soft Grip Ayarlı Sprey Tabanca
Rehau
479,00 TL
ProGarden 4'Lü Nozzle Seti Mavi
Progarden
211,00 TL
179,00 TL
Claber İki Kollu Sprink Aqualux 2000 48685
Claber
494,00 TL
TÜKENDİ
Rehau Eco Hortum Bağlantı Seti
Rehau
TÜKENDİ
Rehau Sulama Tabancası 6 Fonksiyonlu
Rehau
TÜKENDİ
Rehau Ayarlı Osilator Sprink
Rehau
TÜKENDİ
Claber Osilator Sprinkler Compact 160 48740
Claber
TÜKENDİ
ProGarden Kazıklı Sprink Başlığı
Progarden
TÜKENDİ
ProGarden Sprinkler Sulama Başlığı
Progarden
TÜKENDİ
Rehau Soft Grip Sulama Tabancası
Rehau
TÜKENDİ
Rehau Sprink Daire
Rehau
TÜKENDİ
Rehau Eco Hortum Bağlantı Seti
Rehau
TÜKENDİ
Rehau Sulama Başlığı 1/2 inç (13mm)
Rehau

Sulama Başlıkları Modelleri ve Fiyatları

Sulama esnasında kolaylık sağlayan sulama başlıkları işlevsel özelliklere sahiptir. Sprey sulama başlıkları sayesinde serpinti şeklinde sulama imkanı sunan ürünler suyun en verimli şekilde kullanılmasını sağlamaktadır. Sulama başlıkları ergonomik yapısıyla kullanıcısına sulama esnasında konforlu bir deneyim yaşatmaktadır. Bahçe sulaması için ideal özelliklere sahip, birbirinden farklı tasarımlarla üretilmiş sulama başlıkları sıkça kullanılan ürünler arasındadır. Bahçe bakımında fazlası ile önemli bir yer tutan sulama başlıkları, bahçe işleri ile uğraşmayı seven herkese keyifli ve konforlu vakit yaşatmaktadır.

Bahçe, teras ve balkon gibi alanlardaki çiçekleri, bitkileri ve ağaçları serpintili şekilde sulayabileceğiniz sulama başlığı çeşitleri, su tüketiminde tasarruf sağlamaktadır. Sulama başlıkları ile suyu damlalar şeklinde bitkilerin köklerine verebilirsiniz. Böylelikle etkili ve sağlıklı bir biçimde bitkilerin kökten gelişmesine yardımcı olabilirsiniz.

Sulama başlıkları modelleri fiziksel olarak birbirinden değişik ve çeşitli fonksiyonları bulunan basit fakat pratik sulama sistemleridir. Sizlerde otomatik sulama başlıkları veya damlama sulama başlıkları çeşitleri arasından beğendiklerinizi isterseniz tekli isterseniz çoklu setler halinde satın alarak düzenli bir sulama işlemi yapabilirsiniz.

Hızlı ve etkin sulama için uygun olan en iyi sulama başlıkları programlanabilir fonksiyon özellikleri ile bahçe işlerinde kullanıcısına yardımcı olmaktadır.

Akıllı ve verimli şekilde sulama yapabileceğiniz kaliteli sulama başlıkları arasından ihtiyacınızı karşılayacak modelleri en uygun sulama başlığı fiyatları ile satın almak için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

En uygun sulama başlıkları fiyatları ile satın alabileceğini ürünlerle etkin sulama yaparak, bahçenizdeki bitkilerin renkli ve canlı görünmesini sağlayabilirsiniz.

Ergonomik ve dayanıklı olan sulama başlıkları, pratik ve kolayca vana veya çeşmelere bağlanmaktadır.  Birbirinden farklı alanlarda keyifle kullanabileceğiniz sulama başlıkları uzun ömürlü bir kullanım sunmaktadır. Sulama için ideal, her bütçeye uygun sulama başlıkları fiyatları ile satışa sunmuş olduğumuz kaliteli ve en iyi sulama başlıkları için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Düzenli ve etkili sulama için birbirinden farklı markalar tarafından üretilmiş sulama başlığı modelleri via Gardenia’da.

Profesyonel ya da amatörce yapılan bitki yetiştiriciliği esnasında kullanabileceğiniz farklı özelliklere sahip sulama başlıkları özenli ve usulünce sulama uygulaması için uygundur. Etkili ve dozunda sulama yapmak için kullanıcısına destek olan sulama başlığı modelleri yaygın ürün yelpazesi ile via Gardenia’da. Kullanıcı isteklerini karşılarken suyu kararında kullanma olanağı sağlayan sulama başlıkları bitkilerin verimli olmasını da sağlamaktadır. Uygun zaman aralığında sulama ve doğru sulama koşullarının tamamlayıcısı olan su başlıkları, fonksiyonel tasarım ayrıntıları ile birbirinden değişik amaçlara hizmet etmektedir.

Devamını Gör
Daha Az Gör