FİLTRE

Sprey Ve Nozul

(12 ürün)
Rainbird RB-US-415 SPREY SPRİNG
Rainbird
93,00 TL
59,00 TL
Rainbird RB-US-412 SPREY SPRİNG
Rainbird
93,00 TL
59,00 TL
TÜKENDİ
Rainbird RB-US-418- SPREY SPRİNG
Rainbird
TÜKENDİ
Rainbird RB-US-410 - SPREY SPRİNG
Rainbird
TÜKENDİ
Rainbird Ayarlanabilir Nozul 15 VAN Siyah
Rainbird
TÜKENDİ
Rainbird Ayarlanabilir Nozul 18 VAN Bej
Rainbird
TÜKENDİ
Rainbird 100DV 1" BSP Erkek Dişli Selenoid Vana
Rainbird
TÜKENDİ
Rainbird Ayarlanabilir Nozul 4 VAN Sarı
Rainbird
TÜKENDİ
Rainbird Ayarlanabilir Nozul 8 VAN Yeşil
Rainbird
TÜKENDİ
Rainbird Ayarlanabilir Nozul 6 VAN Turuncu
Rainbird
TÜKENDİ
Rainbird Ayarlanabilir Nozul 10 VAN Mavi
Rainbird
TÜKENDİ
Rainbird Ayarlanabilir Nozul 12 VAN Kahverengi
Rainbird

Sprey Nozul Çeşitleri ve Fiyatları

Rainbird ve birbirinden farklı markalar tarafından üretilmiş sprey sprinklerde, uygun sprey gövdesi ve nozul kullanarak, bahçe gibi alanlardaki sulama işlemlerinizi kısa sürede ve elverişli şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Sprey ve nozul çeşitleri ile sulama yapacağınız her alan için en iyi çözüm yöntemlerini sağlayabilirsiniz. Sabit ya da ayarlanabilir sulama nozul veya sprey sprinkler yaygın ürün yelpazesi ile kategorimizde sizleri beklemektedir.

Sprey sprinkler ve nozulları en uygun fiyat seçeneği ile via Gardenia’da.

Her türlü kuruluma uygun özelliklere sahip sprey sprink modelleri kolay kullanımlı, çok dayanıklı ve uzun süreli kullanıma uygundur. Çalışma özellikleri farklılık gösteren pek çok sprey sprink çeşitleri sayesinde peyzaj alanlarını otomatik şekilde sulayabilirsiniz.

Kaliteli ve en iyi sprey sprinkler, kısa basınç ile harekete geçen çok fonksiyonlu contası sayesinde fazla gelen debiden ötürü suyun boşa akmasını önlemektedir. Ayrıca kapanırken de çökeltinin içeri girmesine engel olur. Sağlam kapak ve her türlü taşımalara karşı dayanıklı olan sprey sprinkler ve değişken açılı nozullar arasından seçim yapmak için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Kısa sürede hızlı montaj imkanı sunan açılı nozullar maksimum esneklik sağladığı için fazlası ile avantajlıdır. Her türlü RainBird nozul ve RainBird sprey sprink modelleri korozyona karşı dayanıklı olan plastik ve paslanmaz çelik malzemeler kullanılarak üretilmiştir.

Filtre temizliği için kolaylıkla sökülebilen nozullar ve Rainbird sprey sprink modelleri en uygun sprink sulama sistemleri fiyatları ile her bütçeye hitap etmektedir.

Nozul ve gövdeden meydana gelen Pop up sprey sprinkler belirli bir alanı sulamak için idealdir. Her çeşit uygulamada kullanabileceğiniz çeşitli sabit ve ayarlanabilir sprey nozul modellerine via Gardenia ayrıcalıkları ile sahip olabilirsiniz. Sağlam, güvenilir ve verimli nozul modelleri, sprey sprink atış mesafesi ve sprey sprink özellikleri için ürün görsellerini tıklayabilir, beğendiklerinizi hemen satın alabilirsiniz.

Devamını Gör
Daha Az Gör