FİLTRE

Solar Aydınlatma

(31 ürün)
Andes Solar Kaya Şeklinde Bahçe Aydınlatması
Luxform
740,00 TL
519,00 TL
Paslanmaz Çelik Silindir Solar Aydınlatma
Via Gardenia
411,00 TL
349,00 TL
Sevilla Solar Karışık Renkli Şerit Aydınlatması 9.9mt
Luxform
682,00 TL
479,00 TL
Baykuş Solar Aydınlatma 4Lm
Luxform
740,00 TL
519,00 TL
Forest Solar Bahçe Aydınlatması
Luxform
870,00 TL
609,00 TL
Deniz Feneri Solar Aydınlatma Yükseklik 71cm
Progarden
6.411,00 TL
2.729,00 TL
Montpellier Solar Bahçe Aydınlatması 5Lm
Luxform
340,00 TL
239,00 TL
TÜKENDİ
Conga Solar Bahçe Aydınlatması
Luxform
TÜKENDİ
Retro Plastik Solar Büyük Ampul
Luxform
TÜKENDİ
Montelimar Solar Bahçe Aydınlatması 6Lm
Luxform
TÜKENDİ
Solar Meşale Alev Efektli
Via Gardenia
TÜKENDİ
Ivy Solar Duvar Aydınlatması 3Lm
Luxform
TÜKENDİ
Yaprak Solar Masa Lambası
Luxform
TÜKENDİ
Avignon Solar Bahçe Aydınlatması 5 Lm
Luxform
TÜKENDİ
Solar Baykuş Figürü
Via Gardenia
TÜKENDİ
Marengue Solar Bahçe Aydınlatması Beyaz Işık
Luxform
TÜKENDİ
Retro Plastik Solar Küçül Ampul
Luxform
TÜKENDİ
Retro Plastik Solar Orta Ampul
Luxform
TÜKENDİ
Kirpi Solar Aydınlatma 4Lm
Luxform
TÜKENDİ
Solar Baykuş Çap 15cm Yükseklik 14cm
Koopman
TÜKENDİ
Lazise Solar 365 Gün Bahçe Aydınlatması 5Lm
Luxform
TÜKENDİ
Jersey Solar Meşale Bahçe Aydınlatması
Luxform
TÜKENDİ
Dusseldorf Solar Tel Dekoratif Aydınlatma
Luxform
TÜKENDİ
Sevilla Solar Şerit Aydınlatması 9.9mt
Luxform

Solar Aydınlatma Modelleri ve Fiyatları

Bahçe, teras veya balkon gibi dış alanları aydınlatmak için kullanılan ürünler arasında yer alan solar aydınlatma ürünleri, farklı desenlere ve farklı geometrik şekillere sahiptir. Çok yönlü fayda sağlayan solar lamba modelleri arasından, kullanacağınız alanın ebatlarına uygun seçimler yaparak, akşam veya geceleri bahçenizi aydınlatabilirsiniz.

Saplamalı solar aydınlatma ve dekoratif solar aydınlatma modelleri sayesinde hava karardığında istediğiniz ortamları şık bir şekilde aydınlatabilirsiniz. Tasarruflu ve paslanmaz solar aydınlatmalar ve solar lambalar, aydınlatma için kullanabileceğiniz doğa dostu ve çevreye zarar vermeyen seçenekler arasındadır. Yaşam alanlarının bahçesinde ya da terasında kullanım için uygun olan solar aydınlatma çeşitleri, güneşten aldığı enerjiyi elektrik enerjisine dönüştürmektedir. En kaliteli solar aydınlatmalar çevre dostu ve ekonomik özelliklerinden dolayı sıklıkla tercih edilmektedir.

Solar aydınlatma ürünleri arasından beğendiklerinizi en uygun solar aydınlatma fiyatları ile satın alarak bahçe gibi alanlarınızı dilediğiniz gibi renklendirebilirsiniz.

Avantaj sağlayan solar aydınlatma lambaları, sensörleri ile hareketleri otomatik olarak algılayarak çevreyi aydınlatmaktadır. Solar aydınlatma çeşitleri ayrıca hareket durduğunda aydınlatma gücünü minimum seviyeye düşürme özelliği ile maksimum enerji tasarrufu da sağlamaktadır. Gece ve gündüzü güneş ışınlarından dolayı otomatik şekilde algılayabilen dış ve iç cephelerde kullanabileceğiniz solar aydınlatma modellerinde manuel açma kapamaya gerek kalmamaktadır. Solar lamba modelleri güneş enerjili aydınlatma özelliği ile uzun süreli kullanım imkanı sunmaktadır.

Saplamalı ve taşınabilir sensörlü solar aydınlatma ürünleri arasından beğendiklerinizi bahçenizde istediğiniz noktaya konumlandırabilir, istediğiniz zaman başka bir yere kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Çünkü solar saplama aydınlatma çeşitlerinde kablo bağlantısı gerekmemektedir.

Gün ışığını kendi içerisinde depolayıp, akşam olduğunda kullanılmak üzere hazır hale getiren solar aydınlatma ürünleri en uygun solar lamba fiyatları ile via Gardenia’da.

Solar bahçe aydınlatma modelleri tek renkli, çok renkli, desenli ve birbirinden farklı figürlerin uygulandığı tasarım ayrıntıları ile kategorimizde sizleri beklemektedir.

Solar aydınlatma ürünleri doğaya dost olmasının yanında güneşten aldığı enerjiyi elektrik enerjisine dönüştürdüğü için çok ekonomiktir. Güneş enerjisini kullanan solar bahçe lambası modelleri şık görünümleri sayesinde dekoratif bir ortam oluşturmaktadır. Ekonomik bir kullanım gerçekleştirebileceğiniz solar aydınlatma ürünleri arasından dış mekanınıza uygun olanı seçerek uzun süre keyifli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Açık ya da kapalı tüm alanlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz güneş enerjili solar aydınlatmalar için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz. Yaygın ürün yelpazesine sahip solar aydınlatmalar arasından beğendiklerinizi sepetinize ekleyerek via Gardenia ayrıcalıkları ile hemen sipariş verebilirsiniz.

En uygun solar aydınlatma fiyatları ile satın alabileceğiniz solar aydınlatma çeşitlerini bahçe dekorasyonunuzda çimleri, çiçekleri, merdivenleri ve yolları aydınlatmak için kullanabilirsiniz.

Yerleri aydınlatmak için de kullanabileceğiniz güneş enerjili solar aydınlatma çeşitleri ile dikkat çekici ve güzel bir görüntü oluşturabilirsiniz. Solar aydınlatma seti ürünleri, farklı birçok modeli sayesinde iç ve dış cephelerde estetik görüntüler oluşturmanızı sağlamaktadır. Çok satanlar arasındaki güneş enerjili solar aydınlatma çeşitleri aynı zamanda dış cephe gibi kullanıldığı tüm alanlarda tarzınızı yansıtmanıza yardımcı olmaktadır.

Bahçe solar aydınlatma ürünleri ve solar aydınlatma seti modellerinin renk seçeneklerini ve özelliklerini detaylı şekilde inceleyebilir tarzınıza uygun olan en uygun solar aydınlatma fiyatı ile sepetinize ekleyebilirsiniz.

Bahçe ya da balkon gibi alanlarda geçireceğiniz zamanı eğlenceli ve keyifli bir hale dönüştürmek için, solar dekoratif bahçe aydınlatma ürünleri ve solar çim aydınlatma ürünleri kullanabilirsiniz. Solar bahçe armatürleri, solar havuz aydınlatma ürünleri ve solar ampul gibi farklı aydınlatma ürünleri ile bahçenizi dilediğiniz gibi süsleyebilirsiniz. En iyi solar bahçe aydınlatma ürünleri ve dekoratif solar aydınlatma ürünleri bahçe gibi dış alanların yanı sıra evlerde de kullanıldığı için sıklıkla tercih edilmektedir.

Tasarruf açısından avantaj sağlayan bahçe solar aydınlatma ürünleri ve solar bahçe lambası çeşitleri ile doğayı kururken, çevre dostu bir aydınlatma sistemi kullanabilirsiniz. Dış mekan aydınlatmalarında keyifle kullanabileceğiniz solar aydınlatma ürünlerine en uygun solar aydınlatma fiyatı ile kategorimizden ulaşabilirsiniz. En ucuz solar aydınlatma sistemi fiyatları ile karanlık olan alanların aydınlatmasını en ucuz fiyatlarla sağlayabilirsiniz. Birbirinden farklı en iyi güneş enerjili solar aydınlatma sistemi modellerine via Gardenia güvencesi ile hemen sahip olabilirsiniz.

Devamını Gör
Daha Az Gör