FİLTRE

Sera

(12 ürün)
ProGarden Mini Tohum Yetiştirme Seti
Progarden
211,00 TL
179,00 TL
ProGarden Tohum Yetiştirme Seti
Progarden
317,00 TL
269,00 TL
Windhager Domates Serası
Windhager
3.799,00 TL
1.619,00 TL
Windhager Tohum Yetiştirme Tepsisi Sarı
Windhager
258,00 TL
219,00 TL
Windhager Domates Serası Aluminyum Destekli
Windhager
5.482,00 TL
2.329,00 TL
Windhager Tohum Yetiştirme Tepsi Kapağı
Windhager
340,00 TL
289,00 TL
TÜKENDİ
ProGarden Tohum Yetiştirme Seti 36 Bölme
Progarden
TÜKENDİ
Windhager Balkon Serası G 68cm D 49cm Y 129cm
Windhager
TÜKENDİ
Domates Serası G 100cm D 50cm Y 150cm
Via Gardenia
TÜKENDİ
Metal Sera 4 Raflı
Progarden
TÜKENDİ
Windhager Tohum Yetiştirme Tepsisi Yeşil
Windhager
TÜKENDİ
Vilmorin 2'li Dikim Kiti -Mini Sera
Vilmorin

Sera Modelleri ve Fiyatları

Sera çeşitleri, bitkilerin yetişmesi için uygun koşulları sağlayabilmek için idealdir. Çevre koşulları kontrol edilebilen tohum yetiştirme setleri, mini sera çeşitleri ve bitki seraları yaygın ürün yelpazesi ile kategorimizde yer almaktadır. Cam, plastik ya da fiberglas tarzı materyallerle üretilmiş olan sera ürünleri ışığı geçirgen özelliğe sahiptir.

Sağlıklı doğaya dost malzemeler kullanılarak üretilmiş olan sera ürünleri ve tohum yetiştirme seti çeşitleri arasından beğendiklerinizi satın alarak, yetiştirmek istediğiniz bitkileri kolaylıkla yetiştirebilirsiniz. Açılıp kapanma özelliğine sahip dayanıklı sera çeşitlerini kullanarak tohum ekimi, süs bitkisi ekimi ve bitkilerin çimlenmesini sağlayabilirsiniz. Yeniden kullanım özelliği ile pek çok avantaj sağlayan, mini sera modelleri sayesinde maksimum kaliteye sahip sebze ve meyve fidelerine sahip olabilirsiniz.

Pratik kullanım özelliği ile amatör ve profesyonel kullanıcılar tarafından rahatlıkla kullanılabilen, güvenli, toksik olmayan, kokusuz ve sağlam gıda sınıfı plastik materyallerle üretilmiş sera ürünleri geniş kullanım alanına sahiptir.

Sağlıklı yaşam için eşsiz olan sera ekipmanları ile kendi bahçenizde organik olarak bütün sebze ve meyvelerin yanı sıra süs bitkilerini kolaylıkla yetiştirebilirsiniz.

Tempolu hayatın karmaşasından, kalabalık şehir yoğunluğunda ve trafiğin gürültüsünden uzaklaşmak ve profesyonel şekilde bitki yetiştirmek istiyorsanız balkonunuzda, terasınızda veya bahçenizde kategorimizde yer alan ürünlerden satın alarak sera bahçeciliği yapabilirsiniz.

Her mevsim kullanıma uygun seralar arasından hangi bitkileri yetiştirmek istediğinize karar verdikten sonra, beğendiklerinizi en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Bitki yetiştirmeyi seven herkesi alışılagelmiş standart hobilerin dışına çıkaran sera ürünleri, sebze ve meyve fidesi yetiştiriciliğinde verim ve kaliteyi de artırmaktadır. İnsanlara huzur verirken toprakla bütünleşmeyi ve üretmeyi sağlayan sera ekipmanlarını via Gardenia ayrıcalıkları ile sipariş verebilirsiniz.

Yaşam alanınızın bahçesinde, balkonunda ya da geniş bir arazide sera yetiştiriciliği yapmak istiyorsanız domates serası ya da balkon serası gibi çok satanlar arasında yer alan sera ürünlerini tercih edebilirsiniz. Sera ekipmanlarını kullanarak organik sebze, meyve yahut süs bitkilerini yetiştirebilirsiniz. Doğru ve kaliteli sera ürünlerini kullanarak, kendi yetiştireceğiniz sebze ve meyvelerin tadını çıkarabilirsiniz.

Bağımsız olarak istediğiniz her yerde konumlandırabileceğiniz, hemen hemen her bütçeye uygun sera ekipmanları, dikim kiti, sera kiti, tohum yetiştirme tepsisi ve balkon serası gibi birbirinden farklı sera malzemeleri en uygun fiyatla via Gardenia da.

Devamını Gör
Daha Az Gör