FİLTRE

Sandık

(6 ürün)
Cube Gri Siyah 230 lt Plastik Depolama Sandığı
Art Plast
4.223,00 TL
2.990,00 TL
Cube Gri Siyah 130 lt Plastik Depolama Sandığı
Art Plast
2.670,00 TL
2.269,00 TL
Cube Gri Siyah 330 lt Plastik Depolama Sandığı
Art Plast
5.635,00 TL
3.990,00 TL
Cube Kahve Fil Dişi 130 lt Plastik Depolama Sandığı G 54cm D 53cm Y 57cm
Art Plast
2.224,00 TL
1.890,00 TL
Cube Kahve Fil Dişi 230 lt Plastik Depolama Sandığı G 96cm D 53cm Y 57cm
Art Plast
4.223,00 TL
2.990,00 TL
Cube Kahve Fil Dişi 330 lt Plastik Depolama Sandığı G 138cm D 53cm Y 57cm
Art Plast
5.635,00 TL
3.990,00 TL

Bahçe Sandık Modelleri ve Fiyatları

Güneş ve yağmur gibi hava koşullarına dayanıklı birbirinden farklı materyaller kullanılarak üretilmiş olan Bahçe Sandıkları ve bahçe sandık rattan çeşitleri iç mekan ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanılmaktadır. Plastik veya ahşap görünümü ile bahçe dekoruna uyum sağlayacak bahçe sandığı modelleri, farklı renk seçenekleri ile üretilmiştir.  Bahçe sandıkları kullanıldıkları alanlarda adeta mini bir garaj görevi üstlenmektedir. Malzemelerinizi güvenle saklamanıza destek olan bahçe sandığı modellerini kategorimizden inceleyebilirsiniz.

Farklı Lt ölçülerine sahip ahşap veya plastik görünümlü bahçe sandıkları çok amaçlı kullanım için idealdir. Bahçe sandığı en ucuz fiyatları ile satın alabileceğiniz bahçe sandığı rattan modellerini bahçe, balkon, teras gibi alanlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Eşyaların ve malzemelerin düzenli şekilde yerleştirilmesine imkan sunan bahçe sandığı ahşap modelleri ile dağınıklığa son verebilirsiniz.

Bahçe Depolama Sandığı Modelleri

Çok satanlar arasında yer alan bahçe sandığı çeşitleri üstten ve önden kilitlenebilir kapakları ile kullanım kolaylığı sunmaktadır. Dekoratif kullanım sunan bahçe depolama sandıkları geniş hacimleri sayesinde bahçelerde ve havuz kenarlarında sıklıkla kullanılmaktadır. Bahçe minderlerinden bahçe aletlerinizi kadar her eşyanızı çok amaçlı bahçe sandığı ahşap modellerine yerleştirebilirsiniz. İhtiyacınızı karşılayacak bahçe depolama sandığı ahşap modellerine ister terasınızda ister bahçenizde yer verebilirsiniz.

Kaliteli ve estetik bahçe sandığı rattan modelleri kullanıldığı yere temizlik ve düzen getirmektedir. Çünkü kapalı tasarımları eşyalarınızı tozdan ve kirden korumaktadır. İklim koşullarına karşı dayanıklı, UV korumalı bahçe sandığı modelleri bakım gerektirmemektedir. Bahçe sandığı en ucuz fiyatları ile satın alabileceğiniz Saplı veya tekerlekli modeller taşıma ya da yer değişikliğinde avantaj sağlamaktadır.

Bahçe sandığı modellerinin bazıları bahçe sandık bank olarak da kullanılmaktadır. Farklı kullanım avantajı sunan bahçe sandıklarına hem oturabilir hem de depolama yapabilirsiniz. Farklı malzemeler kullanılarak üretildiği için ıslanmalara karşı dayanıklı sandık çeşitleri de bulunmaktadır.

Kurulumu çok kolay olan Bahçe sandığı modelleri müşterilerimize demonte olarak gönderilmektedir. Bahçe sandığı yapımı amatör veya profesyonel bireyler tarafından basitçe yapılmaktadır.

Bahçe Depolama Sandığı Fiyatları

Minder ya da bahçe aksesuarları için mükemmel depolama sunan bahçe sandığı fiyatları değişiklik göstermektedir. Ürünlerin markası ve kullanılan materyal Bahçe Sandığı Fiyatları üzerinde etkilidir. Bahçe sandığı fiyatları modellerinin ebatları ve kapasitelerine göre de farklılaşmaktadır. İhtiyacınızı en iyi şekilde karşılayacak modellerin taşıma kapasitesini, iç hacmini ve fiyatlarını inceleyerek hemen sipariş verebilirsiniz.

En uygun Bahçe Sandığı Fiyatları ile sipariş verebileceğiniz plastik bahçe sandığı modellerinde ısı nedeniyle renk solması ya da çatlama olmamaktadır. Yağmur, kar ve don gibi soğuk koşullara karşı dayanıklı bahçe sandığı modelleri, bahçe sandığı en ucuz fiyatları ile her bütçeye hitap etmektedir.

Açık hava koşullarına karşı dayanıklı bahçe depolama sandıklarını ve bahçe sandık rattan modellerini yaşam alanlarınızın iç kısımlarında da kullanabilirsiniz. Çatlama ve esneme yapmayan bahçe sandığı seçenekleri birbirinden farklı renk seçeneği ile dekorasyonu en iyi şekilde yansıtmaktadır. Uzun ömürlü kullanıma sahip sandıkların metal parçalarında paslanma ve oksitlenme olmaz. Depola gereksinimini en iyi şekilde karşılayan ürünler fazlası ile hafiftir. Ağır olmayan tasarımları taşınma ve yer değiştirmesi esnasında kullanıcısına konfor sunmaktadır.

Bahçe Sandıkları Bahçe, balkon, kiler gibi alanları organize etmek için sıklıkla talep edilmektedir. Renkli, kaliteli ve estetik bahçe depolama sandığı çeşitleri bahçe sandığı en uygun fiyatlarla Via Gardenia da.

Devamını Gör
Daha Az Gör