FİLTRE

Otomatik Sulama Kontrolleri

(3 ürün)
Rehau Sulama Saati
Rehau
1.789,00 TL
1.519,00 TL
Rehau Sulama Saati
Rehau
1.499,00 TL
1.269,00 TL
TÜKENDİ
Rehau Sulama Saati
Rehau

Otomatik Sulama Kontrolleri ve Fiyatları

Bitkiler de diğer tüm canlılar gibi büyüyebilmek için suya gereksinim duymaktadır. Bitkilerin gereksinim duyduğu suyu daha rahat karşılamak için teknolojik özelliklere sahip farklı sulama sistemleri bulunmaktadır. Sıklıkla tercih edilen sistemlerden bir tanesi olan otomatik sulama kontrol sistemleri, çok yönlü tasarımı ile sulama işlerini basitleştirmenin yanı sıra insanlara zamandan tasarruf sağlamaktadır.

Otomatik sulama kontrolleri çeşitleri sayesinde kullanıcılar sadece bir tuşa dokunarak saatlerce sürecek bir işi kısa bir zaman zarfında yapabilmektedir. İnsan gücünden de tasarruf sağlayan, pratik kullanım sunan otomatik sulama kontrolleri, bahçelerdeki çim, ağaç ve bitkilerin sulaması için idealdir.

Damlama sulama saati, otomatik sulama saati ve bahçe sulama saati gibi otomatik sulama kontrolleri modelleri yaygın ürün yelpazesi ile kategorimizde satışa sunulmuştur. Sulama kontrol üniteleri çeşitlerinde hortuma ihtiyaç duyulmamaktadır. Kısacası insan gücüne gereksinim duyulmadığı gibi hortuma da gereksinim duyulmaz.

Sulama zamanlayıcısı çeşitleri selenoid vanaları, elektrikli vanaları ve pilli vanaları kontrol ederek su geçişinin istenen yerden hareketini kontrol etmeyi sağlamaktadır. Sulama zamanlayıcısı sistemleri vanaların üstüne monte edilen ana boru ve ekleme malzemelerin eklenmesi ile başlamaktadır. Bu sistem üzerine yerleştirilen değişik noktalardaki fıskiyeler ile gerçekleşmektedir. Yerleştirilen fıskiyeler, dışarıya su püskürteceği için kolaylıkla sulama yapılabilmektedir. Otomatik sulama kontrolleri ya da sulama zamanlayıcı ürünlerinin elektrikli veya pilli çeşitleri bulunmaktadır.

Arazilerin sulamasını en doğru şekilde yapabilmek için çim ve ağaç sulama olarak değişik alternatifler bulunmaktadır. Çimleri sulayabilmek için sprey başlıklı modeller, ağaç ya da bitkileri sulamak için ise damlama sulama saati modelleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Sulama sistemi modellerini kullanmak için su zamanlayıcılar kullanılmaktadır. Sulama kontrol ünitesi çeşitleri tarım ve çiçekçilikle uğraşanlar için çok büyük kolaylık sağlamaktadır. Su zamanlayıcı ürünleri ve otomatik sulama kontrolleri uygun fiyatları ile kullanıcısına ekonomik açıdan çok büyük avantaj sağlamaktadır.

Farklı özelliklere sahip modeller arasından kullanım ihtiyacınıza göre beğendiklerinizi en uzun su zamanlayıcı fiyatları ile satın alabilirsiniz.

Akıllı su zamanlayıcı modelleri, otomatik sulama saati çeşitleri ve damlama sulama saati modelleri bu alanda en fazla talep gören ürünlerdendir. Su vanası ve su saati ile bağlantılı şekilde çalışan su zamanlayıcı modelleri elverişli kullanıma sahiptir.

En kaliteli otomatik sulama kontrolleri ürünleri geniş ürün skalası ile kategorimizde yer almaktadır. Pratik ve kullanım kolaylığı sunan otomatik sulama kontrolleri cihazları çalışma prensipleri bakımından farklı özelliklerde üretilmiştir. Uzun ömürlü kullanım sunan Otomatik sulama kontrolleri ürünlerine via Gardenia ayrıcalıkları ile hemen sahip olabilirsiniz.

Otomatik sulama sistemleri ürünleri kullanıcısına, herhangi bir insan gücü veya kontrolü olmaksızın zamandan tasarruf sağlayarak, sürekli yeşil ve kullanılabilir alanlar sunmaktadır. Sulanacak olan alanın sistem ile kontrol edilmesini sağlayan sulama sistemleri arasından ihtiyacınızı karşılayacak modeli satın alarak kesintisiz bir sulama yapabilirsiniz.

Yüksek performanslı, profesyonel sulama deneyimi sunan otomatik sulama kontrolleri modelleri ve su zamanlayıcısı cihazları arasından bütçenize uygun olanını via Gardenia ayrıcalıkları ile sipariş verebilirsiniz.

Devamını Gör
Daha Az Gör