FİLTRE

Kuş Yemliği

(19 ürün)
Kuş Besleme Silosu Metal Siyah Çap 13,5cm Yükseklik 35cm
Windhager
799,00 TL
679,00 TL
Windhager Kuş Besleme Silosu Plastik Kapak
Windhager
399,00 TL
339,00 TL
Ahşap Kulube Kuş Evi G 25.5cm D 14cm Y 20.5cm Açık yeşil.
Via Gardenia
1.188,00 TL
1.009,00 TL
TÜKENDİ
Askılı Kuş Yemlik Kafes Çap 8,5cm Yükseklik 23cm
Progarden
TÜKENDİ
Windhager Kuş Besleme Evi Ahşap
Windhager
TÜKENDİ
Saman Kuş Evi/Yuvası
Via Gardenia
TÜKENDİ
Windhager Kuş Yuvası Ahşap Demonte
Windhager
TÜKENDİ
Windhager Metal Kuş Besleme Silosu
Windhager
TÜKENDİ
Kuş Evi Çap 19cm Yükseklik 24cm
Via Gardenia
TÜKENDİ
Kuş Yemlik Restaurant 19X19X25 Cm
Koopman
TÜKENDİ
Kuş Yemlik Farm G 19cm D 19cm Y 25cm
Via Gardenia
TÜKENDİ
Metal Ev Kuş Yemlik Mavi 15,7X11X22 Cm
Koopman
TÜKENDİ
Metal Ev Kuş Yemlik Antrasit 12X25,8Cm
Koopman
TÜKENDİ
Kuş Yemlik Cafe 19X19X25 Cm
Koopman
TÜKENDİ
Metal Ev Kuş Yemlik Kırmızı 15,7X11X22 Cm
Koopman
TÜKENDİ
Metal Ev Kuş Yemlik Yeşil 15,7X11X22 Cm
Koopman
TÜKENDİ
Metal Ev Kuş Yemlik Haki 12X25,8Cm
Koopman
TÜKENDİ
Metal Ev Kuş Yemlik Bordo 12X25,8Cm
Koopman
TÜKENDİ
Windhager Kuş Banyosu
Windhager

Kuş Yemlikleri Çeşitleri ve Fiyatları

Kuş yemliği modelleri kuşların rahat bir şekilde beslenmelerini sağlamak amacı ile popüler markalar tarafından tasarlanarak üretilmiştir. Kuşların sağlığına zarar vermeyen maddelerden üretilmiş olan, çok yönlü kullanım olanağı sağlayan kuş yemlikleri suluk olarak da kullanılmaktadır. Kuşların açlıklarını gidermek amacıyla kullanılan sağlam ve kaliteli kuş yemlikleri geniş ürün çeşitliliğine ve ekonomik fiyatlara sahiptir. Her bütçeye uygun kuş yemliği çeşitleri via Gardenia’da.

Ülkemizde genelinde oldukça popüler olan kuşların rahat bir şekilde beslenmeleri için kuş yemliği modelleri gerekmektedir. Kuş yemlik modelleri kuşların ihtiyaç duyduğu besinleri almasını sağlarken, kuşların daha kolay yemlenmesini de sağlamaktadır. Temizliği fazlası ile kolay olan ve kuş kafeslerinin olmazsa olmazı olan kuş yemlikleri ve akıllı yemlik modelleri çok satan ürünlerdendir.

Kuşların su ve yemek yemeleri için kusursuz olan, kolay kullanım avantajları sağlayan kuş yemlikleri birbirinden farklı materyaller kullanılarak üretilmiştir. Akıllı yemlik çeşitleri ve en iyi kuş yemlik çeşitleri renk, boyut ve tasarım özellikleri bakımından farklılık göstermektedir. Kuş kafesleri ile uyumlu renkte olan kuş kafesleri modelleri arasından beğendiklerinizi en uygun akıllı yemlik fiyatları ile hemen satın alabilirsiniz.

Kuş yemliği modelleri arasından seçim yaparken beslemiş olduğunuz hayvanların boyutlarını göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Papağan, muhabbet kuşu veya diğer kuş türlerine uygun olacak şekilde kuş yemliği çeşitlerini satın alarak kafes içine yerleştirebilir veya kafese dışarıdan takabilirsiniz. Ağzı açık kuş yemliği modelleri, muhabbet kuşu yemlik modelleri, askılı kuş yemliği modelleri çok satan yemlik çeşitleri arasında yer almaktadır. Metal kuş yemliği, ahşap kuş yemliği ve plastik kuş yemliği modelleri de popüler olan kuş yemliği türlerindendir. Kuş besleyen hayvan severlerin gözdesi olan, metal ve plastik materyaller kullanılarak üretilmiş olan kuş yemlikleri kafeslerle birlikte muhteşem bir görünüm oluşturmaktadır. Ayrıca plastik, kristal, çelik ve ahşap gibi malzemelerden imal edilmiş olan kuş yemliği modelleri kuşlar için son derece sağlıklıdır.

Şık ve trend kuş yemliği çeşitleri arasından kuş kafesine uyumlu modelleri detaylı şekilde inceleyerek via Gardenia ayrıcalıkları ile hemen satın alabilirsiniz.

Kuş yemliği modellerinden olan akıllı yemlik modelleri, tünekli kuş yemliği modelleri ve muhabbet kuşu yemlik modelleri evde hiç kimse yokken kuşlarınızın besleneme bilmesi için tasarlanarak üretilmiştir. Kuşların bakımı esnasında kullanabileceğiniz kuş yemlikleri çok ekonomiktir. Kafes kuşunuz için gereksinim duyabileceğiniz pek çok ürün ve kuş yemliği çeşitleri en uygun kuş yemliği fiyatları ile kategorimizde sizleri beklemektedir.

Kuşların rutin ve en iyi şekilde beslenmesi için ideal olan kuş yemlikleri kare, dikdörtgen ve daire gibi farklı geometrik şekillere sahiptir. Küçük, orta ve büyük boyutlarda tasarlanmış olan kuş yemliği modelleri ve akıllı yemlik modelleri tek veya iki bölmeli özellikleri ile kullanıcısına ve kuşlara pek çok avantaj sağlamaktadır. Uzun süreli kullanıma uygun ve sağlıklı kuş yemliği ürünleri hayvanların düzenli beslenmesini sağlamaktadır. Farklı modellere ve formlara sahip kuş yemliği ve akıllı yemlik çeşitleri kuşların yeme en pratik şekilde ulaşmasını sağlamaktadır. Boyut olarak birden fazla kuşa yemek yeme olanağı sağlayan, evcil kuşlar için uygun kuş yemlik çeşitleri kuş çeşitlerine göre tasarlanarak üretildiği için kuş severler tarafından ilgi odağı olmaktadır.

Kuş yemlik fiyatları, yemliğin hangi kuş türü için üretildiğine, boyutuna, markasına, özelliklerine ve üretilirken kullanılan materyale göre farklılık göstermektedir. Kuşunuzun beslenme şekline ve kuşunuzun türüne göre kuş yemliği satın alarak kuşunuzun hem beslenmesini hem de sağlığınızı koruyabilirsiniz. Her bütçeye uygun kuş yemlikleri arasından kuşunuza ve zevkinize uygun olanları satın alarak kuşunuzun ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayabilirsiniz.

Muhabbet kuşu yemliği modelleri, akıllı kuş yemliği modelleri ve diğer kuş yemliği modelleri hakkında bilgi sahibi olmak için kuş yemliği ile ilgili görselleri tıklayabilir, beğendiklerinizi en uygun kuş yemliği fiyatları ile hemen sipariş verebilirsiniz.

Devamını Gör
Daha Az Gör