FİLTRE

Kürek

(28 ürün)
Mini Kürek LUZ
Wolf Garten
317,00 TL
219,00 TL
Çocuklar İçin Ahşap Saplı Turuncu Metal Bahçe Kürek
Windhager
423,00 TL
359,00 TL
Çocuklar İçin Ahşap Saplı Kırmızı Metal Bahçe Kürek
Windhager
458,00 TL
389,00 TL
Freund Bahçe Küreği Diktörtgen Uçlu
Freund
1.129,00 TL
799,00 TL
Kürek Lu-Sm Sapsız
Wolf Garten
823,00 TL
579,00 TL
Freund Bahçe Küreği Ergoline Siyah
Freund
905,00 TL
639,00 TL
Freund Bahçe Küreği Pro T Saplı Paslanmaz Çelik
Freund
2.740,00 TL
1.939,00 TL
TÜKENDİ
Kısa Ahşap Saplı Bahçe Küreği 8x24cm
Koopman
TÜKENDİ
Çocuklar İçin Ahşap Saplı Mavi Metal Bahçe Düz Kürek
Windhager
TÜKENDİ
Victoria 680 Derinlik Ölçekli Kürek
Freund
TÜKENDİ
Fiberglas Saplı Kürek
Koopman
TÜKENDİ
Freund Dar Küçük Kürek Çelik
Freund
TÜKENDİ
Formosa Geniş Kürek Ahşap Saplı
Formasa
TÜKENDİ
Freund Siyah Kürek Sapsız
Freund
TÜKENDİ
Freund T Kollu Ahşap Saplı Kürek 85cm
Freund
TÜKENDİ
T Kollu Ahşap Saplı Kürek
Freund
TÜKENDİ
Freund Kürek Kırmızı Saplı
Freund
TÜKENDİ
Freund Kürek Kırmızı Saplı
Freund
TÜKENDİ
Freund Kürek Kırmızı Saplı
Freund
TÜKENDİ
Freund Küçük Kürek,
Freund
TÜKENDİ
Freund Küçük Kürek,
Freund
TÜKENDİ
El Küreği
Freund
TÜKENDİ
Freund Bahçe Küreği
Freund
TÜKENDİ
Freund Bahçe Küreği T-Saplı Paslanmaz Çelik
Freund

Kürek Modelleri ve Fiyatları

Kürek ve çapa tarzı kategorimizde yer alan bahçe ekipmanlarını kullanarak toprak işlerini kısa süre içerisinde yapabilirsiniz. Sağlam yapıları ve metal uçları sayesinde kürekler ve çapalar tarlalarda, bahçelerde ve evlerde toprağı hareket ettirmek için etkin bir şekilde kullanılabilir.

Kürekler, araç olarak malzemeleri ya da toprağı kazmak veya taşımak için kullanılan bir eşyadır. Kürekler genel olarak, bahçe ve çiçek işleri ya da inşaat işlerinde sıklıkla kullanılmaktadır. Kürekler değişik boyutlarda ve değişik malzemeler kullanılarak üretilmiştir. Günümüzde tüketiciler tarafından kullanılan birçok kürek modeli bulunmaktadır. Ergonomik tasarımlar, daha iyi uyarlanmış kürek modellerinin üretilmesine yol açmıştır. Bireylerin kullanıldığı birçok kürek modeli hala eski standart tasarıma sahip olsa da kürekler aslında kullanım amacına göre seçilmelidir.

Amatör veya profesyonel toprakla uğraşan, bahçıvanların ve çiftçilerin rahatlıkla kullanabileceği ürünler arasında öne çıkan kürek modelleri ve çeşitlerinin hafif ve dar olması taşıma kolaylığı sağlamaktadır. Hava koşullarından zarar görmelerinden endişe etmeden onları yani, kazma ve kürekleri açık bir alanda tutabilirsiniz. Ayrıca yağmura dayanıklı yapıları yılın her mevsiminde kullanmanıza olanak tanır.

El arabasına sığdırabileceğiniz bahçe küreği modelleri birçok ekipmanı bir arada taşıyabilmenize yardımcı olur. Metal aksama sahip olarak imal edilen kazma ve kürek çeşitleri toprağın sert yüzeyine veya karşınıza çıkabilecek taşlara karşı dayanıklı bir yapı taşır.

El arabasına koyarak kürek ve kazma gibi ekipmanınızı yanınızda rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Farklı uygulamalarda kolaylık sunan, taşıması kolay birçok bahçe kürek modeli kategorimizde yer almaktadır.

Ergonomik tasarımlı kürek ve kazma modelleri kolay kullanım oluşturmada etkilidir. Bu sayede siz kazarken el küreği elinizden kaymaz. El yorgunluğunu en aza indirmek ve uzun süreli kullanımlarda su birikmesini önlemek için uygun kürek modelleri kullanabilir, bu ürünleri kullanırken de iş eldivenleri takabilirsiniz.

El küreği, bahçe küreği ve birbirinden farklı kürek modelleri arasından seçim yaparak toprağa istediğiniz ekim ve dikim işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Kürek ve çapaların yanı sıra mini bahçe kürek, kazma ve diğer bahçe aletlerini de içeren bahçe setlerini de sipariş edebilirsiniz. Bu aletler, ekim ve yetiştirme faaliyetleri için toprağı etkili bir şekilde parçalamanıza yardımcı olacaktır.

İnşaat alanlarında ihtiyaç duyulan en iyi kürek modelleri ile hafriyat ve harç karıştırma işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. İnşaattan sonra kürek modellerinin, bahçe düzenlemesi ve peyzaj işleri için sağladığı imkanlardan da yararlanabilirsiniz. Küçük boyutlu bir kürek ile inşaat tamamlandıktan sonra bahçenize çiçek dikebilirsiniz. Toprağı şekillendirmek ve bitkilerin sağlıklı bir şekilde büyümesini sağlamak için mini kürek modellerinin sunduğu pratiklikten faydalanabilirsiniz.

Birbirinden farklı markalar tarafından üretilmiş olan değişik özellikteki birçok kürek modeli vardır.  Yapılacak olan iş için doğru olanı bahçe küreğini seçmek verimlilik için önemlidir. Çünkü bahçelerde kullanılan kürek modelleri ile inşaatta kullanılan kürek ve kazmalar farklıdır. Belirli amaçlar için tasarlanmış kar küreği veya kum taşımak tasarlanmış farklı kürek çeşitleri de kategorimizde yer almaktadır. En uygun kürek fiyatları ile satın alabileceğiniz el küreği, bahçe küreği, küçük kürek ve birbirinden kaliteli kürek modelleri via Gardenia da.

Devamını Gör
Daha Az Gör