FİLTRE

Köpek Mama ve Su Kabı

(44 ürün)
Hayvan Suluğu Mamalığı
Koopman
246,00 TL
209,00 TL
Evcil Hayvan Su Matarası Yeşil
Via Gardenia
164,00 TL
139,00 TL
Köpek Mama Ve Su Kabı Silikon Katlanabilir Kırmızı Çap 19 cm
Pets Collection
164,00 TL
139,00 TL
Katlanabilir kaseli mama / su şişesi Kırmızı
Via Gardenia
529,00 TL
449,00 TL
Evcil Hayvan Su Matarası Sarı
Via Gardenia
164,00 TL
139,00 TL
Evcil Hayvan Su Matarası Pembe
Via Gardenia
164,00 TL
139,00 TL
Paslanmaz Çelik Mama Kabı Çap 25cm Derinlik 5cm 800ml
Koopman
235,00 TL
199,00 TL
Köpek Mama Ve Su Kabı Silikon Katlanabilir Pembe Çap 19 cm
Pets Collection
164,00 TL
139,00 TL
Köpek Mama Ve Su Kabı Silikon Katlanabilir Yeşil Çap 19 cm
Pets Collection
164,00 TL
139,00 TL
Katlanabilir kaseli mama / su şişesi Mavi
Via Gardenia
529,00 TL
449,00 TL
Evcil Hayvan Su Matarası Mavi
Via Gardenia
164,00 TL
139,00 TL
Pets Collection Kedi / Köpek İçin Soğuk Su Kabı
Pets Collection
340,00 TL
289,00 TL
TÜKENDİ
Paslanmaz Çelik Köpek Su Kabı Çap 21cm 1,5lt
Via Gardenia
TÜKENDİ
İkili Metal Mama Kabı
Via Gardenia
TÜKENDİ
Kedi Köpek Mama Su Kabı 750ml Çap 17 cm
Via Gardenia
TÜKENDİ
Paslanmaz Çelik Renkli Köpek Su Mama Kabı
Via Gardenia
TÜKENDİ
Köpek Mama Su Kabı Paslanmaz Çelik 800 ml Çap 25 cm
Via Gardenia
TÜKENDİ
İkili Köpek Mama Kabı Paslanmaz Çelik 1.1Lt
Via Gardenia
TÜKENDİ
Reflex Kuzu Etli Pirinçli ve Sebzeli Yetişkin Köpek Maması
Reflex
TÜKENDİ
Köpek Mama Ve Su Kabı Silikon Katlanabilir Mavi Çap 19 cm
Koopman
TÜKENDİ
Köpek Su Ve Mama Kabı Duvara Asılabilen Kapaklı Hazneli Yeşil
Bama
TÜKENDİ
Çelik Kase Desenli Mama Kabı
Koopman
TÜKENDİ
Çelik Kase Desenli Mama Kabı
Koopman
TÜKENDİ
Çelik Kase Desenli Mama Kabı
Koopman

Köpekler, insanların gerçekten sevdiği ve evlerinde beslediği evcil hayvanlardır. Evcil hayvanların bakımı, özellikle köpek iseler çok önemlidir. Köpekler, tıpkı bir bebeğe davranılacağı gibi, büyük bir sevgiyle bakılmalıdır. Köpek mamaları, köpeklerin sağlıklı olmaları için ihtiyaç duydukları tüm vitamin ve minerallerden oluşur. Kullanımı kolay olmaları ve sağlıklı içerikler içermeleri nedeniyle bu yiyecekler köpekler için önemli besin kaynaklarıdır.


Köpek maması seçerken kategorimizdeki ürün çeşitliliğini rahatlıkla görebilirsiniz. Sevimli dostlarımızın kaliteli bir yaşam sürmesi için bu ürünlerin kalitesine ve sağlıklı olmasına da özen göstermelisiniz. Köpekler için yaşlarına göre birçok köpek maması türü vardır. Köpek ırkları yaşlarına göre farklı beslenme kaynaklarına ihtiyaç duyarlar. Köpek maması, ihtiyaçlarını karşılayan vitamin ve mineral içerikleriyle üretilir.


Evcil hayvanınız için bir köpek maması seçerken uygun bir köpek maması seçimi çok önemlidir. Büyük köpekler söz konusu olduğunda, onlara gün boyunca enerji verecek şekilde tasarlanmış evcil hayvan maması çok önemlidir. Küçük köpekler için üretilen evcil köpek maması, büyümelerini desteklemeye yardımcı olur.


Köpek Mamaları kuru, yaş ve ödül mamaları olarak üçe ayrılır. Bir köpeğin tercihlerine ve gereksinimlerine göre bunlardan uygun bir tür verilebilir. Doğru beslenmeyi sağlamadaki önemi nedeniyle köpeğinizin mamasından daha çok sevdiği mama türünü satın almanız gerekmektedir.


Çoğu köpek kuru mamaları ıslak mamaya tercih eder. Kuru yiyecekler, ıslak yiyeceklerden daha besleyici olmasına rağmen, çoğu köpek onları daha az iştah açıcı bulmaktadır.


Adından da anlaşılacağı gibi, ödül maması çeşitleri diğer yiyecekler arasında en lezzetlisidir. Sağlığı korumak için değil, köpek eğitimi amacıyla kullanılır. Köpek eğitiminde aperatifler kullanılırken lezzetine ve tasarımına çok dikkat edilmelidir. Bunun nedeni, köpeklerin hoşuna giderse, her eğitim sonrasında yemek yemeleridir.


Popüler köpek mamaları markaları, her çeşit köpek mamasını kendilerine özgü bir şekilde sunar. Yüksek kaliteli ve sağlıklı malzemeler kullanırlar, böylece evcil hayvan severler köpeklerini bu mamalarla kolayca besleyebilir.


Köpek Maması Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Evcil hayvan sahipleri köpek maması seçerken, köpek beslenmesinde önemli bir protein kaynağının et ürünleri olduğunu göz önünde bulundurmalıdır. Ancak tüm et ürünlerinde köpekler için yeterli miktarda protein bulunmaz. Bu nedenle bir köpeği beslemek için bir ürün seçerken, doğru içeriklere sahip bir ürün seçmek önemlidir.


Köpek maması seçerken, köpek mamaları markaları adına veya fiyat etiketine bakmak yerine ürünün evcil hayvanınız için ne yaptığını dikkate almak önemlidir. Bu ürünler evcil hayvanınızın yaşam kalitesini ve uzun mu yoksa kısa mı yaşayacağını etkileyebilir. Bu nedenle, bir ürün seçerken bu standartlara uygun bir ürün seçmeniz çok önemlidir.


Köpek mamaları köpek beslenmesinde kritik bir rol oynar. Köpeğin midesini dolduran ürüne göre köpek mamasına bakmak gerekli değildir. Bu ürünler köpeklerin yaşam kalitesini ve uzun ömürlülüğünü etkileyen yiyeceklerdir. Bu nedenle seçim yaparken uygun ürünleri seçmek çok önemlidir.


Mama seçimi yaparken, öncelikle bir köpeğin ihtiyaç duyduğu besinler öğrenmelidir. Bir köpeğin ihtiyaç duyduğu her besinden ne kadar olduğunu öğrenmek için bir uzmanla konuşabilir veya detaylı araştırma yapabilirsiniz.


Bundan sonra yedikleri gıdaların beslenme ihtiyaçlarına uygun olduğundan emin olunmalıdır. Bunu söylerken köpeklerin de bitkisel ürünleri yemekten keyif aldığı unutulmamalıdır. Onları sadece et ürünleriyle beslemek yerine hem et hem de bitkisel kaynaklı besinlerle beslenmeleri gerekiyor.


Dikkate alınması gereken bir diğer detay ise köpeğin herhangi bir gıda alerjisi olup olmadığıdır. Bu, sahiplenilirken veya bir veteriner ziyareti sırasında öğrenilebilir, ancak beslenme süresine dikkat edilerek de keşfedilebilir.


Köpekleri düzenli beslemenin yanı sıra sürekli aynı tür mamaları kullanmamak önemlidir. Kuru mama, en çok kullanılan evcil hayvan mamalarından biridir. Ancak önce kuru mamalardaki çeşitlilikten faydalanılmalı, ardından farklı bir tarza sahip farklı köpek maması çeşitlerini denemelisiniz.


Bazen uzun süre aynı şeyi yemeye alışan bir köpek bundan sıkılabilir ve artık yemek istemeyebilir. Bu olursa, köpek bu şekilde devam ederse mamayı tamamen bırakacaktır.


Köpeklerin mamalara ek olarak hem kuru hem de yaş mama ile beslenmesi önemlidir. Köpekler düzenli yemek yemediği için onlara sadece köpek maması değil, aynı zamanda ödül mamaları da verilmelidir. Evcil hayvan sahibi, köpek mamalarını çeşitlendirmeli ve sevimli dostların onlardan sıkılmasını önlemelidir.


Köpek Maması Çeşitleri Nelerdir?

Köpek mamaları birçok ürün grubuna sahiptir. Kuru, yaş ve ödül kategorileri ayrı ayrı olarak sınıflandırabiliriz. Yaş köpek mamaları ve ödül köpek maması çeşitleri tadı nedeniyle kuru mamalardan daha besleyicidir. Ancak kuru köpek maması, düzenli beslenme için kullanılması gereken tek evcil hayvan maması türüdür.


Bir köpek maması çeşitleri arasından seçim yaparken, dikkate alınması gereken ilk şey köpeğinizin beslenme ihtiyaçlarıdır. Farklı ırk ve yaştaki köpeklerin farklı beslenme gereksinimleri vardır. Bu ihtiyaçlardan yola çıkarak onlara uygun köpek maması çeşitleri arasından bir ürün seçmelisiniz.


Diğer bir ayrıntı ise köpek maması bileşenlerinin kuru mamalarda konserve mamalara göre çok daha yeterli olmasıdır. Genel köpek beslenmesi için kuru diyetler kullanılmalıdır. Ayrıca, sadece kuru mamaya güvenmek yerine, belirli zamanlarda yaş ve kuru mama karışımı ile beslemek ve itaat için ödül verilmesine dikkat edilmelidir.


Köpek Mama Fiyatları

Evcil hayvan mamaları arasındaki köpek mamaları geniş bir ürün kategorisidir. Özellikle kuru evcil hayvan maması ürünleri daha fazladır. Karışıma kırmızı et veya beyaz et eklenerek farklı karışımlar bulunabilir. Ayrıca, içeriğin paketteki miktara göre değişmesi köpek maması fiyatlarında değişiklik oluşturmaktadır. Köpek mamaları markaları ve ambalajı da ürün çeşitliliğini etkilediği gibi fiyatları da etkilemektedir. Bu, geniş bir fiyat aralığı sağlar. Bu, herhangi bir bütçeye sahip olan herkesin kendisi için uygun bir köpek maması seçebileceği göstermektedir.


Köpek maması 15 kg, köpek maması 25 kg ve köpek mama kabı çeşitleri en iyi köpek maması markaları tarafından en uygun köpek mama fiyatları ile üretilerek beğeninize sunulmuştur. Sevimli dostunuzun ihtiyacını karşılayacak en kaliteli köpek maması çeşitlerine Via Gardenia avantajları ile sahip olabilirsiniz.

Devamını Gör
Daha Az Gör