FİLTRE

Hortum

(39 ürün)
Rehau Duvara Monte Plastik Hortum Tutucu
Rehau
169,00 TL
Rehau Eco Allround Hortum 25 m 1/2 inç (13mm)
Rehau
849,00 TL
Rehau Trend Metallic Line Hortum 20 m 1/2 inç (13mm)
Rehau
2.229,00 TL
Rehau Green Line Hortum 20 m 1/2 inç (13mm)
Rehau
859,00 TL
Rehau Green Line Hortum 25 m 3/4 inç (19mm)
Rehau
1.849,00 TL
Rehau Green Line Hortum 30 m 1/2 inç (13mm)
Rehau
1.259,00 TL
Cool Touch Flower Power Hortum Seti 25m 1/2 inç (13mm)
Rehau
2.029,00 TL
Rehau Quattroflex Plus Hortum 20 m 1/2 inç (13mm)
Rehau
1.679,00 TL
Rehau Yağmurlama Hortum Seti 15 m
Rehau
1.629,00 TL
Rehau Soaker Hose Terleme Hortumu 7,5 m 1/2 inç (13mm)
Rehau
829,00 TL
Rehau Cool Touch Lemon Fresh Hortum Seti 25 m 1/2 inç (13mm)
Rehau
1.959,00 TL
Rehau Quattroflex Premium Hortum 50mt 19 mm 3/4
Rehau
5.319,00 TL
Rehau Green Line Hortum 50 m 3/4 inç (19mm)
Rehau
3.689,00 TL
TÜKENDİ
Rehau Eco Set Hortum 20 m 1/2 inç (13mm)
Rehau
TÜKENDİ
Rehau Eco Hortum 20 m 1/2 inç (13mm)
Rehau
TÜKENDİ
Aquaviva Plus Hose Hortum
Claber
TÜKENDİ
Rehau Eco Allround Hortum 25 m 3/4 inç (19mm)
Rehau
TÜKENDİ
Rehau Slide Line Hortum 30 m 1/2 inç (13mm)
Rehau
TÜKENDİ
Rehau Soaker Hose Terleme Hortumu 50 m 1/2 inç (13mm)
Rehau
TÜKENDİ
Rehau Slide Line Hortum 20 m 1/2 inç (13mm)
Rehau
TÜKENDİ
Rehau Eco Allround Hortum 30 m 1/2 inç (13mm)
Rehau
TÜKENDİ
Rehau Green Line Hortum 50 m 1/2 inç (13mm)
Rehau
TÜKENDİ
Claber Aquavıva Plus Hortum 9008
Claber
TÜKENDİ
Rehau Otomatik Hortum Sarma Makarası 25 m 1/2 inç (13mm)
Rehau

Bahçe Hortumu Modelleri ve Fiyatları

Bir bahçeniz varsa onu çiçekler, bitkiler ve ağaçlar yetiştirerek güzelleştirebilirsiniz. Bahçe, teras ve balkon gibi alanlardaki bütün bu bitkilerinin bakımı doğru şekilde yapılmalıdır. Çünkü bakımı yapılmayan veya ihmal edilen çiçekler ve bitkiler solup ölebilir. Bu gibi nedenlerden dolayı bahçe bakımının en önemli kısmı doğru sulama yöntemini kullanmaktır.

Bahçe hortumu veya sulama hortumu modelleri, bahçenizde kullanacağınız en önemli ve en kullanışlı eşyalardan biridir. Bahçecilikten hoşlanıyorsanız veya bahçenizin her zaman gür ve yeşil görünmesini istiyorsanız, bahçenizde yer alan bitkileri, gülleri ve ağaçları sulamanız gerekmektedir. Elbette evinizden bahçeye sürekli su taşımak oldukça yorucu olabilir. Bu nedenle işlevsel, kullanıcı dostu ve zahmetsiz bahçe hortumu modellerini rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bahçede yetiştirilen bitkilerin bakımı ve alanların temizliği için kullanabileceğiniz bahçe hortumu modelleri yaygın ürün yelpazesi ile kategorimizde beğeninize sunulmuştur. Düzenli ve yeterli miktarda sulama yapmak için uygun özelliklere sahip bahçe hortumu çeşitleri ekonomik fiyatları ile her bütçeye hitap etmektedir. Hayatımızda önemli bir yere sahip olan bahçe hortumları dayanıklı yapıları ile uzun süreli kullanıma da uygundur.

Bahçe Hortumları modelleri arasından beğendiklerinizi satın alarak hem bitkilerinizi sulayabilir hem de temizlik işlerini yorulmadan kısa süre içerisinde yapabilirsiniz.

Birbirinden farklı markalar tarafından üretilmiş olan bahçe hortumu modelleri arasından kullanacağınız alana ve uzaklığa göre uygun olan modeli via Gardenia ayrıcalıkları ile sipariş verebilirsiniz. Kullanıcı beklentilerini en iyi şekilde karşılayan bahçe hortumu çeşitleri sulama ve temizlik işleri kolaylaştırdığı için çok satanlar arasındadır.

20 metre, 25 metre, 30 metre ve 50 metre gibi farklı uzunluklara sahip bahçe hortumu modelleri sayesinde kullanmak istediğiniz alanlarda sulama ve temizlik işlerini zamandan tasarruf sağlayarak hızlı şekilde yapabilirsiniz.

Bahçe hortumu modelleri ve özellikleri hakkında bilgi sahibi olmak ve ihtiyacınızı karşılayacak modeli en uygun bahçe hortumu fiyatları ile satın almak için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Suyun homojen şekilde dağılmasını sağlayan en iyi bahçe hortumu modelleri sulama işlemlerini kolay hale dönüştürmektedir. Bahçe hortumları kullanılacak olan alana ve kullanım amacına göre farklılık gösteren fonksiyonelliğe sahiptir. Farklı özelliklerle tasarlanmış ve kullanım amacınıza uygun bahçe hortumları modelleri arasından kullanmak istediğinizi satın alarak suyun verimli bir şekilde kullanılmasını sağlayabilirsiniz.

Bahçe hortumu modellerinin taşımış olduğu su basıncı, çapı ve uzunluğu, şeffaflığı ve hortumun malzemesi gibi özellikleri farklılık göstermektedir. Bahçe hortumları kauçuk, PVC, silikon, plastik veya naylon gibi birbirinden farklı materyaller kullanılarak üretilmektedir.

Yaşam alanlarınızda yetiştirdiğiniz bitkileri sulamak ve bakımını yapmak her zaman için keyifli bir iştir. Ancak bazen bitkileri, gülleri ve ağaçları sulamak için klasiklerden farklı, kaliteli ve en iyi bahçe hortumlarını kullanmanız gerekir. Bu nedenle bahçe hortumları hayatınızı kolaylaştırmak için bahçenizde bulundurabileceğiniz en uygun ürünlerden biridir. Bahçe sulama hortumları ve diğer çeşitli aletler bahçenizde sıklıkla kullanabileceğiniz ve birçok farklı iş için çok faydalı olacak ürünlerdir. İyi seçilmiş bir hortum ile bahçenizde geçirdiğiniz zamanı çok daha iyi değerlendirebilirsiniz.

Farklı özelliklerinden dolayı kullanıcılar tarafından sıklıkla talep edilen fonksiyonel ve uygun fiyatlı bahçe hortumu modelleri via Gardenia da.

Bahçenizin çok düzenli, bakımlı, temiz ve hoş görünmesini sağlayacak olan bahçe hortumları arasından kendi zevkinize göre değişik renk ve özellikte hortumları hemen satın alabilirsiniz. Evinizde, balkonunuzda, terasınızda veya bahçenizde kullanabileceğiniz hortum modelleri ürün özelliklerini ve hortum fiyatlarını kategorimizde detaylı şekilde inceleyerek, kendiniz için en uygun olan hortumu via Gardenia avantajları ile sipariş verebilirsiniz.

Devamını Gör
Daha Az Gör