FİLTRE

Hortum Arabaları Ve Makaralar

(11 ürün)
Rehau Duvara Monte Plastik Hortum Tutucu
Rehau
169,00 TL
Rehau Hortum Sarma Makarası 50 m 1/2 inç (13mm) 25 m 3/4 inç (19mm)
Rehau
1.329,00 TL
TÜKENDİ
Rehau 25m Hortum Otomatik Sarma Makarası Set
Rehau
TÜKENDİ
Rehau Hortum Sarma Makarası Plus 60 m 1/2 inç (13mm) 30 m 3/4 inç (19mm)
Rehau
TÜKENDİ
Rehau 35m Hortum Otomatik Sarma Makarası Set
Rehau
TÜKENDİ
Rehau Otomatik Hortum Sarma Makarası 15m 1/2inç (13mm)
Rehau
TÜKENDİ
Rehau 15m Hortum Otomatik Sarma Makarası Set
Rehau
TÜKENDİ
Rehau Hortum Sarma Makarası 60 m 1/2 inç (13mm) 30 m 3/4 inç (19mm)
Rehau
TÜKENDİ
Rehau Otomatik Hortum Sarma Makarası 25 m 1/2 inç (13mm)
Rehau
TÜKENDİ
Claber Mini Set Hortum Sulama Tabancası Adaptör Askı 9032
Claber
TÜKENDİ
Rehau Duvar Hortum Kablo Kılavuzu Ve Yönlendirme
Rehau

Hortum Arabaları & Hortum Makaraları Modelleri ve Fiyatları

Boş hortum arabası modelleri, hortumları düzgün bir şekilde tutmak için idealdir. Fazla yer kaplamayan yapısı sayesinde konforlu kullanım imkanı sağlayan hortum sarma makarası modelleri otomatik sarma özelliğine sahiptir. Eğilmeden, sarmadan ya da ellerinizi kirletmeden hortumları sarmanıza destek olan hortum toplama arabası modelleri yaygın ürün yelpazesi ile via Gardenia’da.

En iyi hortum sarma makara arabası modelleri kompakt ve hafif yapısı ile kullanım esnasında pek çok avantaj sağlamaktadır. Hortum sarma makarası çeşitleri veranda, balkon, teras ya da bahçe gibi alanlarda kullanmak için idealdir. Ergonomik tutma bölümünden dolayı taşınması çok rahat olan hortum sarma makarası sayesinde çimleri, bitkileri, çiçekleri kolaylıkla sularken zeminleri ve arabanızı da yıkayabilirsiniz.

Hortum toplama arabası modelleri yüksek sap ve tekerlekli tasarımı sayesinde kolay hareket ettirilmektedir. Her yere götürebileceğiniz boş hortum toplama makarası modellerini taşıma çubuğu sayesinde rahatlıkla kaldırabilir veya taşıyabilirsiniz. Kaliteli bahçe hortumu ürünlerini kolay ve hızlı bir şekilde sarmanızı sağlayan Hortum sarma makarası çeşitleri en uygun Hortum makarası fiyatları ile kategorimizde sizleri beklemektedir.

Her ihtiyaca uygun dayanıklı hortum makarası modelleri, özel biçimli ayakları sayesinde hortum arabasının hem dik durmasını hem de daha dengeli olmasını sağlar. Hortum makarası modelleri hortumununuz her an elinizin altında olmasını sağlarken hortumun bükülmeden ve kıvrılmadan kullanmanızı mümkün kılmaktadır. Hahçenizin her köşesini sulayabilmenizi sağlayan hortum arabaları/makaraları sulama işini kolaylaştırmaktadır. Hortumun dolaşmadan yahut kıvrılmadan düzgün biçimde çekilmesini ya da sarılmasını sağlayan boş hortum toplama makarası ürünleri her mevsim kullanım için uygundur.

Kaliteli ve güçlü plastikten üretilmiş olan Hortum makarası çeşitlerinin duvara kolayca monte edilebilen çeşitleri sıklıkla tercih edilmektedir. Hızlı, rahat ve temiz hortum kullanımı sunan boş hortum arabası veya hortum sarma makarası modellerinin taşıma kapasiteleri farklılık göstermektedir.

Birbirinden farklı markalar tarafından üretilmiş olan duvara monte hortum sarma makarası ve diğer hortum sarma makara arabası modelleri arasından beğendiklerinizi en uygun Hortum arabası fiyatları ile hemen satın alabilirsiniz.

Boş hortum toplama makarası, su hortumu sarma aparatı ve hortum makarası modelleri en uygun Hortum makarası fiyatları ile via Gardenia’da.

Devamını Gör
Daha Az Gör