FİLTRE

Heykel Ve Biblo

(91 ürün)
Siyah Fil Heykel G 14cm D 7cm Y 15cm
Via Gardenia
623,00 TL
529,00 TL
Buda Heykeli Yeşil
Via Gardenia
1.082,00 TL
919,00 TL
Kardan Adam Aile G17cm D 14cm Y 25cm
Via Gardenia
1.270,00 TL
899,00 TL
Oturan Buda Heykel
Via Gardenia
3.035,00 TL
2.579,00 TL
Noel Baba G15cm D 10cm Y 25cm
Via Gardenia
1.258,00 TL
889,00 TL
TÜKENDİ
Yogacı Kurbağa Figür G 42cm D 24cm Y 36cm
Via Gardenia
TÜKENDİ
Bahçıvan Kadın G 33cm D 24cm Y 62cm
Via Gardenia
TÜKENDİ
Büyük Cüce Figür G 18cm D 18cm Y 55cm
Via Gardenia
TÜKENDİ
Buda Biblo G 6cm Y 8cm
Via Gardenia
TÜKENDİ
3'li Cuce Biblo G 12cm Y 45cm
Via Gardenia
TÜKENDİ
Bahçıvan Adam G 30cm D 22cm Y 60cm
Via Gardenia
TÜKENDİ
Yatan Kurbağa Figür G 37cm D 17cm Y 14cm
Via Gardenia
TÜKENDİ
Kuş Evi Çap 19cm Yükseklik 24cm
Via Gardenia
TÜKENDİ
Kaideli Desenli Buda Biblo G 18cm D 19cm Y 34cm
Via Gardenia
TÜKENDİ
Oturan Buda Biblo Mini G 15cm D 8cm Y 23cm
Via Gardenia
TÜKENDİ
Fil Biblo G 27cm D 9cm Y 18cm Altın
Via Gardenia
TÜKENDİ
Şaraplık Yelpazeli Kadın
Via Gardenia
TÜKENDİ
Fil Ailesi Biblo G 17cm D 6cm Y 35cm
Via Gardenia
TÜKENDİ
Geyik Büst Biblo G 12cm Y 17cm
Via Gardenia
TÜKENDİ
Aycık Tutan Geyik Biblo G 10cm Y 38cm
Via Gardenia
TÜKENDİ
Hediye Paketi Tutan Geyik Biblo G 9cm Y 36cm
Via Gardenia
TÜKENDİ
Mini Uzun Kabak Çap 8cm Yükseklik 5cm
Via Gardenia
TÜKENDİ
Mini Kabak Çap 8cm Yükseklik 5cm
Via Gardenia
TÜKENDİ
Saplı Kabak Çap 9cm Yükseklik 7cm
Via Gardenia

Heykel & Biblo Modelleri ve Fiyatları

İç ve dış mekanların tarzını yansıtırken dekorasyonunu tamamlayan dekoratif biblolar, ahşap biblolar, modern biblolar, minik biblolar, büyük boy salon bibloları, kişiye özel biblo heykel ve salon biblo modelleri en önemli aksesuarlar arasında yer almaktadır. Her zevke hitap eden biblo modelleri ve heykel çeşitleri özel olarak tasarlanarak üretilmiştir. Kişisel tarzı en etkili şekilde yansıtırken kullanıldığı mekanlara şıklık katan modern biblolar yaygın ürün yelpazesi ile kategorimizde yer almaktadır. Ev ya da iş yeri gibi birbirinden farklı pek çok alanlarda konumlandırabileceğiniz dekoratif biblolar, dekorasyonu ön plana çıkardığı için sıklıkla tercih edilen aksesuarlardandır. Her türlü mekanda rahatlıkla kullanabileceğiniz özel tasarım biblo modelleri ve heykel modelleri via Gardenia’da.

Her türlü dekorasyon tarzına uyum sağlarken kullanıldığı yaşam alanını kişiye özel kılan biblo modelleri metal veya ahşap gibi birçok değişik materyaller kullanılarak üretilmiştir. Modern dekorasyon stilinin tamamlayıcısı olan, farklı tasarımlara sahip metal biblolar ve geometrik şekilli biblolar sayesinde sıradanlıktan uzak olan görünüme kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Yaşam alanlarını tek düze görünümden uzaklaştırırken hareket kazandıran modern biblolar ve modern heykeller renk ve tasarım olarak farklılık göstermektedir.

Yaşam alanlarına uyum sağlayacak modern biblolar ve dekoratif biblolar başta olmak üzere zevkinize hitap eden pek çok farklı tasarıma sahip biblo ve heykeller arasından beğendiklerinizi en uygun biblo heykel fiyatları ile sipariş vererek bulunduğunuz mekanların dekorasyonunu istediğiniz gibi tamamlayabilirsiniz.

Renkleri, formları ve tasarımları ile fazlası ile farklı bir çizgide olan dekoratif aksesuarlar arasındaki biblo heykel modelleri arasından hoşunuza gidenleri hem kendiniz hem de sevdikleriniz için hemen satın alabilirsiniz.

Estetik görünümlü biblo ve heykel türü aksesuarları yaşam alanlarının her bir yanında konumlandırmak istiyorsanız kategorimizdeki özel tasarım ürünleri detaylı şekilde inceleyebilirsiniz.

Ev dekorasyonunun olmazsa olmaz parçaları arasında yer alan biblolar ve heykeller çeşit çeşit renk, desen ve boyutları ile herkesin beğenisini kazanmaktadır. Yerleştirildiği odaları renklendiren ve mekanların atmosferini değiştiren modern biblo modelleri ve ahşap biblolar ile ev dekorasyonunuzu kolaylıkla yenileyebilirsiniz.

Dekoratif biblolar, modern biblolar ve minik biblolar ev ve ofis gibi mekanlarda değişiklik yapılmak istendiğinde sıkça tercih edilen aksesuarlardır. Biblo ve heykel tasarımlı üretilirken çok çeşitli materyaller kullanılmaktadır. Metal, ahşap, cam, porselen ve gümüş gibi malzemelerden üretilmiş olan biblo modelleri ve heykel modelleri sayesinde dekorasyon zevkinizi herkese yansıtabilirsiniz.

Ev, ofis ve iş yeri gibi mekanları dekore etmek için kullanılan ve görünümleri ile beğeni toplayan kişiye özel biblo heykeller, anlamlı biblolar ve minik biblolar yaygın ürün yelpazesi ve via Gardenia güvencesi ile kategorimizde sizleri beklemektedir.

Farklı alanlara özel biblo modelleri arasından kendi tarzınıza hitap edenleri satın alarak yaşam alanlarını yenilerden dekorasyonunuza renk ve hareketlilik katabilirsiniz. Biblo ve heykel çeşitleri evlerin yanı sıra ofislerin vazgeçilmezi olan dekorasyonun en gösterişli aksesuarlarıdır. Tarzınıza ve kişisel beğenilerinize göre sipariş verebileceğiniz biblo ve heykel modelleri yılbaşı temalı, insan figürlü, hayvan figürlü, kurbağa figürlü, cüce figürlü ve buda figürlü gibi farklı tasarıma sahiptir.

Günlük hayatın büyük bölümünün geçirildiği iş yerleri, heykel modellerinin sıklıkla konumlandırıldığı yerler arasındadır. Farklı büyüklükteki hayvan heykelleri, bitki heykelleri ve buda heykelleri ofislerin dekorasyonunu tamamlamakta kullanılmaktadır. Çalışma alanları haricinde bireysel zevklerin ve beğenilerin ön planda olduğu ev dekorasyonunda da tüm odalar için modern biblo ve heykel modellerini via Gardenia’da bulabilirsiniz.

Sıra dışı, ilginç veya nostaljik hediye ve dekorasyon ürünü olarak öne çıkan birbirinden değişik biblo ve heykeller avantajlı fiyat seçeneği ile via Gardenia’da.

Devamını Gör
Daha Az Gör