FİLTRE

Gübre

(26 ürün)
Genta İğne Yapraklı Bitkiler İçin Katı Gübre
Genta
211,00 TL
179,00 TL
Genta Ortancalar ve Açelyalar İçin Katı Gübre
Genta
164,00 TL
139,00 TL
Genta Prestige Güzel Görünüm Çimi
Genta
3.799,00 TL
3.229,00 TL
Kış Bakım Gübresi
Genta
140,00 TL
119,00 TL
TÜKENDİ
Genta Genta Güller İçin Katı Gübre
Genta
TÜKENDİ
Botanika Ortanca İçin Granül Katı Besin
Via Gardenia
TÜKENDİ
Genta Prestige Kurak Alan Çimi
Genta
TÜKENDİ
Genta Yosun Önleyici Çim Gübresi
Genta
TÜKENDİ
Botanika Gül İçin Granül Katı Besin
Via Gardenia
TÜKENDİ
Genta Prestige Spor Ve Oyun Alan Çimi
Genta
TÜKENDİ
Zeoton Doğal Toprak Dengeleyici
Genta
TÜKENDİ
Genta Prestige Katı Bitki Besini Gül
Genta
TÜKENDİ
Vilmorin Ortanca Mavileştirici Besin (800g)
Vilmorin
TÜKENDİ
Genta Prestige Çim Gübresi İlk Tesis
Genta
TÜKENDİ
Genta Prestige Katı Bitki Besini Genel Kullanım
Genta
TÜKENDİ
Genta Yosun Önleyici Çim Gübresi
Genta
TÜKENDİ
İğne Yapraklı Katı Bitki Besini
Genta
TÜKENDİ
Vilmorin Genel Kullanım Amaçlı Katı Bitki Besini (800g)
Vilmorin
TÜKENDİ
Botanika Çam İçin Granül Katı Besin
Via Gardenia
TÜKENDİ
Genta Prestige Katı Bitki Besini Çiçekli Bitkiler
Genta
TÜKENDİ
Genta Prestige Gül Katı Bitki Besini 4Kg
Genta
TÜKENDİ
Genta Prestige Tamir Yama Çimi
Genta
TÜKENDİ
Genta İlk Tesis Çim Gübresi
Genta
TÜKENDİ
Genta Genel Bakım Çim Gübresi
Genta

Gübre Çeşitleri ve Fiyatları

Bitki gübresi çeşitleri yetiştirmek istediğiniz bitkilerin sağlıklı bir şekilde gelişebilmesini sağlamaktadır. Sebze, meyve ve çiçek gibi tüm bitkilerin büyümesi, çiçeklenmesi ya da mahsul verebilmesi için topraktaki besin maddelerinin olması gereken seviyede bulunması gerekmektedir.

Bitkiler büyümeyi ve beslenmeyi sürdürdükçe toprakta yer alan besin maddeleri giderek azalmaktadır. Bitki bakımı için gerekli gübreler, çiçeklenmenin yanı sıra yaprak döneminde bitkilere avantaj ​​sağlamaktadır. Çok miktarda besin maddesi içeren gübreler, yaşam alanlarında bizlere eşlik eden bitkilerin varlığını devam ettirebilmesinde etki rol oynamaktadır.  

Gübre çeşitleri ve bitki besini çeşitleri, farklı bitki türleri için, birbirinden farklı markalar tarafından özel olarak üretilmiştir. Bitki besini çeşitlerini ve gübre çeşitlerini kullanarak topraktaki besin maddelerini yenileyebilir, böylelikle bitkilerin çok sağlıklı ve dayanıklı olmasını sağlayabilirsiniz.

En iyi gübre çeşitlerini ya da bitki besinleri kullanmak, bitkiler de hızlı büyümeye ve sağlıklı gelişime yardımcı olmaktadır. Çiçekli yahut çiçeksiz bitkilerinizin gelişimine katkı sağlamak için, çok amaçlı ve de zengin içeriği sahip bitki besini çeşitleri arasından tercih yapabilirsiniz.

Bitkinize özel olarak formüle edilmiş, her isteğe uygun bitki besinleri ve en iyi gübre çeşitleri en uygun fiyat seçeneği ile via Gardenia da.

Çiçek bakım ürünleri ve bitki gübresi çeşitleri, bitkilerin gelişmesi için ihtiyaç duydukları vitamin ve elementleri bitkiye aynı anda sağlayabildikleri için çok satanlar arasındadır. Çiçekli veya yapraklı bitkiler için bitki gübresi çeşitleri en uygun fiyatla kategorimizde yer almaktadır.

Bitki gübresi çeşitleri bitkilerin filizlenmesi ve kök gelişimi için gerekmektedir. Bitkilerin büyümesinin yanı sıra, canlı yeşil sağlıklı yapraklara sahip olması içinde kullanılan bitki besinleri çiçeklenmeyi de artırmaktadır. Bitki bakımı için olmazsa olmaz olan gübre çeşitleri en önemli besin maddesidir.

Kategorimizde satışa sunmuş olduğumuz tüm gübre türleri bitkilere en hızlı şekilde etki eden besin takviyeleridir. Çiçekli veya çiçeksiz bütün saksı bitkilerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz gübre çeşitleri, vitamin ve mineralleri yoğun olarak içerdikleri için bitki bakımına en güzel şekilde yardımcı olmaktadır.

Bitki coşturan gübre çeşitleri ve en iyi bitki besinleri, en uygun bitki gübresi fiyatları ile via Gardenia da.

Bitkilerinize daha iyi bakmak için, bitkilerin büyümesini sağlarken verimini artıran gübre çeşitlerimiz arasından seçim yapabilirsiniz. Toprağın zamanla kaybedeceği temel besinleri, tekrardan kazandırarak, bitkinin gereksinim duyduğu temel besinleri almasını sağlayan gübreler bitkilerin verimini artırırken, bitkilerin ömrünü de uzatmaktadır. Doğru gübreleme için, en iyi gübre çeşitleri kullanabilirsiniz. Çok satanlar arasında yer alan katı, sıvı ve organik gübre çeşitlerinin ürün özelliklerini ve fiyatlarını inceleyerek ihtiyaç duyduklarınızı hemen sipariş verebilirsiniz.

Devamını Gör
Daha Az Gör