FİLTRE

Gazlı Mangal

(16 ürün)
Siesta 310 Siyah Gazlı Barbekü 3 Brülör 1 Yan Ocak
Barbecook
41.411,00 TL
40.669,00 TL
Barbecook Siesta 412 Black Edition Gazlı Siyah Mangal
Barbecook
52.990,00 TL
Barbecook Siesta 210 Black Edition Gazlı Mangal
Barbecook
31.279,00 TL
Barbecook Siesta 612 Black Edition Gazlı Siyah Mangal
Barbecook
60.571,00 TL
59.459,00 TL
TÜKENDİ
Kaduva Siyah Gazlı Barbekü 3 Brülör 1 Yan Ocak
Barbecook
TÜKENDİ
Kaduva Çelik Gazlı Barbekü 3 Brülör 1 Yan Ocak
Barbecook
TÜKENDİ
Barbecook Stella 3221 Çekmeceli Gazlı Siyah Mangal
Barbecook
TÜKENDİ
Sumo Siyah Gazlı Barbekü 4 Brülör 1 Yan Ocak
Barbecook
TÜKENDİ
Sumo Çelik Gazlı Barbekü 4 Brülör 1 Yan Ocak
Barbecook
TÜKENDİ
Barbecook Stella 3201 Gazlı Mangal Siyah/Gümüş
Barbecook
TÜKENDİ
Siesta 310 Gazlı Barbekü Graphite
Barbecook
TÜKENDİ
Barbecook Vanilla Gazlı Barbekü Mangal Çelik
Barbecook
TÜKENDİ
Weber Gazlı Mangal Sprit II E-210
Weber
TÜKENDİ
Spring 2002 Gazlı Barbekü 2 Brülör
Barbecook
TÜKENDİ
Barbecook Stella 4311 Gazlı Siyah Kızılötesi Yan Isıtıcılı Mangal
Barbecook
TÜKENDİ
Barbecook Spring 3212 Gazlı Mangal
Barbecook

Gazlı Mangal Modelleri ve Fiyatları

Mangal yapmak keyifli bir aktivitedir. Kömürlü mangallarda et pişirmek klasik olarak tercih edilen bir yöntemdir. Ancak bu yöntemde pişirilen etler genellikle kömürün isine maruz kalmaktadır. Bundan dolayı mangaldan beklenen lezzete ulaşmak söz konusu değildir. Herkes mangalınızda etin tadına bakmak isteyecektir. Kömürlü mangallarda etin pişme derecesini kontrol etmek çok zordur. Bu risklerden kaçınmak ve eğlenceli bir mangal keyfi yapmak istiyorsanız gazlı mangal modelleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Gazlı mangallar hem pratik olmaları hem de yemeklerin lezzetini korumaları nedeniyle kusursuz bir seçimdir. Son zamanlarda, bahçeler veya balkonlar gibi dış mekanlara sahip evlerde gazlı mangal modelleri kullanım için popülerlik kazanmaktadır.

Mangal keyfinin her zaman hatırlanacak bir eğlence olarak düşünülmelidir. Mangalın keyfini tam almak ve etleri lezzetlerini koruyacak şekilde pişirmek için doğru mangalı seçmek çok önemlidir. Mangal keyfi sadece bir yemek olarak düşünülmemelidir. Mangalın etleri pişirirken ve hazırlarken yapılan keyifli sohbetlerle birlikte hatırlanacak bir eğlence olduğunun farkında olmak önemlidir. Bundan dolayı etleri lezzetli şekilde servise sunabilmek için gazlı mangallar idealdir.

Günümüzde gazlı barbekü mangal, kaliteli barbekülerin tadını çıkarmak için giderek daha popüler hale gelmiştir. Gazlı mangal modelleri, farklı boyutlarında tasarlandığından oldukça pratiktir ve fazlası ile kullanışlıdır.

Gazlı mangal modelleri, mangal sevenlere pek çok avantaj sağlamaktadır. Duman, kömür isi ve buna bağlı olarak etin lezzetini bozan koku problemini yok eden gazlı mangal çeşitleri ve gazlı mangal fiyatları hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz. Balkon, teras ve bahçe gibi farklı yerlerde kullanılabilen en iyi gazlı mangallar, piknik tüpüne bağlanarak çalışabilmektedir. Kullanışlı ve avantajlı mangal çeşitleri arasındaki gazlı mangal modellerine via Gardenia avantajları ile sahip olabilirsiniz.

Barbekü yapmak ve arkadaşlarla güzel vakit geçirmek, baharı ve yazı çok keyifli kılan aktivitelerin başında gelir. Gazlı barbekü mangal ızgarasının etrafında toplanıp sevdiklerinizle yemek yiyip sohbet ederek vakit geçirmekten daha iyi bir şey yoktur.

Gazlı mangal modellerinin en büyük avantajı sabit ya da mobil olarak kullanılabilmeleri, bu da açık havada rahat bir şekilde barbekü yapma imkanı sağlamasıdır. Gazlı ızgaraların bir diğer avantajı, pratik ısı kontrolü ve kapalı bir kapak kullanılarak besinleri kurutmadan kendi lezzetiyle yemek pişirebilme özelliğidir. Gazlı mangallar kolay sökülüp takılabilmektedir. Ayakları sayesinde gazlı mangal takımını tezgahın üzerine de yerleştirebilirsiniz. Avantajlı ve kullanışlı barbekü mangal setine sahip olmak artık hiç olmadığı kadar çok kolay.

Kategorimizde satışa sunmuş olduğumuz gazlı mangal modelleri en iyi mangal için tasarlanmıştır ve en kaliteli materyaller kullanılarak üretilmiştir. Kaliteli ve en iyi gazlı mangal modellerinin detaylarını inceleyerek, en uygun gazlı mangal fiyatları ile siparişinizi verebilirsiniz.

Tüm bu sebeplerden dolayı en iyi sonucu almak isteyen barbekü tutkunları, gazlı barbeküyü tercih etme eğilimindedirler. Gazlı barbekü fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak için gazlı mangal kategorimize de göz atabilirsiniz. Gazlı mangal setine sahip olmak artık daha kolay. Çünkü via Gardenia üzerinden tüm gazlı mangal modellerini inceleyebilir, online alışveriş yaparak ihtiyacınız olanı ürüne hemen sahip olabilirsiniz.

Devamını Gör
Daha Az Gör