FİLTRE

Fıskiyeler

(16 ürün)
Rehau Static Sprink Ayarlı
Rehau
489,00 TL
Rehau Sprink Daire
Rehau
639,00 TL
Rehau Kazıklı Yağmurlama Sprink
Rehau
249,00 TL
Rehau Sprink
Rehau
509,00 TL
Rehau Confort Salınımlı Fıskıye 320 m2 18 Delik
Rehau
1.589,00 TL
Rehau Saksı Damlama Açılı Sprink
Rehau
639,00 TL
Rehau Saksı Damlama Daire Sprink
Rehau
599,00 TL
Claber İki Kollu Sprink Aqualux 2000 48685
Claber
494,00 TL
TÜKENDİ
Rehau Ayarlı Osilator Sprink
Rehau
TÜKENDİ
Rehau Allround 18 Delikli Salınımlı Fıskıye
Rehau
TÜKENDİ
Claber Osilator Sprinkler Compact 160 48740
Claber
TÜKENDİ
ProGarden Kazıklı Sprink Başlığı
Progarden
TÜKENDİ
ProGarden Sprinkler Sulama Başlığı
Progarden
TÜKENDİ
Rehau Sprink Daire
Rehau
TÜKENDİ
Kazıklı Atışlı Sprink Başlığı
Progarden
TÜKENDİ
Claber Üç Kollu Sprink Idrojet 2000
Claber

Fıskiye Modelleri ve Fiyatları

Fıskiye modelleri çiçek, çim veya sebze gibi tüm bitkilerin ekili olduğu alanları sulamak için tercih edebileceğiniz sistemlerden bir tanesidir. El ile sulama güç, yorucu ve uzun sürdüğü için sulama fıskiyesi çeşitleri sıklıkla tercih edilmektedir. Ekili olan bütün bitkilerin solmasına engel olmak ve sulama işlemlerini rahat ve kısa sürede yapmak için fıskiye modelleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Çiçek, gül, çim ve bitkiler için çok yararlı ve elverişli olan yağmur şeklindeki sulama için fıskiye çeşitleri idealdir. Hortum uçlarına takılarak rahatlıkla kullanabilen fıskiyeler sayesinde birbirinden farklı sulama işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Çiçek ya da çimler için en elverişli fıskiye çeşitleri uygun fıskiye fiyatları ile via Gardenia’da.

En ucuz fıskiye fiyatları ile satın alabileceğin en iyi fıskiye modellerinin boyutları, sulama yapabileceği alanın genişliği ve sulama özellikleri farklılık göstermektedir.

Döner fıskiye çeşitleri çok satan fıskiye modelleri arasındadır. Toprağa sabitleyerek veya zemine konumlandırılarak kullanılan döner fıskiye modelleri, üstünde yer alan döner mekanizmalı tasarımı sayesinde kullanıldığı alanın etrafını eşit şekilde sulama yapmaktadır. Dairesel hareketlerle sulama yapan döner fıskiye modelleri çiçek ve çimlerin eşit miktarda sulanmasını sağlar.

Salınımlı fıskiye çeşitleri salınım hareketi yaparak diğer yöntemlere kıyasla daha etkin sulama yapabilmektedir. Salınım hareketli fıskiyeleri sulamak istediğiniz noktalara yönlendirerek bölgenin sulanmasını hızlı ve patik şekilde yapabilirsiniz.

Bahçe fıskiyesi çeşitleri arasında yer alan darbeli ve yarım darbeli fıskiye çeşitleri de sıklıkla talep edilmektedir. Etkili, eşit ve hızlı sulama yapacak şekilde tasarlanmış olan darbeli ve yarım darbeli fıskiyeler farklı çalışma prensibine sahiptir. Döner mekanizmasına uygulanan darbe hareketi sayesinde suyun belirli aralıklarla sulama yapmasına imkan tanıyan darbeli ve yarım darbeli fıskiye modelleri yaygın ürün yelpazesi ile kategorimizde satışa sunulmuştur.

Fıskiye ve damlatıcı modelleri arasında bulunan çok fonksiyonlu bahçe sulama fıskiye çeşitleri, yalnızca su ihtiyacı sağlama amacı ile kullanılmamaktadır. Süs havuzları için de kullanabileceğiniz fıskiyeler sayesinde estetik ve güzel bir görüntü oluşturabilirsiniz.

Sulamak istediğiniz alanın büyüklüğüne uygun, ihtiyacınızı karşılayacak fıskiye ve damlatıcılar arasından seçim yapmak için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Bahçe gibi alanlardaki işlerinizi yönetmenize veya bitkilerinizin gereksinim duyduğu suyu onlara vermenize yardımcı olan fıskiye modelleri ekonomik fiyatları ile her bütçeye hitap etmektedir. Bitkilerinizi temiz tutmak ve sulamak için kullanabileceğiniz en iyi fıskiyeler, bahçenizdeki bitkileri canlı tutarak, yemyeşil görünmesini sağlamaktadır.

Her alana homojen bir su dağılımı ile sulamak istiyorsanız 3 kollu fıskiye modelleri, 4 kollu fıskiye modelleri, yağmurlama sulama fıskiye modelleri, salınımlı fıskiye modelleri ve damlatıcı çeşitleri gibi birbirinden farklı seçenekler arasından beğendiklerinizi hemen satın alabilirsiniz.

Suyu bahçeye dağıtma işlevi görürken sulamayı kolaylaştıran fıskiyeler, uzun süreli kullanıma uygundur. Sudan tasarruf etmek için kullanabileceğiniz fıskiyeler ve damlatıcı çeşitleri, dönebilen tasarımları ile sulanacak alanların her noktasına eşit su dağıtımı yapmaktadır. Bahçenin her yerini etkili şekilde sularken sudan tasarruf sağlayan fıskiyeler hem sabit hem de el ile kolaylıkla kullanılabilmektedir. Sulamak istediğiniz alana uygun doğru fıskiyeyi satın almak veya fıskiye modelleri hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Bahçe fıskiyesi, döner fıskiye ve yağmurlama fıskiye çeşitleri, en uygun sulama fıskiye fiyatları ile sizleri beklemektedir. Farklı renk ve materyaller kullanılarak üretilen fıskiye modelleri ve damlatıcı çeşitlerine via Gardenia ayrıcalıkları ile hemen sahip olabilirsiniz.

Devamını Gör
Daha Az Gör