FİLTRE

Dekoratif Fener

(48 ürün)
Dekoratif Hasır Fener Yükseklik 31cm
Via Gardenia
2.493,00 TL
2.119,00 TL
Bambu Fener Siyah
J-Line
3.809,00 TL
Larjam Metal Fener Siyah 2li Set
Bizzotto
4.458,00 TL
3.789,00 TL
Fener Mumluk Metal Tel Örgülü Ç 21cm Y 23cm Siyah
Via Gardenia
2.293,00 TL
979,00 TL
Fener Mumluk Metal Tel Örgülü Ç 21cm Y 23cm Altın
Via Gardenia
2.293,00 TL
979,00 TL
Fener Mumluk Metal Tel Örgülü Ç 16,5cm Y 18cm Altın
Via Gardenia
1.270,00 TL
539,00 TL
Silves Beyaz Fener Yükseklik 40cm
Bizzotto
2.023,00 TL
1.719,00 TL
Silves Beyaz Fener Yükseklik 28cm
Bizzotto
1.011,00 TL
859,00 TL
Belem Dekoratif Fener Mumluk Çap 25 Yükseklik 25 cm
Bizzotto
1.388,00 TL
1.179,00 TL
TÜKENDİ
Alinka Fener 24 cm
Bizzotto
TÜKENDİ
Fener Mumluk Metal Çap 18cm Yükseklik 32cm
Via Gardenia
TÜKENDİ
Beyaz Fener Küçük
Bizzotto
TÜKENDİ
Fener Mumluk Metal Çap 14cm Yükseklik 25cm
Via Gardenia
TÜKENDİ
Baita Fener 44 cm L
Bizzotto
TÜKENDİ
Bambu Fener Yeşil Çap 19cm Yükseklik 24cm
Via Gardenia
TÜKENDİ
Askılı Ledli Cam İçinde Yapay Bitki
Progarden
TÜKENDİ
Mini Siyah Fener 8*8cm Yükseklik 11cm
Via Gardenia
TÜKENDİ
Belinka Beyaz Yıldız Ahşap Fener G 15cm D 15cm Y 31cm
Bizzotto
TÜKENDİ
Beyaz Fener Büyük G 39cm D 28cm Y 67cm
Bizzotto
TÜKENDİ
Nucleos Metal Fener Siyah 3lü Set
Bizzotto
TÜKENDİ
Dekoratif Bambu Fener L Yükseklik 48cm
Via Gardenia
TÜKENDİ
Dekoratif Bambu Fener S Yükseklik 38cm
Via Gardenia
TÜKENDİ
Baita Fener 33 cm M
Bizzotto
TÜKENDİ
Beyaz Kapaklı Fener 51 cm M
Bizzotto

Dekoratif Fener Modelleri ve Fiyatları

İç mekanların yanı sıra bahçe gibi dış alanların görünümü de son derece önemlidir. Farklı özelliklere ve görünüme sahip aydınlatma elemanları arasındaki dekoratif fener modelleri ile istediğiniz alanları aydınlatırken şık bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Bahçe, balkon veya teras gibi alanları dekoratif fener çeşitleri ile istediğiniz şekilde dekore ederek süsleyebilirsiniz. Bahçe feneri, dekoratif fener lamba ve dekoratif fener mumluk ürünleri hemen hemen her alanda kullanabileceğiniz aksesuarlar arasında yer almaktadır.

Dekoratif fener modelleri farklı renk seçenekleri ve tasarım ayrıntıları ile kullanıldığı alanların dekorasyonunu tamamlarken, ideal aydınlatma sağlamaktadır. Delikli söğüt fener, yuvarlak cam fener, metal kare fener, beyaz camlı fener, yıldız ahşap fener, metal fener ve bambu fener gibi çok farklı materyallerle üretilmiş olan dekoratif fener modelleri arasından seçim yapmak için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Mumluklar, bahçe feneri veya dekoratif fener modelleri arasından beğendiklerinizi en uygun dekoratif fener fiyatları ile satın alarak otantik ve keyifli bir ortam oluşturabilirsiniz.

Aydınlatma ya da aksesuar olarak kullanabileceğiniz bambu fenerler ve metal fenerler, zarif ve estetik görünüme sahiptir. Bahçe feneri ve dekoratif fener çeşitleri dayanıklı yapılarından dolayı uzun süre kullanım imkanı sunmaktadır.

Dekoratif fener lamba ve dekoratif fener ışıklar gibi birbirinden farklı dekoratif fener modelleri ucuz bahçe feneri fiyatları ile via Gardenia’da.

Çalışma masalarından yemek sofralarına, okuma alanlarından kahve sunumlarına kadar pek çok alanda rahatlıkla kullanabileceğiniz dekoratif fener çeşitleri dikdörtgen, üçgen, oval ve üçgen gibi birçok geometrik şekilde bulunmaktadır. Balkon ve teras gibi alanların olmazsa olmaz dekoratif ürünü olan mumluklar ya da dekoratif fener modelleri günümüzün en trend aksesuarlarıdır.

Dekoratif fener modelleri eskilerden bugüne kadar ulaşan, pek çok alanda kullanılan, aydınlatma sağlayan ve son dönemlerde de dekorasyonun vazgeçilmesi olan ürünler arasındadır. Bambu, metal, seramik ve ahşap gibi materyaller kullanılarak üretilen Dekoratif fener lamba çeşitleri ve dekoratif fener ışıklar arasından beğendiklerinizi satın alarak dekoratif veya aydınlatma amacı ile kullanabilirsiniz.

Dekoratif fener ve dekoratif mumluk çeşitleri, yaşam alanlarının her noktasında kullanabileceğiniz her biri birbirinden şık ve farklı model skalası ile tüm dekorasyonlara uyum sağlamaktadır. Salon, balkon, çalışma odası, oturma odası, antre, bahçe ve teras gibi alanların dizaynına güzellik katan Dekoratif fener lamba modelleri ile kendinize ve sevdiklerinize özel alanlar oluşturabilirsiniz. Dekoratif fener modelleri arasından zevkinize hitap edenleri evinizde, ofisinizde veya iş yerinizde kullanarak farklı köşeler oluşturabilirsiniz.

Dekorunuzu yenilemek ya da hareketlendirmek için seçim yapabileceğiniz dekoratif fener mumluk ürünleri ile etnik, modern, sofistike, mistik yahut eskitme tarzınızı yansıtabilirsiniz. Farklı görünüm detaylarına sahip şekilde tasarlanan fener mumluk modellerini dekorunuza uygun renklerde sipariş vererek, farklı objelerle ve aksesuarlarla birlikte kullanabilirsiniz.

Fener mumluk modelleri, evin her köşesine farklı bir atmosfer kattığı için çok satanlar arasındadır. Zaman geçirdiğiniz her alanda hem aksesuar hem de aydınlatma olarak kullanabileceğiniz fener mumluk modelleri, yemek masalarında da hoş bir görünüm oluşturmaktadır.

İç alanlarda kullanarak dikkat çekici köşeler oluşturabileceğiniz metal veya ahşap fener mumluk modelleri, bahçe gibi dış alanların dekorasyonu ile de uyumludur. Çiçek, kitap ve minik aksesuarlarla bir arada farklı görünümler yakalayabileceğiniz dekoratif fener ürünleri en ucuz dekoratif fener fiyatları ile via Gardenia’da.

En uygun fener mumluk modelleri ile tüm yaşam alanlarına göz alıcı bir stil katabilirsiniz. Küçük dokunuşlarla büyük farklar oluşturmak ve bulunduğunuz alanları aydınlatmak istiyorsanız kategorimizde beğeninize sunmuş olduğumuz dekoratif fener modellerini hemen satın alabilirsiniz.

Devamını Gör
Daha Az Gör