FİLTRE

Çitler

(7 ürün)
Windhager Presıdıo Yeşil Paravan Yükseklik 90 cm En 3 mt
Windhager
3.176,00 TL
2.699,00 TL
TÜKENDİ
Windhager Ahşap Duvar Çiti Yükseklik 45 cm En 180 cm
Windhager
TÜKENDİ
Windhager İlmikli Plastik Koruma Çiti
Windhager
TÜKENDİ
Windhager Ahşap Duvar Çiti Yükseklik 120 cm En 180 cm
Windhager
TÜKENDİ
Antik Kahve Bahçe Çiti
Koopman
TÜKENDİ
Windhager Bambu Esnek Bahçe Çiti
Windhager
TÜKENDİ
Windhager Kahverengi Bambu Sınır Çiti
Windhager

Bahçe Çiti Modelleri ve Fiyatları

Bahçe çiti modelleri ev, villa, balkon ve teras gibi daha pek çok alanın çevresini kapatan ve koruma, gizlilik ve estetik değer katan yapısal öğelerden bir tanesidir. Bahçe çitleri bahçeleri dış etkenlere karşı koruyup muhafaza ederken, aynı zamanda alanı sınırlar ve özel bir atmosfer ortamı oluşturur. Bahçe çitleri ve bordürleri, bahçe duvarlarını korumak, sınırlar belirlemek ve özellikle güvenlik sağlamak için sıklıkla tercih edilmektedir. Estetik bir görünüm oluşturmak amacıyla kullanılmakta olan bahçe çit modelleri, duvarlarda daha estetik bir görünüm ve dış etkenlere karşı şık bir çözüm sunmaktadır. Bahçe çitleri, görsel açıdan hoş bir izlenim bırakırken, pratik kullanım sağlayarak kullanıldığı yerlerin verimli bir alan oluşturulmasına yardımcı olmaktadır.

Ağaç, PVC, metal, plastik ve demir tarzı birbirinden farklı materyallerden üretilmiş olan bahçe çitleri güvenlik sağlamaktadır. Bahçeleri daha korunaklı bir hale getiren bahçe çitleri modelleri çocukların ve evcil hayvanların güvende tutulmasını da sağlamaktadır. İzinsiz olan girişlerin önlenmesi ve hırsızlık riskinin minimuma düşürülmesi gibi güvenlik tedbirleri için de tercih edilen bahçe çitlerinin montajı fazlası ile kolaydır. Komşularla daha fazla gizlilik sağlayarak rahat bir yaşam alanı sağlayan bahçe çitleri ve bordürler darbelere ve zorlu doğa koşullarına karşı çok dayanıklıdır.

Bahçe çitleri aynı zamanda estetik bir değer katma potansiyeline sahiptir. Farklı malzemelerden yapılmış ve çeşitli tasarımlara sahip çitler, bahçenin genel görünümünü tamamlar ve çevredeki manzara ile uyumlu bir şekilde tasarlanabilir. Ahşap, demir, PVC ve tel çit gibi farklı malzemeler kullanılarak çeşitli tarzlarda bahçe çitleri oluşturulabilir. Bu sayede bahçenize kişisel bir dokunuş katabilir ve tarzınızı yansıtabilirsiniz.

Açık havanın keyfini doyasıya çıkarabileceğiniz bahçe dekorasyonunuza uygun çit modelleri yaygın ürün yelpazesi ve ekonomik fiyat seçeneği ile via Gardenia’da. Bahçe dekorasyonu tamamlarken konforun ön plana çıktığı dekorlar yapmanızı sağlayan kaliteli ve en iyi bahçe çitleri, kalınlık, ebat ve renk olarak değişiklik göstermektedir.

Koruyucu özelliği ile sıklıkla talep edilen ve bahçe sınırlarının belirlenmesini sağlayan bahçe çitleri soğuk veya sıcak hava koşullarına karşı çok dayanıklıdır. Birbirinden farklı özel detaylara sahip bahçe çitleri, bahçe gibi kullanıldığı her alanın görünüşüne renk katmaktadır. Estetik görünümü ile hemen hemen her bahçede kullanıma uygun olan bahçe çitleri modelleri bitki ve çiçeklerin büyümesine de yardımcı olmaktadır.

Gizlilik ve bütünlük sağlayan bahçe çiti modelleri arasından ihtiyacınızı karşılayacak modelleri satın almak ve bahçenizi dekore etmek için kategorimizde yer alan bahçe çitlerini detaylı şekilde inceleyebilirsiniz.

Düşük maliyetli, işlevsel kullanıma sahip en özel bahçe çitleri, bahçenizin görünüşüne renk katan ve bakım gerektirmeyen bahçe dekorasyon ürünlerindendir. Bahçe dekorasyonlarınızda özel bir yere sahip olan bahçe çit modellerini via Gardenia ayrıcalıkları ile hemen şimdi sipariş verebilirsiniz.

Devamını Gör
Daha Az Gör