FİLTRE

Çiçek Sepeti

(8 ürün)
Hasır Kulplu Sepet Büyük Çap 38cm Yükseklik 33cm
Via Gardenia
2.188,00 TL
929,00 TL
Hasır Kulplu Sepet Orta G 41,5cm D 28cm Y 31,5cm Gri
Via Gardenia
1.458,00 TL
619,00 TL
Hasır Kulplu Sepet Küçük
Koopman
976,00 TL
419,00 TL
Hasır Kulplu Sepet Orta Çap 33cm Yükseklik 28cm
Via Gardenia
1.658,00 TL
709,00 TL
TÜKENDİ
Ter Steege Sepet Jacky Bej
Ter Steege
TÜKENDİ
Hasır Kulplu Sepet Büyük G 43cm D 32cm Y 35,5cm Gri
Via Gardenia
TÜKENDİ
Jüt İpli Sepet Orta
Koopman
TÜKENDİ
Hasır Sepet Küçük Çap 30cm Yükseklik 26cm
Via Gardenia

Çiçek Sepeti Çeşitleri ve Fiyatları

Özenle tasarlanıp kullanıcıların beğenisine sunulan estetik, hoş ve kullanıldığı yerlere görsellik katan hasır sepet modelleri, her alanda kullanıma uygundur. Çiçekleri düzenleme ve toplu olarak sergileme amaçlı kullanabileceğiniz çiçek sepeti modelleri, yaygın ürün yelpazesi ile kategorimizde beğeninize sunulmuştur.

Ev ve ofis gibi farklı mekanlarda kullanım için ideal olan hasır çiçek sepetleri, dekorasyonlara oldukça farklı bir hava katmaktadır. Hasır ve kumaş gibi farklı malzemelerden üretilen ve görünümü ile alanları süsleyen çiçek sepeti modelleri arasından beğendiklerinizi tekli, ikili ve üçlü olarak sipariş vererek dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. Farklı malzemelerin kullanıldığı hasır çiçek sepeti çeşitleri boyut ve renk olarak da oldukça geniş bir yelpazede sunulmaktadır.

Yaşam alanlarınızda çiçeklerinizi bir araya toparlamak ve görsel bir şölen oluşturmak istiyorsanız en uygun çiçek sepeti fiyatları ile beğeninize sunmuş olduğumuz hasır çiçek sepeti modelleri arasından sipariş verebilirsiniz.

Estetik tasarımları ile ön plana çıkan rengarenk ve dekoratif hasır sepet modellerini kullanarak zamanınızı geçirdiğiniz alanları keyifli hale dönüştürebilirsiniz.

En iyi hasır sepet modelleri ev, ofis, kafe ve işyeri gibi birbirinden farklı alanlarda kullanılan dekorasyonun en önemli parçası arasında bulunmaktadır. Görünümlerinin yanı sıra işlevsel özellikleri ile de sıklıkla tercih edilen hasır sepet modelleri kulplu, kulpsuz, dikdörtgen, kare, oval ve silindir gibi şekillerde hasır sepet imalatı yapan firmalar tarafından üretilmektedir.

Fazlası ile şık görünen hasır sepet modellerini boyutlarına göre satın alarak, istediğiniz her yerde ve farklı amaçlarla kullanabilirsiniz. En uygun hasır sepet fiyatları ile satışa sunmuş olduğumuz halat kulplu ya da desenli dekoratif çeşitler arasından seçim yaparak zevkinizi bulunduğunuz mekanlara yansıtabilirsiniz. Görüntü olarak sıcak ve hoş bir ortam oluşturmanızı sağlayan renkli hasır çiçek sepetlerine via Gardenia ayrıcalıkları ile sahip olabilirsiniz.

Hemen hemen herkes tarafından tercih edilen hasır sepet modelleri arasından seçim yaparak dekorasyonunuzu tamamlamak istiyorsanız kategorimizi inceleyebilirsiniz. Sevdikleriniz ve kendiniz için sipariş verebileceğiniz hasır çiçek sepeti modelleri en uygun çiçek sepeti fiyatları ile via Gardenia’da.

Devamını Gör
Daha Az Gör