FİLTRE

Bitki Standı

(39 ürün)
Melanai Çiçeklik
Bizzotto
3.772,00 TL
Guenada Ayaklı Çiçeklik Yeşil
Bizzotto
4.965,00 TL
4.219,00 TL
Rosangela Motifli Çiçeklik Siyah 2li Set
Bizzotto
4.905,00 TL
4.169,00 TL
Kuş Figürlü Çiçeklik Siyah 2li Set
Bizzotto
4.645,00 TL
3.949,00 TL
Falina Demir Saksı Standı Ç 26cm Y 50cm
Ter Steege
1.105,00 TL
939,00 TL
Falina Demir Saksı Standı Ç 21cm Y 35cm
Ter Steege
670,00 TL
569,00 TL
Makrome Saksı Askısı Kahverengi Yükseklik 60cm
Ter Steege
129,00 TL
109,00 TL
Makrome Saksı Askısı Siyah Yükseklik 60cm
Ter Steege
129,00 TL
109,00 TL
TÜKENDİ
Giselle Askı
Bizzotto
TÜKENDİ
Giselle Kare Saksı Standı L
Bizzotto
TÜKENDİ
Giselle Yuvarlak Saksı Standı S
Bizzotto
TÜKENDİ
Melani Askı
Bizzotto
TÜKENDİ
Giselle Kare Saksı Standı S
Bizzotto
TÜKENDİ
Giselle Kare Saksı Standı M
Bizzotto
TÜKENDİ
Giselle Yuvarlak Saksı Standı M
Bizzotto
TÜKENDİ
Giselle Yuvarlak Saksı Standı L
Bizzotto
TÜKENDİ
3 Katlı Çiçek Standı Metal
Progarden
TÜKENDİ
Bistro Çiçeklik Mozaik Desenli Siyah-Kırmızı 2'li Set
Via Gardenia
TÜKENDİ
Varanasi Tripod Saksı Siyah S
Bizzotto
TÜKENDİ
Bistro Çiçeklik Seti 2li Terracotta Mozaik Desenli
Via Gardenia
TÜKENDİ
Mykonos Bitki Standı 3lü Set
Bizzotto
TÜKENDİ
3 Katlı Köşe Çiçek Standı Metal
Progarden
TÜKENDİ
3 Katlı Çiçek Standı Seramik
Via Gardenia
TÜKENDİ
Elyot Saksı Standı 70 cm L
Bizzotto

Bitki Standı Modelleri ve Fiyatları

Çiçeklerinizi ve bitkilerinizi yetiştirdiğiniz saksıları bitki stantlarının üzerine yerleştirerek görsel bir bütünlük yakalayabilirsiniz. Yaşadığınız alanları güzelleştirebileceğiniz bitki standı modelleri ve çiçek standı modelleri farklı malzemeler kullanılarak üretildiği için tüm dekorasyonlara uyum sağlamaktadır. Ahşap, metal ve plastik materyallerden üretilmiş olan bitki standı modelleri, farkı detayları sayesinde dekoratif alanlar oluşturmanızı sağlamaktadır.

Ev ve ofis gibi iç mekanların yanı sıra bahçe balkon ve teras gibi alanlara kullanabileceğiniz çiçeklikler ve bitki stantları ile yeşil alanlar oluşturabilirsiniz. Yaşam alanlarının havasını değiştirebileceğiniz bitki standı modelleri ile, canlı ve huzurlu bir atmosfer alanı oluşturabilirsiniz. Yükseklikleri ve özellikleri farklı bitki stantlarını birden fazla kullanarak dikkat çekici ve farklı tarzlarda dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.

Bitki standı metal, ahşap bitki standı, tel bitki standı, yuvarlak bitki standı ve demir bitki standı gibi birbirinden farklı dekoratif bitki stantları arasından beğendiklerinizi satın alarak, tek alanda bitkilerin ve çiçeklerin bakımını hızlı ve pratik bir şekilde yapabilirsiniz.

Demir, metal, ahşap, tel ve ferforje saksı standı modelleri, renk, yükseklik ve enlere sahiptir. Modern ve estetik görünümleri ile dikkat çeken en iyi bitki stantları arasından zevkinize uygun seçimler yaparak en uygun bitki stantları fiyatları ile sipariş verebilirsiniz.

Farklı tasarımları ile çok satanlar arasındaki dekoratif ve kullanışlı saksılık modelleri ile yaşam alanlarınıza renk ve canlılık kazandırabilirsiniz. Dayanıklı saksılık modellerini yaşam alanlarınıza ve bitki sayısına göre satın alabilirsiniz. Birbirinden farklı markalar tarafından üretilmiş olan çiçek stantları ve bitki stantlarını tekli, ikili ve üçlü olarak sipariş verebilirsiniz.

Evinizin her bir köşesini bitkiler ve çiçekleri ile güzelleştirmek istiyorsanız, farklı materyallerde olan saksılık modellerini kullanabilirsiniz. Tasarımları ile göz alan bitki standları arasından seçim yaparken mobilyalarınıza uygun olanları tercih edebilirsiniz.

Modern tasarımı ile dikkat çeken yuvarlak bitki standı ve saksı standı çeşitlerini en uygun bitki standı fiyatları ile satın alarak bitkilerinize yeni bir yaşam alanı oluşturabilirsiniz.

Dekoratif görünümleri ve fonksiyonel yönleri ile ön plana çıkan saksılık ve çiçeklik modelleri en ucuz fiyatlarla via Gardenia’da.

Yaygın kullanım alanına sahip, iç ve dış alanların modern ve özgün görünmesine katkı sağlayan çiçek standı ve bitki standı modellerini kullanarak yetiştirdiğiniz çiçekleri bir arada konumlandırabilirsiniz.

Yaşadığımız her alanı güzelleştiren bitki ve çiçekleri konumlandırabileceğiniz, modaya uygun ve her döşeme tarzına uyum sağlayan en iyi bitki standı çeşitleri ile çok sayıda bitkiyi bir arada tutabilirsiniz. Kullanılmadığı zamanlarda iç içe geçebilen saksılık modelleri alandan tasarruf edilmesini sağlamaktadır. Evleri, ofisleri, bahçeleri, terasları ve iş yerlerini güzelleştiren bitki ve çiçekleri çok yönlü kullanıma uygun çiçek standları üzerine veya raflarına yerleştirerek kendinize ve sevdiklerinize yaşanabilir mekanlar oluşturabilirsiniz.

Kullanıldıkları mekanın atmosferini değiştiren, dekoratif amaçlıda kullanılabilen çiçek koyma rafı, ayaklı çiçek rafı ve basamaklı çiçek rafı modelleri evlerin köşelerinde, teraslarında, bahçelerinde, balkonlarında ve verandalarında kullanım için idealdir.

Yaşam alanlarına ferahlık ve davetkar bir hava katmak için kullanacağınız bitki standları ve çiçek standları evinizin doğal güzelliğine güzellik katar.

Çiçeklerin büyümesi için ideal ortamı sunan saksıları zemin yerine üzerine koyabileceğiniz saksı standlarını istediğiniz ölçülerde ve renklerde satın alarak dekoratif görünümler yakalayabilirsiniz. Yerden tasarruf etmenizi sağlayan çiçek standı modelleri ya da bitki standı modellerini kullanarak bitkilerinizi yan yana yahut üst üste sergileyebilirsiniz.

Bitki standı modelleri değişik malzemelerden üretilen özellikleri ile evinizdeki mobilyalar ile uyum sağlamaktadır. Bitkilerinizi ve çiçeklerinizi istediğiniz noktalarda konumlandırmanızı mümkün kılan dekoratif bitki standları ile yaşam alanlarınızın çekiciliğini artırabilirsiniz.

Kaliteli ve en iyi saksı standı çeşitleri oturma odası, mutfak, salon, antre ve hollerde kısaca zamanınızı geçirdiğiniz her alanında kullanıma uygundur.

Çiçeklerinizi ve bitkilerinizi en iyi şekilde sergileyebileceğiniz, aynı zamanda evinizi daha naif ve güzel hale getiren, iç ve dış mekan bitkilerini de konumlandırabileceğiniz bitki standı modelleri arasından seçim yapmak ve satın almak için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Devamını Gör
Daha Az Gör