FİLTRE

Bitki Besini

(35 ürün)
Kaktüsler için Sıvı Besin
Genta
79,00 TL
66,00 TL
Genta Sararan Yapraklar İçin Sıvı Besin
Genta
79,00 TL
66,00 TL
Botanika Sardunya Özel Sıvı Besini
Via Gardenia
49,00 TL
35,00 TL
Genta Prestige Çiçekli Bitkiler Ve Sardunyalar İçin Sıvı Besin
Genta
169,00 TL
139,00 TL
Genta Çiçekli Bitkiler Sıvı Bitki Besini
Genta
79,00 TL
66,00 TL
Botanika Ultra Besleyici Özel Sıvı Besini
Via Gardenia
82,00 TL
69,00 TL
Botanika Çiçekli-Çiçeksiz Tüm Bitkiler İçin Özel Sıvı Besini
Via Gardenia
82,00 TL
69,00 TL
Genta Güller İçin Sıvı Besin
Genta
79,00 TL
66,00 TL
Genta Sardunyalar İçin Sıvı Besin
Genta
79,00 TL
66,00 TL
Botanika Orkide özel sıvı besini
Via Gardenia
69,00 TL
55,00 TL
Botanika Çiçekli Bitkiler İçin Özel Sıvı Besini
Via Gardenia
82,00 TL
69,00 TL
Genta Ortanca ve Açelyalar için Sıvı Besin
Genta
79,00 TL
66,00 TL
Genta Prestige Kaktüs İçin Sıvı Besin
Genta
159,00 TL
135,00 TL
Genta Prestige Orkide İçin Sıvı Besin
Genta
169,00 TL
139,00 TL
Genta Çiçekli Bitkiler Ve Sardunyalar İçin Sıvı Besin
Genta
289,00 TL
239,00 TL
Genta Bonsailer İçin Sıvı Besin
Genta
79,00 TL
66,00 TL
Genta Orkideler İçin Sıvı Besin
Genta
79,00 TL
66,00 TL
Botanika Afrika Menekşesi Özel Sıvı Besini
Via Gardenia
82,00 TL
69,00 TL
Genta Prestige Bonsai İçin Sıvı Besin
Genta
169,00 TL
139,00 TL
Genta Ortanca Rododendron Ve Açelya İçin Sıvı Besin
Genta
169,00 TL
139,00 TL
Vilmorin Bonsailer İçin Sıvı Bitki Besini
Vilmorin
188,00 TL
159,00 TL
Genta Menekşeler İçin Sıvı Besin
Genta
79,00 TL
66,00 TL
TÜKENDİ
Genta Yeşil Yapraklı Bitkiler Için Sıvı Besin
Genta
TÜKENDİ
Botanika Yapraklı Bitkiler İçin Özel Sıvı Besini
Via Gardenia

Bitki Besini Çeşitleri ve Fiyatları

Bitkiler bahçe, ev, iş yeri gibi hemen hemen her alanda yetiştirebileceğiniz canlılardır. Varlıkları ile insanları mutluluk veren bitkiler, ruha çok iyi gelmektedir. Tüm bitki türleri insanlar ve hayvanlar gibi bakıma ihtiyaç duyanken, sevgi ve ilgi görmek isterler. Evde yahut iş yeri gibi tüm yaşam alanlarında, bulunduğunuz mekana canlılık katan bitkilerin bakımı son derece önemlidir. Yetiştirdiğiniz bitkilerinizin canlı ve sağlıklı olması için bitki besini çeşitleri arasından seçim yaparak özel bakımlar uygulayabilirsiniz. Bitkilerin sağlıklı ve uzun yaşamasına imkan sunan bitki besini çeşitleri kategorimizde yer almaktadır.

Bitkiler için, su ve güneş ışığı kadar gerekli olan bitki besini çeşitleri, bitkilerin gereksinim duyacağı her şeyi karşılamaktadır.

Bitki besini çeşitleri, birbirinden farklı bitkiler için özel olarak üretilmiştir. Bitkilerin ihtiyaçları arasındaki vitaminleri pekiştirecek olan en iyi bitki besini çeşitleri, bitkilerinize gerekli olan vitaminleri sunması açısından faydalı ürünlerdendir.

Bitkilerinizin ihtiyacı olan içeriğe sahip kaktüsler için sıvı besin, sardunyalar için sıvı besin, sararan yapraklar için sıvı besin, çiçekli bitkiler için sıvı besin, bonsailer için sıvı besin ve güller için sıvı besin gibi birbirinden farklı bitkiler için üretilmiş olan sıvı bitki besini çeşitlerine kategorimizden ulaşabilirsiniz. Bu ürünlerin yanı sıra bitki besini kategorimizden orkideler için sıvı besin, sebzeler için sıvı besin ve genel kullanım için sıvı besin çeşitlerini de en uygun bitki besini fiyatları ile sipariş verebilirsiniz.

Bitkiler, yetiştiği doğa koşulları ve sahip oldukları özellikleri bakımından birbirinden değişik türlere sahiptir. Evinizde, iş yerinizde, terasta veya bahçenizde büyütebileceğiniz bitkilerin, türleri bakımından değişiklik göstermesi onların gereksinim duyduğu bakımın farklı olması ile doğru orantılıdır. Bu gibi nedenlerden dolayı bitkilerin bakımı esnasında kullanabileceğiniz bitki vitamini, en iyi bitki besini ve çiçekler için besin takviyesi çeşitleri fazlası ile önemlidir. Ayrıca bitkinizin ihtiyacı olan bitkiler vitamini çeşitlerini bitkinizin yetiştiği yere ve şartlara göre seçim yapmanız gerekmektedir.

Birbirinden farklı bitki besini markaları tarafından üretilmiş olan sıvı bitki besini, bitki vitamini ve tropikal bitki besini çeşitleri en uygun bitki besini fiyatları ile via Gardenia da.

Genta genel kullanım sıvı bitki besini, iğne yapraklı katı bitki besini, tropikal menekşeler için sıvı bitki besini ve özel olarak üretilmiş olan sardunyalar için sıvı bitki besini çeşitleri çok satan bitki besini çeşitleri arasındadır. Sıvı bitki besini çeşitleri, çiçekli ya da çiçeksiz bütün bitkiler için besleyici özelliktedir. Kullanımı kolay, vitamin içerikli özelliği ile ön plana çıkan bitki besini çeşitleri, bitkilerin sağlıklı ve düzenli gelişimi için yararlı ürünlerdir. Gül, çiçek ve benzeri bitkileri yetiştirmeyi seven bireyler için özel olarak üretilmiş olan bitki besinleri, bitkileri hastalıklara karşı da muhafaza etmektedir.

En iyi bitki besini çeşitleri arasından yetiştirdiğiniz bitkinize uygun ek gıdaları satın alarak bulunduğunuz ortamı güzelleştirirken, bitkilerinizi daha sağlıklı yetişmesini sağlayabilirsiniz.

İç mekan ve dış mekan bitki türleri için üretilmiş olan bitki vitamini çeşitleri, bitki türlerinin ihtiyacı olan vitaminleri en iyi şekilde karşılayarak, bitkilerin canlı ve estetik bir görünüme ulaşmasını sağlamaktadır. Bitkilerinizin çeşitliliğine uygun değişik içeriklere ve minerallere sahip bitki besini çeşitlerine en uygun bitki besini fiyatları ile sahip olmak için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Devamını Gör
Daha Az Gör