FİLTRE

Beton Saksı

(22 ürün)
Saar Çimento Saksı Toprak Çap 8cm Yükseklik 8cm
Ter Steege
119,00 TL
99,00 TL
Sia Çimento Toprak Saksı Çap 8cm Yükseklik 7cm
Ter Steege
119,00 TL
99,00 TL
Buddha Çimento Saksı Sarı Çap 9cm Yükseklik 7cm
Ter Steege
129,00 TL
109,00 TL
Saar Çimento Çanak Kiremit Çap 16Cm Yükseklik 8Cm
Ter Steege
179,00 TL
145,00 TL
Jari Çimento Saksi Vintage G 16cm G 8cm Yükseklik 7cm
Ter Steege
139,00 TL
119,00 TL
Nanda Plastik Saksı Gri Çap 22cm Yükseklik 17cm
Ter Steege
259,00 TL
219,00 TL
Saar Çimento Saksı Paslı Çap 8Cm Yükseklik 8Cm
Ter Steege
69,00 TL
59,00 TL
Saar Çimento Saksı Çanak Paslı Çap 16cm Yükseklik 8cm
Ter Steege
179,00 TL
145,00 TL
Jari Çimento Saksı Antrasit G 18cm D 10cm Y 10cm
Ter Steege
179,00 TL
145,00 TL
Ter Steege Nola Çimento Saksı Parlak Kahverengi
Ter Steege
89,00 TL
75,00 TL
Nola Çimento Saksı Parlak Gri Çap 14cm Yükseklik 13cm
Ter Steege
89,00 TL
75,00 TL
Head Çimento Saksı Antrasit Gri Çap 8Cm Yükseklik 7Cm
Ter Steege
129,00 TL
109,00 TL
TÜKENDİ
Dekoratif Çizme Saksı
Via Gardenia
TÜKENDİ
Çanak Çimento Kono Nane Çap 19cm Yükseklik 10cm
Ter Steege
TÜKENDİ
Nanda Plastik Saksı Gri Çap 29cm Yükseklik 22cm
Ter Steege
TÜKENDİ
Ter Steege Nanda Saksı Beyaz Desenli
Ter Steege
TÜKENDİ
Ter Steege Imre Ayaklı Saksı Beton Gri
Ter Steege
TÜKENDİ
Ter Steege Boet Çanak Saksı Siyah
Ter Steege
TÜKENDİ
Ter Steege Boet Çanak Saksı Siyah
Ter Steege
TÜKENDİ
Saar Çimento Saksı Çap 14Cm Yükseklik 13Cm
Ter Steege
TÜKENDİ
Ter Steege Head Çimento Saksı Antrasit Gri
Ter Steege
TÜKENDİ
Buddha Çimento Saksı Küçük
Koopman

Beton Saksı Modelleri ve Fiyatları

Beton saksı modelleri birbirinden farklı özellikleri ile kullanıldığı her ortama şıklık ve modernlik katmaktadır. Beton saksılar günümüzde en fazla tercih edilen saksı modelleri arasında yer almaktadır. Kapalı ve açık mekanların olmazsa olmazı olan beton saksı modelleri, içerisine dikilen rengarenk çiçekler ile birlikte dikkat çekici alanların oluşmasını sağlamaktadır.

Sade ve şık tasarım ayrıntıları ile kullanıldığı her ortama uyum sağlayan beton saksılık çeşitleri, uygun beton Saksı fiyatları ile kategorimizde sizleri beklemektedir. Yaşam alanlarınızı aksesuarlar ile süslemek istiyorsanız beton saksılar arasından zevkinize ve dekorasyonunuza uygun seçimler yapabilirsiniz.

Çiçek ve bitki yetiştirmekten hoşlananlar tarafından sıklıkla tercih edilen beton saksı modelleri, bitkilerin ve çiçeklerin sağlıklı büyümesi için uygun tasarım özelliklerine ve boyutlara sahiptir. Bahçe gibi dış alanların yanı sıra evlerde de kullanabileceğiniz beton saksıları dekoratif amaçlı kullanarak, yaşam alanlarınızın tarz görünmesini sağlayabilirsiniz. Çok yönlü kullanım sunan, rengarenk beton saksı modelleri her türlü hava koşulunda kullanıma uygundur.

Bitkilerinizin sağlıklı gelişimine katkı sağlayan ve dekorasyon köşelerinizde kullanabileceğiniz dış mekan büyük beton saksı modelleri, küçük beton saksı modelleri ve farklı boyutlardaki beton saksılıklar en uygun saksı fiyatları ile via Gardenia’da.

Özgün tasarımlara sahip beton saksı modellerini toptan beton saksı adetleri ile sipariş vererek, farklı boyutları aynı alanda kullanarak, göz alıcı bir atmosfer oluşturabilirsiniz. Farklı boyut ve renklerdeki kullanışlı beton saksılıklar, yaşam alanlarını değiştirmek için kategorimizde en uygun beton saksı fiyatları ile sizleri beklemektedir.

Dayanıklı ve uzun ömürlü beton saksılar, apartman, iş merkezleri, otopark, bahçe, ev ve ofis başta olmak üzere bütün ortamlarla kullanıma uygundur. Gündelik yaşamda zaman geçirdiğiniz alanlara dekoratif ve estetiklik katmak için beton saksı modellerini rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Evinin havasını değiştirmek, balkonuna veya terasınıza şıklık katmak, bahçenizin görünümünü güzelleştirmek için beton saksı modelleri arasından zevkinize ve kullanacağınız alana göre seçim yapabilirsiniz. Bitkilerin görünümünü tamamlayan, büyük beton saksılar ve küçük beton saksılar dekorasyon için de kullanılmaktadır. Bitkilerini ve çiçeklerini konumlandırırken yaşam alanlarında natürellik ve şıklık isteyenler için beton saksılık çeşitleri idealdir. Kullanıldığı alana değer katan beton saksı modelleri ekonomik fiyatları ile her bütçeye hitap etmektedir.

Ergonomik yapıya sahip, küçük veya büyük boy çiçek ya da bitkiler için ideal olan beton saksı modellerini kendiniz veya sevdikleriniz için satın alabilirsiniz.

Beton saksı yapımı alanında popüler firmalar tarafından üretilmiş olan en iyi beton saksı modelleri sade, klasik, temalı veya figürlü tasarımları ile yaygın kullanım alanına sahiptir. Mekanların havasını bambaşka bir boyuta taşımak ve çiçek yetiştirmek istiyorsanız en ucuz beton saksı fiyatları ile satışa sunmuş olduğumuz birbirinden farklı beton saksı çeşitlerini detaylı şekilde inceleyerek hemen sipariş verebilirsiniz.

Yapısından dolayı her eve ve her bahçeye uyum sağlayan, beton saksılar şık ve dayanıklı duruşu ile diğer saksı modellerine kıyasla ön plana çıkmaktadır. Günümüz trendlerine uygun, modern ve estetik görünümü ile yaşam alanlarını süslerken ferah bir atmosfer oluşturan en kaliteli beton saksılık modellerini via Gardenia ayrıcalıkları ile satın alabilirsiniz.

Kusursuz bir görüntü oluşturmanızı sağlayan beton saksı modelleri çiçek yetiştirmenin yanı sıra dekorasyon objesi olarak daha çok tercih edilmektedir. Farklı tasarımlarından dolayı çok satanlara arasındaki beton saksılıklar, fonksiyonel özellikleri ile de bitkilere hayat verir. Bitkilerinizi sergilerken, konumlandırdığınız alanların dekoratif görünmelerini sağlayan beton saksılıklar ayaklı ve desenli tasarımı ile kullanım kolaylığı sunmaktadır. İstediğiniz yere konumlandırabileceğiniz küçük beton saksı modellerine veya büyük büyük beton saksı modellerine çok sayda bitkiyi aynı anda ekerek, botanik bir alan oluşturabilirsiniz.

Çiçeklerinizi ya da bitkilerinizi fazlası ile şık bir şekilde sergilemek istiyorsanız beton saksılıkları sipariş verebilirsiniz.

Devamını Gör
Daha Az Gör