FİLTRE

Bahçe Kemeri

(3 ürün)
Windhager Bitki Sardırma Kafesi
Windhager
1.317,00 TL
1.119,00 TL
Metal Bitki Kemeri
Progarden
15.517,00 TL
6.599,00 TL
Kemerli Bank Metal
Progarden
19.082,00 TL
16.219,00 TL

Bahçe Kemeri Modelleri ve Fiyatları

Bahçe kemeri modelleri bahçelerin giriş alanlarında, yürüme yollarında ve bitki alanlarında kullanabileceğiniz dekoratif tasarıma sahip ürünlerdir. Sarmaşık, yasemin, hanımeli ve gül gibi bitkilerin sarılabileceği bahçe kemeri modelleri ve bitki sardırma kafesi modelleri plastik ve metal gibi materyaller kullanılarak üretildiği için uzun ömürlü kullanım imkanı sunmaktadır.

Birbirinden farklı yükseklik, derinlik ve genişliğe sahip bahçe kemer modelleri iç mekanlarda ve dış mekanlarda kullanıma uygundur. Kurulumu ve kullanışı kolay olan Bahçe kemeri plastik çeşitleri her türlü hava koşuluna karşı dayanıklıdır.

Bahçe kemeri sarmaşık ve gül gibi bitkilerin tırmanışına yardımcı olduğu için sıklıkla tercih edilmektedir. Bahçe kemer modelleri süs bitkilerinin tırmanma gereksinimini en iyi şekilde karşılamaktadır. Bitki sardırma kafesi veya bahçe kemer modelleri arasından beğendiklerinizi satın alarak çiçek, sarmaşık, kavun, meyve ve gül gibi tırmanan bitkilerde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Balon, fener, ışık ya da benzeri nesneleri kullanarak dekorasyon oluşturmak için de bahçe kemer modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Bahçe ve teras gibi alanları daha güzel ve canlı yapabilmek, ya da bahçe için güzel bir giriş alanı oluşturmak için kullanabileceğiniz bahçe kemeri ürünleri, en uygun fiyat seçeneği ile via Gardenia da.

En iyi bahçe kemeri modelleri ile hayalinizdeki bahçeyi inşa edebilirsiniz. Kusursuz ve dikkat çekici dış mekan veya güzel bir yürüyüş yolu için bahçe kemeri plastik veya metal bahçe kemeri modelleri idealdir. Birden fazla bahçe kemer modellerini aynı anda kullanarak nostaljik bir bahçe koridoru yahut saklı bir bahçeye gizemli bir geçiş yolu oluşturabilirsiniz.

Tırmanan bitkilerin çiçeklendiği dönemlerde bahçenizde göz alıcı bir nokta oluşturmanıza imkan sunan bahçe kemer modelleri ekonomik fiyatları ile her bütçeye hitap etmektedir. Bahçe Kemeri kategorisindeki ürünleri farklı renk ve modellerde hemen satın alabilirsiniz.

Devamını Gör
Daha Az Gör