FİLTRE

Bağlantı Aparatları

(37 ürün)
Rehau Eco Hortum Bağlantı Adaptörü 1/2 inç (13mm) 5/8 inç (15mm)
Rehau
109,00 TL
Claber Musluk Adaptörü 48629
Claber
35,00 TL
25,00 TL
Rehau Eco Y Konnektör Erkek 1/2 inç (13mm)
Rehau
109,00 TL
Rehau Bağlantı Aparatı 3/4 inç (19mm)
Rehau
199,00 TL
Rehau Eco Konnektör Erkek - Erkek
Rehau
79,00 TL
Rehau Eco Musluk Adaptörü İki Hortum Çıkışlı Vanalı
Rehau
359,00 TL
Rehau Hortum Ve Kablo Yönlendirme Kazığı Ve Kılavuzu
Rehau
159,00 TL
Rehau Pro Screw-In Adaptör
Rehau
99,00 TL
Claber 8637 Sprinkler Adaptörü 3/4
Claber
39,00 TL
Claber Yedek Halka Konnektörü 91006
Claber
315,00 TL
Rehau Eco Screw-In Musluk İç Adaptör 3/4 inç (19mm)
Rehau
119,00 TL
TÜKENDİ
Rehau Eco Hortum Bağlantı Seti
Rehau
TÜKENDİ
REHAU Eco Musluk Adaptörü 1"- 3/4" - 1/2"
Rehau
TÜKENDİ
REHAU ALLROUND Bağlantı Adaptörü 3/4
Rehau
TÜKENDİ
Hortum Ara Bağlantı Fittingi 1/2'' 8619
Claber
TÜKENDİ
Claber Sulama Borusu Musluk Adaptörü 91345
Claber
TÜKENDİ
Rehau Eco Hortum Ara Bağlantı Fittingi
Rehau
TÜKENDİ
Rehau Eco Musluk Adaptörü 3/4 inç (19mm)
Rehau
TÜKENDİ
Rehau Eco Açılı Musluk Adaptörü
Rehau
TÜKENDİ
Rehau Soft Grip Bağlantı Adaptörü
Rehau
TÜKENDİ
Hortum Bağlantı Aparatı 1/2 91066
Claber
TÜKENDİ
Rehau Soft Grıp Aquastoplu Bağlantı Adaptörü
Rehau
TÜKENDİ
Rehau Eco Aquastoplu Bağlantı Adaptörü
Rehau
TÜKENDİ
ProGarden 4'Lü Bahçe Hortum Adaptörü
Progarden

Su Bağlantı Aparatları Modelleri ve Fiyatları

Su bağlantı aparatları, su kaynaklarını değişik tesisat ya da cihazlara bağlamak için sıklıkla kullanılan araçlar arasında yer almaktadır. Suyun akışını yönlendiren veya kontrol eden su bağlantı aparatları modelleri farklı tesisat sistemlerine uyum sağlayan özelliklere sahiptir. Dayanıklı yapısı ile uzun süreli kullanım imkanı sunan bağlantı aparatları modellerinin işlevsel özelikleri ve kullanım alanları farklılık göstermektedir.

Bahçe düzenini sağlamak ve bitkilerinizi canlı şekilde yetiştirmek için ideal olan su bağlantı aparatları kolay kullanım imkanı sunmaktadır. Kullanışlı ve en iyi hortum bağlantı aparatları hem tasarruf etmenize yardımcı olur hem de bahçenizin estetik görünümünün artmasını sağlar. Yaygın ürün yelpazesi ve en uygun su bağlantı aparatları fiyatları ile satışa sunmuş olduğumuz üzerinler arasından bahçenize uyumlu olanı seçerek via Gardenia ayrıcalıkları ile hemen şimdi satın alabilirsiniz.

Bahçe gibi alanlarda sıkça kullanılan ve avantajlı bir kullanım deneyimi yaşatan su bağlantı aparatları ile istediğiniz performansı elde ederken dilerseniz bahçe gibi alanlarınızı canlandırabilir veya temizlik amaçlı kullandığınız alanlarda hijyeni sağlayabilirsiniz.

Su bağlantı aparatı modelleri, evdeki su tesisatından bahçe sulama sistemlerine, endüstriyel tesislerden tarım alanlarına kadar birçok alanda kullanılmaktadır. Doğru su bağlantı aparatları modellerini satın alarak, suyun verimli bir şekilde yönetilmesi ve kullanılacağı sistemlerin problemsiz bir şekilde çalışmasını sağlayabilirsiniz. Kaliteli malzemelerden üretilmiş 3/4 hortum bağlantı aparatı, otomatik batarya musluk hortum bağlantı adaptörü, musluk bağlantı aparatı ve hortum adaptörü 1/2 gibi, su bağlantı aparatları için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Hortumları musluklara, sulama sistemlerine ya da diğer bir cihaza bağlamak için kullanılan hortum bağlantı aparatı modelleri güvenli kullanım imkanı sunmaktadır. İki hortumu birleştirme aparatı, musluk adaptörleri, hortum düzleştiricileri, hortum contaları ve hortum bağlantı nipelleri hortum bağlantı aparatları çeşitlerindendir.

Su akışının kontrolünü sağlamak yahut kesmek için kullanılan su bağlantı aparatları arasındaki vanalarda çok satanlar arasındadır. Kullanıldıkları yerlere göre çeşitli tipleri bulanan vanalar arasından farklı renk ve modellerde beğendiğiniz ürünü satın alabilirsiniz. Musluk vanaları, kapatma vanaları ve otomatik sulama vanaları su bağlantı aparatları kategorimizde yer almaktadır.

Boru ya da hortumların birleştirilmesi, uzatılması için kullanabileceğiniz düz konnektörler, dirsekler ve çeşitli t-ek parçalar su bağlantı elamanlarındandır.

Su bağlantı aparatlarında sızdırmazlık sağlamak veya güvenli bir şekilde bağlanmasını yapmak için kullanılan contalar ve kelepçeler, değişik boyut ve malzemelerde mevcut olup, su sızıntılarını önlerler.

Bahçe, tarla ve pek çok alanda sulama için kullanılan hortumlar çok pratik araçlardır. Hortum bağlantı aparatları ise hortumların daha kolay ve verimli bir şekilde kullanılmasını mümkün kılar. Hortum bağlantı aparatları arasından ihtiyacınızı karşılayacak modeli en uygun hortum bağlantı fiyatları ile satın alarak hortumları birbirine bağlayabilir, muslukların üstüne takabilir ve farklı hortumların bağlantısını gerçekleştirebilirsiniz.

Sulama işlemleri esnasında kullanabileceğiniz en iyi hortum bağlantı aparatları, yaşantınızı kolaylaştıran ve sulama sürecini daha etkili hale dönüştüren ürünlerdir. Bahçe ve tarla sulamalarında büyük bir pratiklik sağlayan 3/4 hortum bağlantı aparatı, otomatik batarya musluk hortum bağlantı adaptörü, musluk bağlantı aparatı ve hortum adaptörü 1/2 gibi modeller ekonomik fiyatları ile her bütçeye hitap etmektedir.

Hortum bağlantı aparatları modelleri tüm temizlik işlemlerinde de kullanılmaktadır. Balkon, teras gibi alanların yıkanarak temizlenmesinde hortum bağlantı aparatları kullanıcısına kolaylık sağlamaktadır. Musluklara takılarak hortumların bağlanmasını kolaylaştıran ya da farklı hortumlara su akışı sağlayan hortum bağlantı modelleri en uygun fiyat seçeneği ile via Gardenia’da.

Devamını Gör
Daha Az Gör