FİLTRE

Bağlama İpi

(9 ürün)
Windhager Cırtlı Bitki Bağlama Şeridi
Windhager
258,00 TL
219,00 TL
Windhager Bitki Bağı
Windhager
117,00 TL
99,00 TL
Windhager Bitki Bağı Zincir Şekilli
Windhager
188,00 TL
159,00 TL
TÜKENDİ
Windhager Sarmaşık Sardırma Filesi
Windhager
TÜKENDİ
Windhager Plastik Kaplı Bahçe Teli
Windhager
TÜKENDİ
Windhager Bitki Sarma Teli
Windhager
TÜKENDİ
Windhager Bitki Bağlama İpi
Windhager
TÜKENDİ
Bitki Bağlama Teli
Progarden
TÜKENDİ
Plastik Kaplı Metal Bitki Bağlama İpi
Koopman

Bağlama İpi Modelleri ve Fiyatları

Bitki bağlama ipi modelleri süs bitkilerini, bitki filizlerini ve meyve fidanlarını tırmanma çubuğuna ya da bitki halkasına bağlamak için sıklıkla kullanılmaktadır. Bitki çeşitlerine herhangi bir zarar vermeden bambuya, çubuğa, halkaya ya da tele bağlamada kullanılan bitki bağlama ipi çeşitlerini bahçede, terasta, balkonda ve bahçelerde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bitkilerin ve fidanların gövde kısımlarını sürtünmelere karşı muhafaza eden bağlama ipi, bitkilerin en iyi şekilde büyümesini sağlamaktadır. Farklı özelliklere sahip fidan bağlama ipi modelleri fidanları kesmez, boğmaz ve zarar vermez. Kolay kullanımı ve her türlü hava koşullarına karşı dayanıklılığı ile fidan bağlama ipi çeşitleri uzun yıllar kullanıma uygundur.

Bitki bağlama da kullanılan en iyi bağlama ipi modelleri ve fide bağlama ipi modelleri fidanlarınıza ve bitkilerinize zarar vermeden bağlamanıza yardım olmaktadır.

Fidan, asma, ağaç ve birçok bitkinin bağlanılmasında kullanılan bitki bağlama ipi modelleri yaygın ürün yelpazesi ile via Gardenia da.

Windhager, Koopman, ve Progarden gibi markalar tarafından üretilmiş fidan bağlama ipleri arasından ihtiyacınızı karşılayacak ürünleri en uygun bağlama ipi fiyatları ile satın alarak, fidanlarınızı boğmadan bağlayabilirsiniz.

Fidan, fide, bitki, ağaç ve asma gibi tüm bitkilerinizi bağlamak için kullanabileceğiniz en kaliteli bağlama teli, çiçek bağlama ipi ya da birbirinden farklı bağlama ipi çeşitleri için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Fidanları ve bitkileri destek Çubuğuna veya tele bağlamada kullanılan sera ipi ya da bahçe ipi modelleri plastik yahut metal gibi materyaller kullanılarak üretildiği için uzun süreli kullanım imkanı sunmaktadır.

Uzun ömürlü ve mukavemeti yüksek, fidan bağlamak için kullanılan ip modelleri en uygun fiyatla via Gardenia da.

Fidanları bağlamak amacı ile kullanabileceğiniz fidan bağlama ipi modelleri ve özelliklerini detaylı şekilde incelerek ihtiyacınızı karşılayacak modelleri hemen satın alabilirsiniz.

E-Bağcı Twistel Telli Plastik Bağlama İpi süs bitkisi ve fidanlara zarar vermeden bağlanmaları için yardımcı olur. Bitkilere zarar vermez ve onların büyümesine destek olur.

Çiçek, ağaç ve bitkileri bağlamak için kullanabileceğiniz bitki bağlama ipi, bitki bağlama teli, sarmaşık sardırma filesi, cırtlı bitki bağlama şeridi, bitki bağı ve bahçe teli ürünleri farklı uzunluklara, farklı renklere ve farklı ağırlıklara sahiptir. Fidan bağlama ipi modelleri ve bitki bağlama çeşitleri arasından beğendiklerinizi via Gardenia ayrıcalıkları ile sipariş vererek, bitkilerinizi kolaylıkla büyütebilirsiniz.

Devamını Gör
Daha Az Gör