FİLTRE

Solar Fener

(34 ürün)
Yuvarlak Fener Solar Aydınlatma Çap 28cm
Progarden
188,00 TL
159,00 TL
Solar Fener Çap 40cm
Progarden
282,00 TL
239,00 TL
Paisley Solar Fener Altın Sarısı
Lumiz
764,00 TL
649,00 TL
Fan Solar Fener Yuvarlak
Lumiz
588,00 TL
499,00 TL
Bazaar Solar Fener Bakır
Lumiz
764,00 TL
649,00 TL
Bazaar Solar Fener Pembe
Lumiz
764,00 TL
649,00 TL
Sashiko Solar Fener
Lumiz
1.129,00 TL
959,00 TL
Paisley Solar Fener Pembe
Lumiz
682,00 TL
579,00 TL
Fan Solar Fener Açık Yeşil
Lumiz
682,00 TL
579,00 TL
Ikat Solar Fener Yeşil
Lumiz
623,00 TL
529,00 TL
Solar Fener Yaprak Tasarımlı Çap 40cm
Progarden
293,00 TL
249,00 TL
TÜKENDİ
Paisley Solar Fener Deniz Mavisi
Lumiz
TÜKENDİ
Ikat Solar Fener Açık Kahverengi
Lumiz
TÜKENDİ
Yuvarlak Fener Solar Aydınlatma Beyaz
Koopman
TÜKENDİ
Ikat Solar Fener Oval
Lumiz
TÜKENDİ
Bazaar Solar Fener Altın Sarısı
Lumiz
TÜKENDİ
Ikat Solar Fener Bakır
Lumiz
TÜKENDİ
Marrakesh Solar Fener Yuvarlak
Lumiz
TÜKENDİ
Metal Solar Fener Beyaz
Via Gardenia
TÜKENDİ
Bazaar Solar Fener Deniz Mavisi
Lumiz
TÜKENDİ
İkat Solar Fener Petrol Yeşili
Lumiz
TÜKENDİ
Mandela Solar Fener Deniz Mavisi
Lumiz
TÜKENDİ
Mandela Balon Solar Fener
Lumiz
TÜKENDİ
Sashiko Kristal Solar Fener
Lumiz

Solar Fener Modelleri ve Fiyatları

Bahçe ve balkon aydınlatma modelleri arasında solar fener modellerini de bulabilirsiniz. Yüksek kaliteli, paslanmaz ve dekoratif solar fenerler evinizde, bahçenizde veya balkonunuzda kullanım için mükemmeldir.

Solar aydınlatma ürünleri, güneşten almış olduğu enerjiyi elektrik enerjisine dönüştürmektedir. Solar aydınlatma modelleri ve solar fener modelleri dekoratif görünümleri ve asmak için kulplu tasarımları ile sıklıkla tercih edilmektedirler. Dış mekan kullanımına uygun, solar fener modelleri arasından beğendiklerinizi satın alarak bahçe, balkon ve teras gibi alanlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Atmosferik ışık vurgusu için solar fenerler arasından seçim yaparak bahçelerinizi renklendirebilirsiniz. Dış mekanlarda harika dekoratif köşeler tasarlamanızı sağlayan solar fener modelleri kategorimizde sizleri beklemektedir.

Solar Aydınlatma

Solar aydınlatma sistemleri hareketi algılar ve çevredeki alanı otomatik olarak aydınlatırken, enerji tasarrufu için hareket olmadığında aydınlatma gücünü azaltır. Gündüz ve geceyi otomatik olarak algıladıkları için, güneş enerjisine dayalı geleneksel lambalarda olduğu gibi manuel etkinleştirme veya devre dışı bırakma işlemlerine gerek yoktur. Sunmuş olduğu bu avantaj, solar aydınlatma ürünlerini uzun süreli kullanım için daha sürdürülebilir bir seçenek haline getirir.

Solar aydınlatma ürününü bahçenizde istediğiniz yere yerleştirebilirsiniz ve kablo bağlantısına gerek yoktur. Gün ışığını depolayan ve geceleri hava karardığında kullanan solar aydınlatma sistemi, bahçenizde güneşli bir yeriniz varsa iyi bir seçimdir.

En uygun solar aydınlatma fiyatları ile satın alabileceğiniz solar aydınlatma ürününü herhangi bir kablo bağlantısına ihtiyaç duymadan bahçenizin her yerine yerleştirebilirsiniz.

Su geçirmez özellikli solar bahçe lambaları ya da solar bahçe fenerleri birbirinden farklı renk ve desen seçeneği ile dış mekanlarda güzel bir atmosfer oluşturmaktadır. Solar Fenerler, bahçe partilerinin olmazsa olmaz parçası olarak çok satanlara arasında yer almaktadır.

Bahçenizi daha güzel alanlara dönüştürmek için dekoratif ve şık, hava koşullarına karşı dayanıklı solar fenerler kullanabilirsiniz. Gündüz depoladığı enerji ile geceleri eşsiz görünüm sunan solar aydınlatma fenerleri, yaygın ürün yelpazesi ile via Gardenia da.

En kaliteli solar fener modelleri ile şık ve ekonomik bir kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Solar fener fiyatları ürünlerin modeline, taşıdığı özelliklere, ürünlerin ebatlarına ve markasına göre değişiklik gösterir. Sizde açık ve kapalı mekanlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz estetik bahçe aydınlatma modelleri veya solar fenerler için kategorimizi ziyaret ederek beğendiklerinizi hemen satın alabilirsiniz.

Devamını Gör
Daha Az Gör