FİLTRE

Pelet Sobası

(24 ürün)
Perla Yeni Nesil Pelet Sobası 7.5 KW Kırmızı
Via Gardenia
97.399,00 TL
68.990,00 TL
TÜKENDİ
Çam Pelet 1.Sınıf 12.5kg Torba
Via Gardenia
TÜKENDİ
Thelma Yeni Nesil Pelet Sobası 9,5 Kw Siyah
Via Gardenia
TÜKENDİ
Licia Pelet Sobası Beyaz 7.5 KW
Via Gardenia
TÜKENDİ
Irma Pelet Sobası 9.2 KW Kırmızı
Via Gardenia
TÜKENDİ
Licia Pelet Sobası Siyah 7.5 KW
Via Gardenia
TÜKENDİ
Licia Pelet Sobası Kırmızı 7.5 KW
Via Gardenia
TÜKENDİ
Marisa Pelet Sobası 9.2 kW Beyaz
Via Gardenia
TÜKENDİ
Marisa Pelet Sobası 9.2 kW Siyah
Via Gardenia
FIRSAT ÜRÜNÜ
TÜKENDİ
Marisa Pelet Sobası 9.2 kW Kırmızı
Via Gardenia
TÜKENDİ
Alina Yeni Nesil Pelet Sobası 9.5 Kw Kırmızı
Via Gardenia
TÜKENDİ
Alina Yeni Nesil Pelet Sobası 9.5 Kw Krem
Via Gardenia
TÜKENDİ
Perla Yeni Nesil Pelet Sobası 7.5 KW Siyah
Via Gardenia
TÜKENDİ
Laura Pelet Sobası 13 KW Beyaz
Via Gardenia
TÜKENDİ
Laura Pelet Sobası 13 KW Kırmızı
Via Gardenia
TÜKENDİ
Irma Pelet Sobası 9.2 KW Siyah
Via Gardenia
TÜKENDİ
Irma Pelet Sobası 9.2 KW Beyaz
Via Gardenia
TÜKENDİ
Mila Kırmızı Pelet Soba 9,5 kW Fanlı
Via Gardenia
TÜKENDİ
Irina Siyah Pelet Soba 9,5 kW Fanlı Kumandalı
Via Gardenia
TÜKENDİ
Irina Beyaz Pelet Soba 9,5 kW Fanlı Kumandalı
Via Gardenia
TÜKENDİ
Irina Kırmızı Pelet Soba 9,5 kW Fanlı Kumandalı
Via Gardenia
TÜKENDİ
Kali Yeni Nesil Pelet Sobası 9.5 Kw Kırmızı
Via Gardenia
TÜKENDİ
Kali Yeni Nesil Pelet Sobası 9.5 Kw Açık Vizon
Via Gardenia
TÜKENDİ
Kali Yeni Nesil Pelet Sobası 9.5 Kw Siyah
Via Gardenia

Pelet Sobası Modelleri ve Fiyatları

Pelet sobaları adını kendine has yakıtından alan, en temiz ve en randımanlı ısıtma alternatiflerinden bir tanesidir. Temiz konut ısıtması sağlayan pelet sobaları diğer odun sobalarına kıyasla çok farklıdır. Kütük veya odun gibi yakacak ürünlerin yerine pelet kullanılan pelet sobalarının kullanımı çok kolaydır.

Modern görünüme sahip pelet sobaları, doğal bir ısı kaynağı kullanmayı tercih eden kullanıcılar için idealdir. Kütük depolamak ya da taşımak mecburiyetinde kalmayacağınız pelet sobası çeşitlerine via Gardenia ayrıcalıkları ile hemen sahip olabilirsiniz.

Isınma gereksinimi karşılamak için uygun çözüm yöntemlerinden olan pelet sobası modelleri sıklıkla talep edilen ürünlerdendir. Görsel tasarımının yanı sıra var olan ısıtma sistemlerine de uyumlu olan pelet sobaları, sıcak hava üfleyen fanları ile sıcacık ortamlar oluşturmaktadır. Sunmuş olduğu avantajları ile evlerinizde baş köşesinde yer alan pelet sobası modelleri, gürültü seviyesini düşük tutacak şekilde tasarlanmıştır.

Şömine tasarımı benzeri görünümü sayesinde kullanıldığı alana yeni bir atmosfer katan pelet sobaları, diğer ısınma çözümlerine oranla biraz daha pahalıdır. Fakat aynı zamanda diğer ısınma seçeneklerine göre çok güçlüdürler ve maksimum verimlilik derecesine sahiptir.

Çünkü pelet sobalarında, minimum atıkla daha eksiksiz bir yanma için yaş olmayan ve dökülmesi kolay yakıt kullanılmaktadır.

Yakıt kullanımı için tasarlanmış özel haznesi sayesinde, diğer ısınma yöntemlerin de olduğu gibi sık tedarik gerektirmeyen pelet sobaları, çok çeşitli modeller, stiller ve renklerde kategorimizde sizleri beklemektedir.

Eva Calor ve birbirinden farklı markalar tarafından üretilmiş pelet sobası çeşitleri, her türlü ev dekoruna uygun tasarımları ile çok satanlar arasındadır. Modern ya da klasik tüm evlerin, tarzına uygun doğru ve en uygun Pelet sobası modelleri via Gardenia da.

Estetik, pratik, çevre dostu ve kolay kullanımlı, en kapsamlı pelet sobaları, zeminden tavana kadar eşit ısıtma sağlamaktadır. Bütün binaları, orta büyüklüğe sahip alanları veya mütevazı büyüklükteki yerleri ısıtmak için mükemmel olan pelet sobaları, milyonlarca aile tarafından tercih edilmektedir. Etkili bir ısıtma sistemi ve modern bir çözüm olan pelet sobaların da yakıt miktarını dilerseniz manuel dilerseniz otomatik sistemle kolaylıkla kontrol edebilirsiniz.

Kolay, pratik kullanım, maksimum verimlilik ve çok çeşitli standart özellikler, pelet soba modellerini pek çok farklı kullanıma uygun hale dönüştürmektedir. Her kullanıcıya ısınma ihtiyacı için en iyi çözümü sunan pelet sobalarını bağ evi, sera ve atölye gibi birbirinden farklı alanlarda da kullanabilirsiniz.

Özel tasarımları sayesinde hem yüksek performans hem de uzun hizmet ömrü sunan pelet sobalarla ilgili her türlü bilgiyi edinmek ve sipariş vermek için kategorimizi ziyaret edebilir veya bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Devamını Gör
Daha Az Gör