FİLTRE

Kompost Kutusu

(3 ürün)
Kompost/Organik Gübre Kutusu 380 Lt
Via Gardenia
3.482,00 TL
2.879,00 TL
TÜKENDİ
Kompost/Organik Gübre Kutusu 450 Lt
Via Gardenia
TÜKENDİ
Kompost Organik Gübre Kutusu 300Lt G 61cm D 61cm Y 83cm
Via Gardenia

Kompost Kutusu Modelleri ve Fiyatları

Kompost kutusu modelleri ile bahçelerde bulunan organik atıkları kolaylıkla toplayabilirsiniz. Depolama görevi için ideal olan kompost kutusu modelleri kategorimizde yer almaktadır. İçeriğe kolay ve rahat erişim sağlayan tasarım ayrıntıları ile çok satanlar arasındaki kompost kutuları ürün özellikleri için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Şık ve çekici tasarıma sahip, kullanırken veya katlandığında çok az yer kaplayan kompost kutusu çeşitlerinin montajı çok kolaydır. Kaliteli kompost kutusu modellerini, daima erişilebilecek şekilde bahçenizdeki uygun alana yerleştirilebilir ve bahçe dekorunuza zarif bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Bahçe kompost kutuları teknolojik özellikleri ile sıcak havalarda dahi kötü kokuların yayılmasını engellemektedir. Yüksek kaliteli yapıya sahip kompost kutusu çeşitleri dayanıklı özelliği ile uzun süreli kullanım sağlamaktadır. Bahçe kompost kutuları paslanmaya, çatlamaya ve kırılmaya karşı dayanıklı kaliteli materyaller kullanılarak ustalıkla üretilmiştir.

Bahçe dekorasyonuna uygun, kaliteli bahçe kompost kutusu modellerinin kullanımı çok kolay dır. Kompost kutuları farklı litre kapasitesi ve mükemmel boyutları ile büyük miktarda artığı toplar ve bahçenizde minimum yer kaplar.

Depolama görevi üstlenen, bahçe gibi yaşam iyileştiren yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı kompost kutusu modellerine via Gardenia ayrıcalıkları ile sahip olabilirsiniz.

Pratik ve hijyenik, Koopman kompost kutusu çeşitleri geniş kapasitesi ile büyük bahçelerdeki atıkları bir araya toplamak için kusursuz şekilde uygundur. Kompost kovalarının temizlenmesini ve bakımı da çok kolaydır. Özel, koku önleyici tasarımı kutunun içerisindeki atıkların ve kokuların dışarı çıkmasına engel olmaktadır.

Kompost kutusu fiyatları ürünlerin markasına, taşıma kapasitesine ve ölçülerine göre farklılık göstermektedir. En uygun kompost kutusu fiyatları ile satışa sunmuş olduğumuz ürünlerin özelliklerini ve fiyatını detaylı şekilde inceleyerek hemen sipariş verebilirsiniz.

Devamını Gör
Daha Az Gör