FİLTRE

Kedi Maması

(26 ürün)
TÜKENDİ
Reflex Plus Kümes Hayvanlı Jöle Yavru Kedi Konservesi
Reflex
TÜKENDİ
Royal Canin Mother & Baby Cat Yavru Kedi Maması
Royal Canin
TÜKENDİ
Proline Tavuklu Kedi Maması
Pro Line
TÜKENDİ
Proline Kuzu & Pirinçli Kedi Maması
Pro Line
TÜKENDİ
Reflex Kuzu Parçalı Jelly Kedi Konservesi
Reflex
TÜKENDİ
Reflex Plus Essential Uskumru Balıklı Kedi Konservesi
Reflex
TÜKENDİ
Reflex Hindi Etli Yavru Kedi Ödül Çubuğu
Reflex
TÜKENDİ
Reflex Kümes Hayvanı & Ciğerli Kedi Ödül Çubuğu
Reflex
TÜKENDİ
Reflex Plus Urinary Yetişkin Kedi Maması
Reflex
TÜKENDİ
Reflex Plus Tavuklu Yetişkin Kedi Maması
Reflex
TÜKENDİ
Reflex Plus Tavuklu Renkli Taneli Yetişkin Kedi Maması
Reflex
TÜKENDİ
Reflex Plus Somonlu Kısırlaştırılmış Yetişkin Kedi Maması
Reflex
TÜKENDİ
Reflex Plus Kuzu & Pirinçli Yetişkin Kedi Maması
Reflex
TÜKENDİ
Reflex Plus Somonlu Evde Beslenen Uzun Tüylü Yetişkin Kedi Maması
Reflex
TÜKENDİ
Reflex Plus Choosy Yetişkin Kedi Maması
Reflex
TÜKENDİ
Reflex Plus Tavuk & Hindili Kedi Konservesi
Reflex
TÜKENDİ
Reflex Plus Biftek & Av Hayvanlı Jöle Kedi Konservesi
Reflex
TÜKENDİ
Savour Exigent Seçici Kedi Maması
Royal Canin
TÜKENDİ
Royal Canin Sensible33 Hassas Kedi Maması
Royal Canin
TÜKENDİ
Savour Exigent Seçici Kedi Maması
Royal Canin
TÜKENDİ
Royal Canin Sensible33 Hassas Kedi Maması
Royal Canin
TÜKENDİ
Sterilised 37 Kısırlaştırılmış Kedi Maması
Royal Canin
TÜKENDİ
Royal Canin Sterilised 37 Kısırlaştırılmış Kedi Maması
Royal Canin
TÜKENDİ
Royal Canin Mother & Baby Cat Yavru Kedi Maması
Royal Canin

Kedi Maması

Kediler etobur olduklarından yüksek proteinli gıdalara ihtiyaç duyarlar. Sağlıklı büyümeleri için gerekli tüm besinleri içeren özel olarak hazırlanmış kedi maması çeşitleri ile beslenmeleri gerekmektedir. Kedi maması denilince akla ilk olarak kuru kedi maması gelmektedir. Kuru kedi maması çeşitleri, yaş kedi mamalarına göre hem kullanım kolaylığı hem de yüksek kalite sunması nedeniyle oldukça popülerdir.


Patili dostlar için yapılması gereken en önemli şey, tadını çıkaracakları lezzetli, faydalı ve sağlıklı bir mama çeşidini satın almaktadır. Bu noktada göz önünde bulundurulması gereken çok önemli şeyler var ama hepsinden önemlisi kedilerin sağlığı ve damak zevkidir.


Kedi maması satın alırken dikkat edilmesi gereken hususlara, yaş veya kuru mama alırken de dikkat edilmelidir. Kediler için mama seçerken her zaman yaşını, sağlık durumunu ve özel ihtiyaçlarını dikkatli bir şekilde göz önünde bulundurmalısınız. Kediler kilo alma eğilimlidir. Özellikle devamlı surette evde yaşadıklarında ve aktivite düzeyleri düşük olduğunda, onlar için yiyecek seçimi çok daha büyük bir hassasiyet gerektirmektedir.


Kedi maması satın almadan önce kedilerin damak zevkine hitap edecek bir mama tercih edilmelidir. Mama seçimi yaparken veya değiştirmek istediğinizde küçük kedi maması paketlerini almanızı tavsiye ediyoruz. Mama değişimi yaparken eski mama ile yeni mamayı karıştırmak geçiş esnasında kolaylık sağlamaktadır.


Kedi Maması Çeşitleri

Büyük şehirde, kentlerde, sokaklarda veya caddelerde kediler günlük yaşamın bir parçasıdır. Sokaklarda ve mahallelerde her yerde ve her an görülürler. Hatta mahallelerde sonsuza kadar kalmaya karar vermiş birkaç sokak kedisi bile bulunmaktadır. Kedi maması çeşitleri sevimli dostlarımızın sağlıklı ve kaliteli bir hayat sürdürebilmeleri için gereksinim duydukları besinleri almalarını sağlarlar.


Yavru Kedi Maması, Yetişkin Kedi Maması ve Kısırlaştırılmış Kedi Maması çeşitlerinden hangisi kedinize uygunsa ona göre karar verebilirsiniz. Yaşlı Kedi Maması, Light Kedi Maması ve Özel Irk Kedi Maması çeşitleri de kedilerin ihtiyaçlarına göre üretilmiş çeşitlerdir.


Kedinizin formunu korumasını istiyorsanız ona yetişkin tavuklu ve hindili kuru mama çeşitleri ile besleyebilirsiniz. Somon, dana eti, keçi ve tavuk aromalı kuru mama tanesi kediniz tarafından afiyetle yenebilir. Et parçalı ıslak kedi maması, kediler arasında en popüler mamalardan biridir.


En ucuz kedi maması fiyatı ile satın alabileceğiniz tahılsız kedi mamaları okyanus balıkları ve yumurta ile tatlandırılmıştır. Kaliteli kedi maması çeşitleri enerji sağlamak için lif ve karbonhidrat içermektedir. Birbirinden farklı vitamin ve mineral kaynağı olan kedi mamaları en uygun fiyatla kategorimizde sizleri beklemektedir. Farklı boyutlardaki kedi maması paketleri, kedinizin ve sizin değişik tüketim alışkanlıklarınızı sürdürmenize yardımcı olur.


Komşularınız ve arkadaşlarınız mahallenizdeki kedilere bakması için onlara kedi maması hediye paketi satın alabilirsiniz. Bu, hayvanlar hakkında farkındalık oluşturmanıza ve sokaklarda onlara olan sevgiyi yaymanıza yardımcı olacaktır.


Via Gardenia kedinizin yaşına, cinsine, sağlık durumuna ve boyutuna göre seçebileceğiniz çok çeşitli kedi maması sunar.


Kedi Maması Markaları

Birçok kişi tarafından sorulabilecek bir soru “En iyi kedi maması markası nedir?” Bu soru için verilebilecek kesin bir cevabı yoktur. Çünkü günümüzde çok fazla kedi maması markası mevcuttur. Her şeyden önce, kedilerin temel beslenme gereksinimlerini karşıladığından emin olmak önemlidir. Besinlerdeki %30 ile %45 protein içeriği beslenme ihtiyaçlarının giderilmesinde en önemli kriterdir.


Kedi maması içeriğinde yer alan tahıllar, vitaminler, mineraller ve proteinlerde de günlük tüketim seviyesine uygun olacak biçimde bulunmalıdır. En iyi kedi maması markasını değerlendirirken öncelikle kaliteli içerik sağlayan bir kedi maması markası göz önünde bulundurulmalıdır. Kaliteli bir içeriğe sahip kedi mamaları arasından kedinizin ihtiyaçlarına göre değerlendirme yapabilirsiniz.


Evcil hayvanların seveceği mamayı bulmak fazlası ile önemlidir. Her zaman severek yedikleri, kaliteli içeriğe sahip kaliteli kedi maması çeşitlerini sipariş verebilirsiniz. Patili dostlarımız için keyifle tükettikleri her ürün, her zaman en iyi kedi maması markasıdır.


Kedi Maması Fiyatları

Evcil hayvan mamalarının fiyatlandırması bir dizi faktör göz önünde bulundurularak yapılır. Kedi maması fiyatları, üretim koşulları ve paketleme standartları dahil olmak üzere çok sayıda faktör tarafından belirlenir. Paketlenmiş bir kedi maması fiyatı, içeriğindeki proteinlerin ve bileşenlerin kullanım oranlarına bağlı olarak da değişiklik göstermektedir.


Birbirinden farklı ambalaj veya paket seçeneği ile sayın alabileceğiniz kedi maması fiyatları ürünlerin ağırlığına göre de farklılaşmaktadır. Set halinde satılan kedi maması çeşitleri, tekli satılan kedi maması çeşitlerine kıyasla çok daha ekonomiktir. Kedi maması markaları da kedi maması fiyatlarına etki eden faktörler arasındadır.


Kedi maması ürünlerinin boyutlarına, markalarına ve içerdiği özelliklere göre de fiyatları değişmektedir. Bu ürünlerin ambalajı ve aroma çeşitleri fiyatı etkileyebilir. Ayrıca evcil hayvanlar için sağlık durumlarına göre hazırlanmış özel bir diyet de fiyatların yükselmesinde etken olabilir.


Kendini kanıtlamış kedi maması markalarının evcil hayvan ürünlerinin yanı sıra çeşitli kedi maması ürünlerini de kategorimizde bulabilirsiniz. Ürün açıklamalarını okurken onların ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak tüylü dostlarınız için en iyi kedi maması ürününü seçebilirsiniz. Bu ürünlerle ilgili kullanıcı yorumlarını da okuyabilirsiniz.


Via Gardenia kaliteli, sağlıklı ve özgün ürün kriterlerine her zaman bağlı kalarak dünyanın en sevilen kedi maması markalarını sizlere ulaştırmaktadır. Kedinizin yaşına, sağlık durumuna ve damak zevkine göre sunulan geniş ürün yelpazesinden size en uygun kedi mamasını en uygun kedi maması fiyatları ile satın almak için kategorimizi inceleyin.

Devamını Gör
Daha Az Gör